Okresní přebor mužů 15 . kolo 1.-2.4.2017

ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

NA ŠTĚDROST SUŠICKÉ REZERVY DOPLATILY DOMA PŘEDPOSLEDNÍ DEŠENICE

V 15.kole okresního přeboru překvapil po domácím bodovém výpadku se Sokolem Hartmanice  Malý Bor, který si  mimo remízy v Janovicích připsal do tabulky také první bonusový bod v tomto ročníku za výhru na penalty. Herní příprava na jarní část bojů o body přináší své první ovoce pro hráče divizní rezervy TJ Sušice .Ke třem brankám do sítě Nezamyslic přidali hráči z města na Otavě  dalších sedm kousků do branky domácích Dešenic, které také proto  společně s posledním Velkým Borem uzavírají tabulku.

S. VELKÝ BOR  - sokol Hradešice  0:1 (0:1)

Branka: 30.Melka Patrik. Rozhodčí:Staněk Jan, ŽK 1:0, diváků 80.

FK BUDĚTICE 2012 - start vd luby b  4:1 (2:1)

Budětice se rychle a zaslouženě dostaly do vedení 2:0 a kdyby poločas skončil 4:0, nikdo by se asi nedivil. Jenže Luby dokázaly z jediné střely korigovat na 2:1. Ve druhém poločase domácí hlídali těsné vedení a lepším na hřišti byly Luby. Vyrovnat se jim nepodařilo, přestože k tomu měly celkem blízko. Naopak dva rychlé protiútoky domácích zajistily opticky jednoznačný výsledek . Návštěva 130 diváků na hřišti v Rabí, při pěkném počasí, byla víc než příjemná. Rozhodčí Šmrha si na hřišti dnes nebál sjednat pořádek pěti ŽK, často i za nekázeň.
Branky: 2.Josefík Jiří, 9.Jandečka Petr,63.Melka Roman, 86.Novotný Martin  - 20. Černý Lukáš.Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ŽK 2:3, diváků 130
.

DUKLA JANOVICE - sk malý bor  2:2 (1:1) PK 2:4

Branky:35.Urban Miroslav,71.Petruška Patrik - 18.Šipla Miroslav, 53.Jára Karel

Rozhodčí:Dušek Václav ,Hessová Tereza ,Hofmeisterová Marie, ŽK 3:1.

S. VRHAVEČ - sk Bolešiny  3:1 (3:1)

Branky: 12.,37.Skřivánek Matěj, 21.Kaňák Jan - 6.Farný Radek

Rozhodčí:Stach Vladislav, ŽK 1:1, diváků 100.

tj nezamyslice - S. HARTMANICE     2:0 (2:0)

Branky: 11.,35.Kubovec Josef. Rozhodčí:Abraham Josef ,ŽK 1:2, diváků 65..

TJ START DEŠENICE   - tj sušice  b  0:7 (0:4)

B tým zažívá skvělý vstup jarní části sezóny. Skóre 10:0 ve dvou zápasech, znamená pro tým dotažení se na druhé místo tabulky. První branku mezi dospělými si připsal Štěpán Gajdečka (r.2000).
Sestava Sušice B: Konečný, V. Klíma, Marek, Blažek, Vítovec, Hubáček Pavel, Pojar, Žežulka, Farták, Rico, Chmelík. Střídali: Hubáček Patrik, Gajdečka
Branky: 10.,25.Chmelík Petr,37.Badarau Stefan-Aurel,42.,65.Farták Josef,54.Žežulka Václav,81.Gajdečka Štěpán. Rozhodčí:Habada Vladislav, diváků 60.

sokol Běšiny - TJ Měcholupy   0:0 ( 0:0) PK:5:4

Rozhodčí: Rubáš Jakub, Koura Radim,Hofmeisterová Marie, ŽK 1:1,diváků 55.