Divize - 27.kolo 27.-28.5.2017

FORTUNA DIVIZE MUŽI - skupina A

VÝSLEDKY

STŘELCI

SUŠICE OPĚT DOPLATILA NA SVOJÍ NEMOC , NAIVNÍ CHYBY PO KTERÝCH INKASUJE - KLATOVY SI PŘIVEZLY Z DERBY Z  PLZNĚ TŘI BODY - NA SENCU ALE VZBUDILA VELKÉ VÁŠNĚ JEJICH VÍTĚZNÁ BRANKA

Krajské divizní derby úspěšně zvládly v Plzni na Doubravce Klatovy. Derby které slibovalo vzhledem z vzácné  vyrovnané  bilancí ze vzájemných zápasů to také svým průběhem i výsledkem potvrdilo.  V posledních dvou ročnících v Plzni vyhrály dvakrát  Klatovy dvakrát za sebou a podařilo se jim to i potřetí.
V Sušici v duelu dvou celků, ze suterénu divizní byli úspěšnější o záchranu bojující hosté z Č.Krumlova, když jim vítězství domácí usnadnili  naivními chybami po kterých inkasovali. C naplat, za sympatické , bojovné výkony bez třešničky na dortu v podobě získaných bonusů se body nedávají. .

SENCO Doubravka - SK KLATOVY 1898 1:2 (1:0)

V krajském  divizním derby lépe začaly Klatovy vytvořily si i první gólovku, nicméně domácí  postupně hru vyrovnali , ve 12.minutě se ujali vedení z brejku gólem Davida Brabce na který hosté v první části zápasu již nedokázali odpovědět, ale naopak domácí měli další příležitosti pojistit si své jednobrankové vedení. To se jim stalo nakonec osudné po změně stran. Klatovy v 56.minutě srovnali úspěšnou hlavičkou Milana Mészárose. V přetahované o vítězství nakonec rozhodla 78.minuta , kdy vášně u domácích vzbudila vítězná branka Klatov. Po rohovém kopu dle signalizace asistenta rozhodčího skončil přízemní centr za brankovou čarou domácí svatyně, ale protesty domácích, že míč chytil brankář  Bouzek ještě před brankovou čarou a ten nepřešel celým svým objemem přes brankovou čáru byla marná.  Závěr vzhledem k této situaci byl pak hodně vyhrocený, ale HOSTÉ si již své cenné vítězství pohlídali.
Branky: 12. Brabec David - 56. Mészáros Milan, 78. Kotrba Petr

Rozhodčí: Cichra Matěj - Hurych Jan, Starý Dominik, ŽK 3:5, 100 diváků.

Sestava Klatov : J. Rojík - M. Lukeš  , L. Bezděk (73. M. Lucák) , P. Kotrba (88. A. Stetsenko) , D. Dolanský  , M. Mészáros  , M. Janda  , D. Pavlovič  , L. Krásný  , D. Žáček  , V. Mykhalchuk (58. I. Vojtko )

.

TJ Sušice - FK Slavoj Český Krumlov 0:2 (0:1)

Branky:  35

Sušické áčko dnes odehrálo předposlední domácí zápas. V úporném vedru se v první půli nikomu do útoku moc nechtělo. První šanci měli hosté po rohovém kopu ze třicáté minuty, kdy hostující hráč hlavičkoval jen těsně vedle levé tyče Gillovi brány. Ve 35. minutě odpískal rozhodčí faul těsně za vápnem, čehož hosté využili a křížnou střelou kolem zdi překonali Gilla.

Sušice mohla srovnat ve 40. minutě po útoku z levé strany hledal Králík útočníka Vrhela na zadní tyči. Bohužel balon lapil gólman Krumlova.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté a po centru na zadní tyč a následném zakončení se dostali do vedení 2:0. jak už to bývá v Sušici zvykem, více do hry se domácí začali dostávat až po tomto gólovém manku a zejména akce po ose Skála - Klíma se dařily. Po jedné z nich, střílel těsně vedle Varga. Asi nejlepší hráč zápasu Skála pak založil další gólový útok. Obešel tři protihráče, rozdal balon do křídla na Vrhela, ten se dostal do vápna kde hledal Szedmáka, který postrčil na Vargu a jen reflex gólmana hostů zabránil v brance. Následná dorážka bojovníka Klími už byla po hvizdu rozhodčího. V 85. minutě hosté zahrozili naposledy, ale Gill se nenechal překonat. A když se nepovedla ani slibná standartní situace z dobrého místa Vrhelovi, odpískal rozhodčí konec utkání.

Branky:  35. Kabele Jakub, 50. Dudák Martin. Rozhodčí: Leška Martin - Lafek David, Krejsa Josef, ŽK 4:1, 80 diváků.

Sestava: Gill - Kysilka, Kodýdek, Vichr, Fuchs - Skála, Szedmák, Králík - Čanecký, Klíma, Vrhel. Střídali: Varga Bachroň

OSTATNÍ VÝSLEDKY

TJ Sokol Čížová - SK Aritma Praha 3:1 (0:1)
37. Jirouš Martin, 39. Jirouš Martin, 43. Jirouš Martin - 90. Turák Robert

FK Motorlet Praha - FC Rokycany 3:1 (0:1)
68. Sodoma Jiří (pen.), 80. Měska Ondřej, 82. Zdichynec Sebastian - 24. Kořínek Jakub

FK Ostrov - 1.FC Karlovy Vary 3:2 (2:1)
Branky:18. Rašman Martin, 30. Diviš Jakub, 81. Matoušek Martin - 11. Dřížďal František, 64. Psohlavec Martin

MFK Dobříš - TJ TATRAN SEDLČANY 1:2 (1:0)
Branky:31. Šrain Václav - 62. Kdolský Michal, 64. Senft Tomáš

TJ Malše Roudné - FC VIKTORIA Mariánské Lázně 3:0 (0:0)
Branky: 60. Markytán Matyáš, 62. Markytán Matyáš, 88. Samek Dominik

SK Jankov - FK Admira Praha 0:1 (0:1)
Branky: 31. Zahálka Štěpán