Okresní přebor mužů 14. kolo 25.-26.3.2017

ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

V DUELU PRVNÍHO S DRUHÝM BYL ÚSPĚŠNĚJŠÍ LÍDR PŘEBORU Z VRHAVČE

Hned úvodní jarní kolo okresního přeboru na sebe narazili v přímém souboji po podzimu dva největší kandidáti na první místo. Zápas mezi druhým Sokolem Hradešice  a Sokolem Vrhaveč do kterého šli s náskokem čtyř bodů hosté se měl hrát v Hradešicích. Pro nezpůsobilý terén byl tento duel sehrán v Kolinci a na tomto hřišti byl úspěšnější lídr tabulky, který jubilejním padesátým gólem do sítě soupeřů v tomto ročníku zajistil Vrhavči v 77.minutě Petr Reitmajer. Z ostatních výsledků 14.kola OP nejvíce zaujalo dvouciferné vítězství Dukly janovice doma nad předposledním týmem tabulky Sokolem Běšiny. Nedařilo se ani poslednímu v tabulce Sokolu Velký Bor, který přišel v Měcholupech nejen o tři body, ale také o dva vyloučené hráče.

TJ MĚCHOLUPY - S. VELKÝ BOR  4:1 (1:0)

Branky: 20.Havlíček Pavel ,51.Javorský Tomáš,41. a  75. Bálek Dušan - 83.Vonášek Dominik. Rozhodčí: Brůha Radek. ŽK 3:3, ČK: 0:2 -  67.Václavík Jiří ,83.Nováček František.

SK BOLEŠINY – FK BUDĚTICE 2012 3: (1:1)

Branky: 20.Farný Radek, 47.Pitel Jiří, 79.Matějka Pavel - 37.Korda Václav, 51. Janečka Petr. Rozhodčí: Šmrha Miroslav, diváků ???, ŽK 3:2.

DUKLA JANOVICE - S. BĚŠINY 11:2 (5:0)

Branky: 9.,17.Šlegl Jan ,20.Švůgr Marek, 27.Jůzek David, 39.Petruška Patrik,73.,74.,82. Urban Miroslav, 76.Hájek Matěj,78.Míčko David,86.Müller Jan - 68.,83.Valeš Jiří.
Rozhodčí : Habada Vladislav, 50 diváků.ŽK 4:0.

S. HRADEŠICE - S. VRHAVEČ 2:3 (1:2)

Zajímavý vyrovnaný zápas ve kterém šli domácí rychlou brankou již ve druhé minutě dovedení lídr tabulky do poločasu skóre otočil. Hradešice čtvrt hodiny před koncem vyrovnali, ale dvě minuty na to vítěznou trefou Reitmajera hosté strhli vedení a nakonec i vítězství na svojí stranu. K dobré úrovni souboje , který výrazně naznačil ambice obou týmů si vybojovat postup do 1.B třídy přispěla výborným výkonem trojice delegovaných rozhodčích z Rokycanska na čele s hlavním arbitrem  Martinem Havránkem.

Branky: 2.Vaněček David ,75.Metlička Václav - 14.Kaňák Jan,19.Vejskal Tomáš, 77.Reitmajer Petr.
Rozhodčí: Havránek Martin-Šauflová Jana, Bogdan Gabriel ,ŽK 3:4, diváků 60..

SK MALÝ BOR 1929 - S. HARTMANICE   3:4 (1:1)

Branky: 44. Jára Karel, 47. Hlaváč Milan, 90. Sládek Ladislav - 32. Hasenöhrl Vít, 48. Sládek Petr, 50. Sládek Josef, 65. Koryťák Ondřej.
Rozhodčí: Javorský Josef - Marek Pavel, Pena Miroslav,115 diváků, ŽK 1:4, ČK 1:1 (49.Sládek - 75.Mačuda).

START LUBY B - TJ START DEŠENICE   1:0 (0:0)

Branky: 49. Šleis Karel.

Rozhodčí: Dušek Václav, 100 diváků, ŽK 4:0, ČK 1:0 (90.Hora Milan).

TJ SUŠICE B - TJ NEZAMYSLICE   3:0 (1:0)

Branky: 3. Chmelík Petr, 75. Badarau Stefan-Aurel, 87. Badarau Stefan-Aurel
Rozhodčí: Rubáš Jakub - Bína Roman, Říha Zdeněk,  80 diváků, ŽK 1:5.