Okresní přebor mužů 17. kolo 15.-16.4.2017

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

VÝSLEDKY

STŘELCI

VEDOUCÍ TANDEM VRHAVEČ – HRADEŠICE ZÍSKAL SLIBNÝ  NÁSKOK

Sedmnácté kolo okresního přeboru výrazně rozdělilo týmy na ty, které spolu budou bojovat až do konce o postup, ty které si to rozdají o třetí místo a ty, které budou mít sestupové starosti.

Sušice B ještě mohla hodně pozlobit vedoucí tandem, nicméně na její prohře na hřišti lídra tabulky ve Vrhavči vydělaly druhé Hradešice, které získaly již devítibodový odstup od třetí sušické rezervy.

S přibývajícími jarními koly může být hodně dusno týmům v dolní třetině tabulky. Už proto, že situace s týmy z Pošumaví není růžová a hrozí, že této soutěže mohou do OP sestoupit minimálně dva týmy, což by v praxi znamenalo pro poslední tři v tabulce sestup. Do konce obou soutěží v 1.B a v OP ale zbývá stejný počet devíti kol a jakékoliv prognózy jsou proto zbytečné, ale teoreticky těch dosud ohrožených v obou soutěžích je víc než dost !

FK BUDĚTICE 2012 - S. HARTMANICE   2:0 (1:0)

Zbyněk Chmelík
V pětatřiceti minutách prvního poločasu byly lepší Hartmanice. Přesto jako první šly do vedení Budětice, gólem P. Janečky z 17. minuty. Domácí si těsné vedení pohlídali především díky skvělým zákrokům brankáře J. Vintera. Po odpískání poločasu hartmanický F. Zetocha zbytečně atakoval domácího J. Sekyru a vyvolal tím vzájemnou strkanici. Z té vyšel nejhůře domácí kapitán V. Korda, s červenou kartou.
Druhý poločas byl, ač na začátku o deseti, zcela v režii domácích. Ty pod tlakem donutili hostující tým faulovat a i Hartmanice šly po druhé ŽK rovněž do oslabení. V 63. minutě se po rohu prosadil domácí M. Novotný. 2:0. Budětice následně neproměnily několik šancí, přesto si své zasloužené vítězství v klidu uhájily.

Branky:17. Janečka Petr, 63. Novotný Martin.
Rozhodčí: Lojík Václav, ŽK 0:5, ČK 1:1 ( Korda Václav (B v pol.přestávce)-  56.Šimek Michal 2 ŽK), 180 diváků.

TJ START DEŠENICE - TJ NEZAMYSLICE 3:1 (1:0)

Branky: 28. Kajínek Luboš, 56. Poupa Michal, 84. Kajínek Luboš - 47. Šatra Pavel
Rozhodčí: Brůha Radek 4:3, ŽK , 60 diváků.

TJ MĚCHOLUPY - SK MALÝ BOR 1929 3:0 (1:0)

Branky: 15. Rašek Josef, 73. Bečka Stanislav, 78. Bečka Stanislav.
Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ŽK 1:2, 65 diváků.

DUKLA JANOVICE - S. HRADEŠICE  1:3 (0:1)

Branky:85. Urban Miroslav - 31. Novák David, 60. Novák David, 69. Melka Jakub
Rozhodčí: Jakš Jan, ŽK 4:3, 50 diváků.

S. VELKÝ BOR - START LUBY B  2:2 (1:2) PK 4:5

Branky:  39. Prokopius Filip, 89. Bouše Eduard - 3. Sydorenko Vasyl, 27. Pivoňka Michal
Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK 1:1, 60 diváků.

S. VRHAVEČ - TJ SUŠICE B 2:0 (1:0)

Branky: 18. Jandečka Tomáš, 85. Hrach František
Rozhodčí: Habada Vladislav, ŽK 5:1, 80 diváků.

S. BĚŠINY - SK BOLEŠINY 0:0 (0:0) PK 6:7

Rozhodčí: Mazanec Marek., ŽK 2:4,80 diváků.