ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

STŘÍBRO ZTRATILO V LUBECH LESK I BODY, NÝRSKO ZŮSTÁVÁ NA JAŘE NEPORAŽENÉ

Není tak běžným jevem, že by v jedné a v kraji nejvyšší ve vzájemných zápasech se podařilo jednomu týmu nastřílet do sítě soupeře deset branek. Po 19.kole KP se mezi tyto kolektivy se zařadily Luby. Start po podzimní výhře ve Stříbře 2:6 zvítězil doma 4:1. V obou duelech dokázali Lubští zvládnout lépe druhé poločasy. Ve Stříbře neuvěřitelně otočili nepříznivý stav ze 2: 1, doma šli za vítězstvím, a to také ještě v druhé půli pojistili dalšími góly. Luby první jarní výhrou si polepšily v tabulce, kde se vrátily po 19.kole opět mezi top týmy přeboru kraje.

Čekání na podobný úspěch v podobě první letošní výhry jako Luby musí zatím odložit minimálně do domácího duelu s Chotíkovem FK Svéradice, které po bodovém výpadku doma s vejprnickou Slávií neuspěly v Holýšově, kde si poslední šprycl na cestě k zisku bodů za stavu 2: 0 pro domácí zlomily sami  smolnou vlastní brankou v úvodu druhé půle.

Nýrsko čekal v neděli doma soupeř nadmíru těžký, druhý v tabulce Sokol Lhota se kterým se vypořádalo nadmíru velmi dobře. Po poločase zlikvidovalo jednobrankové vedení favorita a dotáhlo tento duel až do penaltového rozstřelu ve kterém byli úspěšnější hosté. Nýrští fotbalisté nicméně i po čtyřech odehraných jarních kolech nenašli přemožitele!

TJ START LUBY - baník stříbro 4:1 (2:1)

Branky: 2.Nešpor Jakub,20.Raišl Dominik,77.Voráč Jan,86.Cole Jerome -45+2 Kohut Adam

Rozhodčí: Šimek František, Kříž Lukáš, Filinger Miloš, ŽK 4:4,ČK 0:1(90.Ulč Lukáš), diváků .

holýšov - FK SVÉRADICE 3:0 (2:0)

Branky: 2.Majlát Petr, 23.Zavadil David, 55.Brůha  Václav(vlastní).

Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, ŽK 1:0, diváků 115.

FK OKULA NÝRSKO – sokol Lhota  1:1 (0:1) PK:3:5

Branky: 67.Šnour Daniel - 28.Černý Zbyněk.
Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Havránek Martin, Picek Lukáš. Delegát: Mudra Zdeněk,ŽK 1:1,diváků 170.