Divize - 23. kolo 29.-30.4.2017

FORTUNA DIVIZE MUŽI - skupina A

VÝSLEDKY

STŘELCI

POSLEDNÍ DUBNOVÝ VÍKEND PŘINESL RADOST Z PRVNÍCH BODŮ DO SUŠICE – DOMÁCÍ PORAZILY V DERBY KLATOVY NA POKUTOVÉ KOPY

Den před státním svátkem prvním květnem byl svátek v Sušici. Ne často se v minulosti a možná v nejbližší budoucnosti bude k vidění divizní pošumavské derby dvou fotbalových gigantů tohoto regionu Sušice – Klatovy. Když k tomu přidáme, že domácí v tomto derby konečně dosáhli na první divizní body v tomto ročníku a po remízovém duelu ještě vyhráli na pokutové kopy pak není divu, že bylo v Sušici veselo. Tento úspěch přinesl velkou radost do řad domácích příznivců, funkcionářů a hráčů a my jim jí přejeme. Těch trápení v tomto ročníku divize si užili již dost a takový balzám v podobě úspěchu v derby s věčným rivalem z Klatov nemůže být bez emocí. Ty k fotbalu patří. Jen houšť a větší kapky, a to na většině hřištích v našem krásném regionu! Konec konců, ani v Klatovech nemusí být nespokojeni. Jejich tým po čtyřech zápasech nezískal poprvé plný počet bodů na hřišti venku, ale stále drží primát letos venku neporaženého týmu v divizi!

TJ Sušice - SK KLATOVY 1898  1:1 (0:1) PK 5:4

Kluci to konečně prolomili a získali první body, po penaltovém rozstřelu hned dva!

Jarní část sezóny zastihla Sušici mnohem lepší forma, která má stoupavou tendenci. Sušice sice hned v 10 minutě inkasovala ale do druhého poločasu dali hráči vše a přišlo vyrovnání zásluhou Honzy Skály.

Branky: 55.Skála Jan - 11.Mészáros Milan

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Pečenka Jiří, Simbartl Václav. Delegát: Havránek Václav,  ŽK 1:3, 220 diváků.

Sestava Sušice: Gill - Kysilka, Vichr, Kodýdek, Fuchs - Szedmák, Skuhra, Skála - Varga, Klíma, Vrhel. Střídali: Brabec, Hrubec, Bachroň, Čanecký, Králík

.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

FK Motorlet Praha - MFK Dobříš  4:0 (1:0)

Branky: 10. Sodoma Jiří, 57. Měska Ondřej, 68. Hájek Jakub, 75. Procházka Radek (vl.)

FK Slavoj Český Krumlov - 1.FC Karlovy Vary  (nehráno)
Utkání bylo pro nezpůsobilý terén odložen.

FC VIKTORIA Mariánské Lázně - FC Rokycany  4:1 (1:1)
Branky:28. Denk Tomáš, 66. Drahorád Michal, 71. Kravar Matěj, 75. Štěpán Zdeněk (pen.) - 2. Černý Michal (pen.)

TJ Malše Roudné - FK Admira Praha 0:3 (0:3)
Branky:15. Kurek Jiří, 26. Michálek Jakub, 34. Mošna Jiří

FK Ostrov - SK Aritma Praha 1:0 (0:0)
Branky: 78. Tůma Ludvík

SK SENCO Doubravka - TJ TATRAN SEDLČANY  0:1 (0:0)
Branky: 74. Senft Tomáš