IV. třída, skupina A - 19.kolo 27.-28.5.2017

IV. TŘÍDA – skupina A

VÝSLEDKY

STŘELCI

Z KANONÁDY V KŘENICÍCH VYŠEL VÍTĚZNĚ TÝNEC, MĚČÍN B DOMA NEDOHRÁL

Z výsledků 23.kola zaujalo jednak 11 branek v utkání v Křenicích a také průběh tohoto duelu se Sokolem Týnec. Hosté šli dvěma slepenými góly v 11. a 12.minutě za sebou do dvoubrankového vedení, domácím se podařilo zásluhou hattricku Marka Schwarze otočit poločasové vedení na svoji stranu. Proti po změně stran byl týnecký Martin Ceplecha, který završil dvěma góly svůj hattrick a v dramatickém závěru již hosté své vedení udrželi.

Poprvé v tomto ročníku nebylo dohráno rozehrané utkání Stalo se tak v duelu Měčín B – Švihov z viny domácího týmu. V průběhu utkání od 49.minuty postupně upustili domácí hráči pro zranění tak, že poslední hráč v 72.minutě, kdy klesl počet hráčů domácích pod sedm a rozhodčí z tohoto důvodu podle PF utkání předčasně za stavu 0:15 pro Švihov ukončil.

S. Křenice - S. Týnec 5:6 (3:2)

Branky: 16. Schwarz Marek, 19. Schwarz Marek, 21. Schwarz Marek, 69. Šobr Jindřich, 78. Schwarz Marek - 11. Visinger Petr, 12. Ceplecha Martin, 58. Ceplecha Martin, 65. Havránek Lukáš, 68. Ceplecha Martin, 76. König Lukáš (pen.). Rozhodčí: Petličarovský Ivan, ŽK 1:1, 20 diváků.

SK Ježovy - FK Okula Nýrsko B 0:2 (0:1)

Branky: 30. a 80. Nehoda Michal. Rozhodčí: Růtová Eva, 20 diváků.

TJ Spůle 1994 - TJ Měcholupy B 0:3 (0:1)

Branky: 9. Kanta David, 50. Rašek Josef, 65. Hulec Jan. Branky: Rozhodčí: Husník Václav, ŽK 0:1, 20 diváků.

S. Měčín B - FC Švihov 0:15 (0:4) nedohráno !!

V průběhu utkání od 49.minuty postupně upustili domácí hráči pro zranění  tak, že poslední hráč v 72.minutě , kdy klesl počet hráčů domácích pod sedm a rozhodčí z tohoto důvodu podle PF utkání předčasně za stavu 0:15 pro Švihov ukončil.
Branky: Branky: 6. Zdrahal Luboš,24.,32.,49,57.,68.,71. Bureš Marek, 45.,59.Kašpárek Václav, 56.,68.,69.Fořt Jan, 60. Staněk Jan, 70. a 72. Ryba Tomáš.  Rozhodčí: Rubáš Jakub, ŽK 0:1, 50 diváků..

S. Vrhaveč B - S. Neznašovy  4:4 (0:2) PK 3:1

Branky: 58. a 89.Lorenc František, 64. a 68. Reitmajer Petr - 17.Mareš Michal, 45.Liška Jiří, 83.Zimmermann Jiří, 90. Žák Miroslav. Rozhodčí: Husník Václav., ŽK 0:1, 35 diváků.