Krajský přebor starších žáků - 25.kolo 13.-14. 5.2017

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

VÝSLEDKY

STŘELCI

DALŠÍ DŮLEŽITÁ BODOVÁ ŽEŇ STARŠÍCH ŽÁKŮ V PŘEBORU KRAJE

Příjemné výsledkové období z pohledu úspěchů týmů z Pošumaví v krajském přeboru starších žáků pokračuje. To se projevuje i v tabulce kde za v toto ročníku zcela bezkonkurenčním kolektivem z Rokycan jsou v tabulce od druhého po čtvrté místo poskládány SK Klatovy 1898, Okula Nýrsko a TJ Sušice a když k tomu přidáme , že na 6.místě je Start Luby, pak je to paráda. Tuto radost kazí poslední FK Horažďovice, které jako jediné v 25.kole KP nebodovaly.

TJ Přeštice - SK KLATOVY  0:1 (0:1)

Radimír Bilíček
Po volném termínu v minulém kole zajížděli klatovští staršíci k dalšímu utkání do Přeštic. Na novém a perfektně připraveném trávníku měli domácí premiéru, a protože i domácí patří do špičky krajského přeboru, dal se očekávat velmi zajímavý zápas.
Do utkání lépe vstoupili domácí a dobrým pohybem si vynutili mírnou územní převahu. Jejich náznaky šancí dokázali hosté úspěšně odvracet a postupem času se začali prosazovat i oni. Jejich nejlepší chvíle přišla v 19. min., to se na výlet vydal benjamínek týmu L.Rajtmajer a střelou levou nohou z hranice pokutového území nedal domácímu brankáři šanci. Obdržená branka domácí evidentně zaskočila, a proto šli k poločasové přestávce spokojenější hosté.
Od první minuty II. poločasu šli domácí za rychlým srovnáním skóre a vytvořili si na polovině hostů místy až drtivý tlak. Pod tímto tlakem začali hosté dělat chyby, ale naštěstí dnes měli za sebou velkou jistotu v podobě brankáře F.Muknšnábla, který dokázal všechny šance domácích zlikvidovat. A když už jej dokázali osm minut před koncem utkání překonat, zachránilo hosty od srovnání skóre břevno jejich branky. V závěru utkání hosté už pouze bránili jednobrankový náskok a po závěrečném hvizdu s přehledem pískajícího rozhodčího O.Pálka se tak mohli radovat z dalšího, tentokrát šťastného vítězství.Branky:19. Rajtmajer Lukáš. Rozhodčí: Pálek Ondřej, ŽK 1:0, 60 diváků.

TJ Sušice - Jiskra Domažlice  5:0 (1:0)

Branky:30. Kolařík Lukáš, 45. Kadlec Josef, 56. Kolařík Lukáš, 67. Kramár Martin, 70. Kramár Martin. Rozhodčí: Hessová Tereza, ŽK 1:0, 60 diváků.

FC Dynamo H. Týn - Okula Nýrsko 1:2 (0:1)

Branky: 49. Sloup Ondřej - 19. Květon Jaroslav, 65. Popovych Serhiy. Rozhodčí: Sladký Stanislav, 30 diváků.

SENCO Doubravka - START LUBY 0:3 (0:1)

Branky: 28. Holub Radek, 54. Ouřada Filip, 70. Holý Jan. Rozhodčí: Bíba Zbyněk, ŽK :1, 30 diváků.

RAPID PLZEŇ - FK Horažďovice  4:0 (2:0)

Branky 3. Kozák Adam, 4. Žemlička Martin, 48. Treml Jan, 58. Žemlička Martin. Rozhodčí: Šlauf Jiří, ŽK 1:0, 30 diváků.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

FC Rokycany - Slavia Vejprnice 14:0 (6:0)
Branky: 2. Radošovský Michal, 7. Ryba Richard, 11. Bouda Josif, 20. Bartovský Matěj, 25. Ryba Richard, 27. Bartovský Matěj, 45. Bittera Nikolas, 47. Janota Jakub, 52. Rybař Matěj, 58. Michálek Pavel, 60. Rybař Matěj, 62. Janota Jakub, 64. Rybař Matěj, 66. Janota Jakub.

FK Tachov - Košutka Plzeň 4:0 (1:0)
Branky: 7. Kapolka Martin, 38. Zajíček Jan, 42. Zajíček Jan, 61. Vrba Lukáš