OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

VÝSLEDKY

STŘELCI

DEŠENICE POPRVÉ VENKU BODOVALY, JANOVICE OPĚT NADĚLOVALY

Každé utkání neúplného devatenáctého kola okresního přeboru svým způsobem výsledkem zaujalo.

Utkání Budětice – Dešenice přineslo první body pro hostující Dešenice získané v tomto ročníku venku.

Duel ve Vrhavči znamenal pro domácí na jedné straně nejtěsnější, nicméně devátou výhru z deseti domácích zápasech, na straně druhé straně výsledek potvrdil, že Nezamyslice vedle jedné remízy na podzim a jedné na jaře venku patří v tomto ročníku mezi značně neškodné.
      V Janovicích si přišli domácí diváci opět na své, když viděli v síti rezervy lubského Startu tucet branek. Domácí Dukla po vysoké výhře v minulém kole v Bolešinech 7:3 tak výsledky ve čtyřech posledních vítězných zápasech vždy nastřílely svým soupeřům šest a více branek .

V Běšinech domácí po pěti úspěšných soutěžních ročnících kdy vždy v okresním přeboru na svém hřišti sušickou rezervu porazili, tentokráte nad třetím týmem tabulky nevyzráli a body putují do města na Otavě.

S. Hradešice - SK Malý Bor (nehráno)

Utkání nebylo pro nezpůsobilý terén zahájeno.

FK Budětice 2012 - TJ START DEŠENICE 2:3 (2:1)

Zbyněk Chmelík
Zápas začaly lépe Budětice. V 13. minutě se z přímého kopu parádně trefil L. Fiala. V 17. minutě se po individuální akci prosadil budětický útočník P. Janečka a navýšil na 2:0. V další šanci sám na brankáře neuspěl domácí M. Štěch. Od 30. minuty měli šance dešeničtí, korigovat dokázali dvě minuty před koncem poločasu. Povedenou střelou k levé tyči se prosadil L. Kájínek. Stejně lehkovážně jako ke konci první půle vstoupili domácí i do té druhé a M. Poupu nechali snadno vyrovnat. Od 60. minuty se hrálo většinou na polovině hostů. Budětice však odmítli zápas rozhodnout několika 100% šancemi. Trest přišel minutu před koncem, po tečovaném míči se na zadní tyči prosadil dešenický P. Rosa. 2:3. Budětice na Dešenice evidentně neumí a sami si dnes doslova zpackaly vyhraný zápas, stejně jako na podzim v Dešenicích.

Branky:13. Fiala Luboš, 17. Janečka Petr - 43. Kajínek Luboš, 46. Poupa Michal, 89. Rosa Pavel. Rozhodčí: Stach Vladislav,100 diváků, ŽK 1:2..

S. Velký Bor - S. Hartmanice (nehráno)

Odloženo na 8.5. 17:00.

S. Vrhaveč - TJ Nezamyslice 1:0 (0:0)

Branky:48. Kaňák Jan. Rozhodčí: Dušek Václav, ŽK, 70 diváků.

TJ Měcholupy - SK Bolešiny  0:2 (0:1)

Branky: 38.Varga Mikuláš, 67.Šindelář Radek.
Rozhodčí: Habada Vladislav, ŽK 3:5, ČK 1:0(50.Čížek Václav),100 diváků.

Dukla Janovice - Start Luby B   6:0 (3:0)

Branky: 9. Hájek Matěj, 20. Kvapil David, 44. Urban Miroslav, 61. Urban Miroslav, 65. Hájek Matěj, 77. Hájek Matěj. Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK 2:3, 60 diváků.

S. Běšiny - TJ Sušice B  2:3 (1:2)

Branky:41.Hrach Daniel,75.Vlk Tomáš - 13.Badarau Stefan-Aurel,31.Chmelík Petr,48.Halas Marek. Rozhodčí :Habada, Říha, Panušková, 30 diváků, ŽK 3:2.