KP mužů 27.kolo 27.-28.5.2017

KRAJSKÝ PŘEBOR   -  MUŽI

VÝSLEDKY

STŘELCI

V ROKYCANECH ZÁŘIL NA PODZIM STŘELECKY VÝTISK, DOMA  SE PROSADIL HATTRICKEM TADEÁŠ KOHOUT

Ve 27.kole krajského přeboru bodovalo Nýrsko. V domácím duelu s posledním celkem přeboru získalo povinné body s divizní rezervou Rokycan. Po výrazné výhře 0:5 na podzim venku v Rokycanech, kde se střelecky blýskl čtyřmi góly Výtisk tohoto nýrského kanonýra nahradil  autor hattricku Tadeáš Kohout.  Svéradice bodovaly na jaře pouze dvěma nerozhodnými výsledky, jinak prohrály co se dalo , což jen potvrzuje, že jsou celé jaro v herní krizi a ani případný maximální bodový zisk v posledních třech kolech jim již ze sestupové šlamastyky nepomůže. Luby zůstaly věrny své jarní tradici a opět se z venku vrátily bez bodů.

SK Slavia Vejprnice - TJ START LUBY 2:0 (1:0)

Branky: 44. Paul Lukáš, 68. Kýček Kryštof. Rozhodčí: Volf Michal - Lhoták Luděk, Křen Jiří, ŽK3:6, ČK 0:1 (86.Švec Radek), 60 diváků.

FK Okula Nýrsko - FC Rokycany B 7:1 (5:1)

JEDNOZNAČNÉ VÍTĚZSTVÍ DOMÁCÍHO MUŽSTVA,KTERÉ ZVLÁŠTĚ V PRVNÍM POLOČASE DOKÁZALO SVOU HERNÍ PŘEVAHU ZÚROČIT VSTŘELENÍM PĚTI BRANEK .HOSTÉ HOSTÉ VYUŽILI JEDINEHO ZAVÁHÁNÍ DOMÁCÍ OBRANY V ZÁVĚRU PRVNÍHO POLOČASU, KE VSTŘELENÍ ČESTNÉHO GOLU.V DOMÁCÍM MUŽSTVU SE STŘELECKY ZASKVĚL T.KOHOUT,KTERÝ NASTOUPIL PO DLOUHODOBÉM ZRANĚNÍ, POPRVE NA JAŘE ,NA DOMÁCÍM HŘIŠTI. VE DRUHÉ POLOČASE DAL TRENÉR DOMÁCÍHO MUŽSTVA ,PŘÍLEŽITOST MLADÝM HRÁČŮM , TI SE SNAŽILI TÉTO ŠANCE VYUŽÍT A SVÝM VÝKONEM ROZHODNĚ NEZKLAMALI. TOLIK POTŘEBNÝM VÍTĚZSTVÍM ZÍSKALO DOMÁCÍ MUŽSTVO DŮLEŽITÉ BODY V BOJI O ZÁCHRANU V SOUTĚŽI.DALŠÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ SEHRAJE FK OKULA NÝRSKO  V PÁTEK 9.6. 2017 V PLZNI S PETŘÍNEM A NÁSLEDNĚ V NEDĚLI 11.6.2017 DOMA S RAPIDEM PLZEŇ.
SESTAVA FK OKULA NÝRSKO : TIMOSCHENKO BOHDAN - BROŽ MARTIN,LUŽNÝ JAKUB,ANTONOVICS ANDREI,KOLÁŘ FRANTIŠEK-KOTLAN  DANIEL,
GYÖRGY TOMÁŠ,GYÖRGY IVO,BASTL MIROSLAV - KOHOUT TADEÁŠ ,RUBÁŠ TOMÁŠ. STŘÍDÁNÍ : 46' VALENTA MATĚJ - RUBÁŠ T., 56' ELIÁŠ VÁCLAV - KOHOUT T., 62' NEHODA MICHAL - KOLÁŘ F., 70' PAVLÍK JAKUB - GYÖRGY I., 81' JARKO MARTIN - ANTONOVICS A.
TRENÉR : KALIVODA KAREL.
BRANKY : 3X KOHOUT T./ 7',34'52'/,1X GYÖRGY T. /16'/ , KOTLAN D./40'/, RUBÁŠ T./43'/,BROŽ M./80'/ -  PFEIFER P./45'
ROZHODČÍ : MAZANEC MAREK - BUREŠ JIŘÍ,MAZÁN JAN. DIVÁKŮ : 90.

FK Svéradice - TJ Rozvadov 2:4 (0:2)

Branky: 53. Beránek Vlastimil, 79. Benedikt Jiří - 32. Landrgott Tomáš, 43. Landrgott Tomáš, 64. Skopový Marek, 86. Čížek Lukáš. Rozhodčí: Šiška Pavel - Vocelka Milan, Čermák Vladimír, ŽK 0:2,12.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

SSC Bolevec - TJ Zruč 2:1 (2:0)
Branky: 20. Bublík Michal, 38. Bublík Michal - 57. Tobrman Václav (pen.)

FC Chotíkov 1932 - SK PETŘÍN PLZEŇ 3:2 (1:2)
Branky:  40. Matas Martin, 66. Míka David, 80. Míka David (pen.) - 24. Vohrna Marek, 44. Šmídl Patrik

FK Holýšov - SK RAPID PLZEŇ 5:0 (0:0)
Branky: 62. Baxa Roman, 66. Černohorský Miroslav (pen.), 73. Černohorský Miroslav, 87. Staněk Kamil, 89. Kraus Radek

Jiskra Domažlice B - TJ Přeštice 2:1 (1:1)
Branky: 40. Waldmann Lukáš, 70. Javorský Pavel (pen.) - 21. Bešta Jakub

Baník Stříbro - Sokol Lhota 3:1 (1:1)
Branky:  15. Hucl Jiří (vl.), 68. Pavlas Ondřej, 76. Bůžek Tomáš - 43. Kotrnoch Ondřej