Krajská soutěž dorostu 19.kolo 13.-14. 5. 2017

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

VÝSLEDKY

STŘELCI

LUBY OPĚT BODOVĚ POSÍLYLY, HORAŽĎOVICE VENKU OPĚT ZTRATILY

Tři kola před koncem není souboj o první místo v rajské soutěži zdaleka rozhodnut, nicméně co je již definitivně jasné je to, že první místo zůstane v našem okresu. V tabulce třetí Chlumčany, které ztrácí na Luby 10 bodů již prostě teoreticky na první příčku, i kdyby Lubský dorost již neodehrál ani minuty nemůže dosáhnout.

Luby po vysoké výhře nad Holýšovem zastavily svůj brankostroj na tuctu branek, ale těsně před hranící sté vstřelené branky v tomto ročníku zvýšily svůj náskok na čtyři body, když Horažďovice zachraňovaly body v Mrákově vyrovnáním až dvě minuty před koncem.

Nezamyslice v derby s posledním celkem z N. Hor doma  zopakovaly  výsledek 7:1 jako přes kopírák dosažený na stejném hřišti v předchozím domácím zápase proti Keramice Chlumčany.

TJ Nezamyslice - Nalžovské Hory   7:1 (3:0)

Branky: 6. Trejbal Filip, 38. Podskalský David, 39. Hozman Lukáš, 49. Hozman Lukáš, 66. Hozman Lukáš, 75. Trejbal Filip, 79. Pavelec Daniel - 53. Polena Filip . Rozhodčí: Petržílka Jiří, ŽK 1:1, 40 diváků.

FK Nepomuk - FK Okula Nýrsko  3:1 (1:1)

Branky:  6. Viktora Antonín, 0. Šmíd David, 72. Zdvořáček Jakub - 45. Irlbek Marek. Rozhodčí: König Vlastislav, ŽK 1:1, 50 diváků.

SOKOL MRÁKOV - Horažďovice  3:3 (1:0) PK 3:4

Branky: 0. Karas Aleš, 83. Čácha Jan, 84. Váchal Pavel - 48. Boček Jan, 80. Vítovec Martin, 88. Kovář Michal. Rozhodčí: Hálek Pavol,ŽK 0:1,40 diváků.

START LUBY - FK Holýšov  12:0 (8:0)

Branky: 5. Šleis Karel, 7. Petlan František, 20. Pivoňka Michal, 28. Flosman Pavel, 36. Pivoňka Matěj, 38. Pivoňka Michal, 42. Šleis Karel, 45. Pivoňka Matěj, 56. Pivoňka Matěj, 55. Pivoňka Matěj, 74. Pivoňka Michal, 85. Jiřinec Pavel. Rozhodčí: Jakš Jan, 30 diváků.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

FK Staňkov - Sokol Kasejovice 5:2 (1:0)
Branky: 19. Pitipáč Tomáš, 67. Záhoř Václav, 75. Bozděch Matěj, 80. Rozsypal Karel, 82. Rozsypal Karel - 58. Novosad Petr, 88. Reichelt Jonáš

Keramika Chlumčany - ZD Meclov 13:2 (5:1)
Branky: 12. Zíka Michal, 16. Milota Robin, 29. Zíka Michal, 33. Vojáček Michal, 43. Zíka Michal, 51. Houška Jan, 58. Hnojský Jan, 59. Lösch Michal, 63. Helus Tomáš, 66. Hnojský Jan, 73. Hnojský Jan, 81. Helus Tomáš, 85. Zíka Michal - 3. Helus Tomáš (vl.), 83. Smazal Pavel