Krajský přebor dorostu starší 14. kolo 25.-26.3.2017

ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

STARŠÍ DOROST KLATOV UDRŽEL DRUHÉ MÍSTO

Podle papírových předpokladů šli do premiérového zápasu s Tachovem na jaře doma klatovští dorostenci z pozice druhého celku tabulky.  Nečekaně je potvrzení svého umístění stálo hodně úsilí. Po prohraném prvním poločase museli otáček výsledek, což se jim podařilo, a i do následujícího domácího zápasu tuto sobotu v derby proti Sušici, která doma podlehla TJ Přeštice  půjdou z druhého místa v pozici favorita.

.

SK KLATOVY - FK TACHOV  3:1 (0:1)

Branky: 65. Kolerus Josef, 70. Marek Michal, 85. Kaas Václav - 33. Beneš David
Rozhodčí: Špindlerová Zuzana, 50 diváků.

TJ SUŠICE - TJ PŘEŠTICE  0:3 (1:1)

Domácí vstoupili do jarní části sezóny sympatickým výkonem. Soupeř z Přeštic přijel do Sušice po podzimní výhře 13:1 velice sebevědomě. V prvních pěti minutách šel domácí Miškovič i Vlasák sami na bránu, bohužel bez úspěchu. Hosté poté přidali a začali se pomalu stěhovat na půli Sušice. Hrozili však pouze ze standardních situací, které s jistotou sbíral Lukáš Stupka. Největší šance prvního poločasu přistála na noze Vlasákovi, který se úplně prázdné branky asi zalekl a přestřelil. Přeštice potrestali ve 40. minutě, po první chybě Sušické obrany. V druhé půli se na třikrát neprosadil proti výbornému gólmanovi Svoboda a ani následná doražka do prázdné brány nenesla úspěch, zastavil ji obránce na brankové čáře. V poslední půl hodině hostující útočník uzavřel svůj hattrick, to když mu pomohl ve vápně zbytečně faulující Löffelmann a v poslední minutě vysunutá zadní řada Sušice.

Přeštice zaslouženě odjíždějí s plným počtem bodů za týmový výkon podpořený morálkou.
Branky: 41. Baranec Štefan, 70. Baranec Štefan (pen.), 88. Baranec Štefan

Sestava: Stupka - Černý, Hubáček, Nový, Löffelmann- Vlasák, Jána, Svoboda, Homolka - Dohnal, Miškovič. Střídali: Skýpala, Gajdečka, Gerčák, Dušek a Kindelmann.

Rozhodčí : MarekRozhodčí: Marek Pavel,  25 diváků. ŽK: 3:0.Branky: 41. Baranec Štefan, 70. Baranec Štefan (pen.), 88. Baranec Štefan. Rozhodčí: Marek Pavel,  25 diváků.

Zdroj: web.TJ Sušice

FC Dynamo H. Týn - SK PETŘÍN PLZEŇ 1:4 (1:2)

Branky: 29. Vavřička Petr - 6. Šimáně Zdeněk, 10. Štefl Matěj, 55. Šimáně Zdeněk, 70. Šimáně Zdeněk

FC Rokycany - Slavia Vejprnice 8:1 (3:0)

Branky: 12. Mourek Ondřej (pen.), 24. Vileta Karel, 27. Mourek Ondřej, 49. Ječmen Jaroslav, 71. Plzák Patrik, 75. Judl Tomáš, 78. Mourek Ondřej, 89. Laubr Jiří - 87. Schleis Karel

T.J. Tlučná - SŠ Plzeň 0:11 (0:5)

Branky: 8. Kopáček Josef, 10. Kopáček Josef, 12. Puchoň Jaroslav, 32. Kutlák Ivan, 43. Kutlák Ivan, 46. Vokáč Dominik, 65. Kopáček Ladislav, 72. Vámos Sandor, 81. Vámos Sandor, 83. Vámos Sandor, 87. Kutlák Ivan. Rozhodčí: Burda Václav.

Jiskra Domažlice - SK SENCO Doubravka 0:0 (0:0) PK 3:4

Rozhodčí: Frgal Lukáš, 50 diváků.

SK RAPID PLZEŇ - Košutka Plzeň 1:0 (0:0)

Branky: 53. Pretzelmayer Viliam. Rozhodčí: Kašpar Zdeněk.