Krajský přebor žáci starší 19. kolo 1.-2.4.2017

ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

NA DRUHÉ MÍSTO JE VELKÁ TLAČENICE

Devatenácté kolo krajského přeboru starších žáků bylo dalším pokračováním v souboji o druhém místo v tabulce. Na jaře se na něm vystřídala Sušice , Nýrsko a nyní Přeštice s 40 ,  které si doma horko těžko poradily se stále lepšícím celkem FK Horažďovice , zatím co Nýrsko  prohrou v derby s SK Klatovy kleslo  s 38 body na třetí místo ,se stejným počtem bodů je čtvrtá Sušice a o bod zpět číhá na 5.místě na svojí další příležitost stoupat tabulkou SK Klatovy 1898. Z tohoto souboje o medailové příčky zatím vypadly po hladké prohře v Tachově Start Luby (30 bodů)..

TJ SUŠICE - SENCO DOUBRAVKA  4:3(2:0)

Stav 4:0 domácí uspokojil na tolik, že se nakonec o výsledek mohli ještě strachovat. Sušice je zpět na druhem místě a Pepa Kadlec si ke svým narozeninám dodatečné nadělil dva dárky v podobě gólů.
Branky: 23.Papež Jakub, 29.,47.Kadlec Josef,46.Krištof Jonáš - 53.Uzlík Matyáš,58.Kukule Jakub, 656.Brček Tomáš. Rozhodčí: Marek Pavel, diváků 25.

OKULA NÝRSKO - SK KLATOVY 1898 0:2(0:1)

Radimír Bilíček
Po nepříliš vydařenému startu do jarní části krajského přeboru zajížděli klatovští staršíci na půdu doposud bodově 100% Okuly.
Na perfektně připraveném trávníku se od první minuty odehrávalo derby se vším všudy. Lépe vyšel vstup do utkání hostům a hned ve 12. min. se ujali vedení. To se po třech zablokovaných střelách hostů dostal k odraženému míči M.Jiřík a jeho ne příliš tvrdá střela skončila k překvapení všech za zády domácího brankáře. Hosty vstřelená branka hodně povzbudila, kdežto na domácí dopadla velmi těžce. Vázla u nich souhra i kombinace a toho obětavě a poctivě hrající klatovští dokázali využít. Po většinu času lépe kombinovali a zaskočené domácí drželi v dostatečné vzdálenosti od vlastní brány. I díky tomu šli k poločasové přestávce s jednogólovým náskokem.
Do II. půle šli domácí odhodlaní co nejdříve tento náskok smazat, ale opět naráželi na dobře organizovanou obranu hostů. Ti k soupeři velmi rychle přistupovali a důrazně napadali jejich rozehrávku. Další komplikace pro domácí přišla v 52. min., kdy se po rohovém kopu k odraženému míči dostal D.Hais a po jeho tvrdé přízemní střele levou nohou se měnilo skóre opět ve prospěch hostů. Jak se později ukázalo, jednalo se o definitivní K.O. pro domácí a i když hostům v závěru utkání rychle docházely síly, tak velmi cenné vítězství uhájili a po závěrečném hvizdu s přehledem pískajícího rozhodčího M.Mazance zaslouženě slavili první jarní vítězství za tři body.
Branky: 12.Jiřík Michal,52.Hais Daniel. Rozhodčí : Mazanec Marek, ŽK 3:1, diváků 50.

TJ PŘEŠTICE - FK HORAŽĎOVICE 3:1(1:0)

Branky: 8.,57.Hrbas Ondřej - 58.Horák Daniel - 70.Král Luboš. Rozhodčí Šimek Luboš, ŽK 0:1, diváků 40.

FK TACHOV - START LUBY 5:0 (3:0)

Branky: 12.Vrba, 22.Pernglau , 25.Zajíček,45.Mráz,55.Kořínek.
Rozhodčí: Burda Miloš, ŽK 1:2,diváků 30.