ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

PENALTOVÝ MÁG KOZLÍK VYCHYTAL PAČEJOVU DVA BODY

Ze čtyřlístku zástupců z Pošumaví v 1.A třídě měly pouze Žichovice výhodu domácího prostředí. Od tohoto týmu se body v klání s beznadějně poslední Tlučnou očekával. I když průběh první půle výsledkem 1:1překvapil, po přestávce domácí  potvrdili roli favorita, pěti góly  si zajistili přesvědčivé vítězství a nadále vstoupají v tabulce. O tom, že ze Žihle se body nevozí se přesvědčil znovu Sokol Mochtín a body zůstaly z tohoto duelu na půdě lídra tabulky. Velmi cenné dva body si přivezl z Křimic okol Pačejov. Jejich gólman Kozlík nejen že na hřišti jedno z aspirantů na boj o postup v baráži svému týmu udržel čisté konto, ale byl i klíčovou postavou hostů v penaltovém souboji o druhý bod. Pačejov tak ziskem bodů v Křimicích ukončil šňůru čekání na další bodový zisk, které trvá od 18.9. minulého roku , ale na druhé straně prodloužil také čekání na další branku vstřelenou venku na 386 minut.

SLAVOJ ŽIHLE – SOKOL MOCHTÍN  3:1 (2:1)

Domácí začali velkým náporem, ze kterého vytěžili vedení 1:0 již v 15.minutě, autorem golu byl Kalata. Mochtín srovnal skore o 3 minuty později, kdy krásnou střelou z pravé strany překvapil domácího golmana Bláhu Zbyněk Smolík - 1:1. Obdržená branka domácí Slavoj přibrzdila v rozletu, hra se vyrovnala, čekalo se na poločas. Těsně před přestávkou ale přišela zbytečná ztráta míče a faul našeho Y.Kula, Slavoj měl k dispozici VPK. Z něho se parádní střelou přes zeď přesně trefil k tyči Jiří Masopust, Žihle pohodlně vedla 2:1. A když stejný hráč (nejlepší útočník Slavoje), potrestal již pět minut po přestávce další chybu naší obrany svým druhým golem, vedla Žihle již 3:1, bylo prakticky rozhodnuto. Mochtín se snažil s výsledkem ještě něco udělat, ale domácí hráli v pohodě, byli dravější, důraznější, dostávali se do dalších golových příležitostí. Naštěstí je neproměňovali, zbytek pochytal náš golman Petr Kodeš, výsledek se již neměnil.

Branky: 15.Kaľata Maroš, 44. a 50. Masopust Jiří  - 19. Smolík Zbyněk. Rozhodčí : Hucl Lukáš, diváků 125, ŽK 3:1

Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Bejvl Jakub, Staněk Pavel, Plánička Zdeněk, Novák Zdeněk, Kul Yan (68.Pretzelmayer Jar.), Dolejš Jiří, Velek Tomáš (83. Dolejš Tom.), Cihlář Jaroslav, Smolík Zbyněk, Čeleda Jiří.

TJ ŽICHOVICE - T.J. TLUČNÁ 6:1 (1:1)

Tlučná už od příjezdu do Žichovic nevypadala jako beznadějně poslední tým soutěže. Elán z rozcvičky si mladý tým hostí přenesl i do zápasu. Ten jsme my nevyhráli díky fotbalovému umění a spoustě krásných akcí na jeden dotek. Rozhodující byla síla, důraz a standartní situace. Toho všeho se od nás diváci dočkali bohužel až po poločase. Pohledné kombinace snad přijdou v dalších zápasech :) .
Hosté byli od začátku rychlejší a rozhodně toho naběhali více než my. Odměnou jim byl po deseti minutách první gól Pauma. Nám se podařilo rychle vyrovnat. Na centr Šimáčka si naskočil Robert Beneš a hlavičkoval přesně. Zbytek poločasu přinesl naší upracovanou snahu o otočení skóre. Několik nadějných situací jsme si vytvořili, ale to hosté z Tlučné také.
Po přestávce jsme zjednodušili hru a začali více běhat a napadat rozehrávku Tlučné. Výsledek se dostavil téměř okamžitě. Jiřík a po něm Linhart byli nejdůraznější na malém vápně a zajistili nám dvoubrankové vedení. To vzápětí zdvojnásobily hlavičky Jiříka a Černého, který se trefil poprvé v našem dresu. Hosté mohli snížit, ale samostatný únik hostujícího útočníka skvěle vyřešil Landa. Nejhezčí moment zápasu přišel asi deset minut před koncem. Šimáček, který se již podílel na třech předcházejících gólech a nesklepával míče ani do stran, ani doprostřed, protože je většinou udržel, si 25 metrů od brány zpracoval míč, odstavil několik dotírajících protihráčů a jen tak mimochodem poslal míč do šibenice. O hráči zápasu tak už nikdo nepochyboval.
Branky:13.Beneš Robert,46. a 57.Jiřík Jan, 50.Linhart Martin, 52.Černý Ladislav a 79.Šimáček Jiří - 10.Paum František.Rozhodčí : Chmelík Miroslav, 70 diváků, ŽK 2:1..
Sestava: J.Landa – L.Mourek, D.Staněk, J.Jirík (79.L.Stulík), L.Černý – O.Musil, R.Beneš, R.Šiška, J.Beneš, M.Linhart (68. M.Špírek) – J.Šimáček (80.P.Janda)

SOKOL KŘIMICE - SOKOL PAČEJOV 0:0 (0:0) PK 3:4

Domácí působili po většinu utkání fotbalovějším dojmem a osa Vonášek – Kovačič – Bezdička byla na hřišti vidět. Největší šanci v prvním poločase si vytvořily ve 23.minutě Křimice, ale Kovačič zblízka přestřelil odkrytou branku. Hosté během úvodní pětačtyřicetiminutovky prakticky neohrozili mladého gólmana Miroslava Zacha.

I po změně stran začali domácí aktivněji a v 50.minutě zkušený Bezdička přízemní střelou jen těsně minul levou tyč Kozlíkovy branky. Poté se hra vyrovnala a svou tutovku si vytvořil i Pačejov. V 69.minutě se za obranu dostal Michal Štětina, ale Zach reflexivně nohou vykopl jeho střelu. Do nadějného zakončení se dostal i střídající Jirka Fiřt. Rozhodnutí mohlo přijít v 82.minutě, kdy tísněný Petr Pavelec z voleje napálil spojnici tyče a břevna! (Pozn. Kozlíkovy branky).

Do konce zápasu se již nic zvláštního nestalo, a tak o zisku bonusového bodu musela rozhodnout střelba ze značky pokutového kopu. A tam se děly věci!!!

1.série Ticháček Josef /P/ - dal Bezdička Václav /K/ – dal

2.série Kubaň Milan /P/ - vedle Volena Josef /K/ - dal

3.série Panuška Vítek /P/ - dal Kovačič Josef /K/ - dal

4.série Klásek Václav /P/ - vedle Augustin Adam /K/ - nedal /Kozlík kryl/

5.série Kozlík Kuba /P/ - dal Brousil Matěj /K/ - nedal /Kozlík kryl/

6.série Fiřt Jiří /P/ - dal Vonášek Jan /K/ - nedal /Kozlík kryl!!!/

Poté, co ve 4.sérii Vašek Klásek mířil vedle, by si na Pačejov nikdo nevsadil ani korunu. Proti však byl gólman Kuba Kozlík. Dokázal vychytat tři křimické střelce a sám proměnit svou penaltu. Hlavně jeho zásluhou si Pačejov odváží cenné dva body!

Sestava Pačejov: Kozlík – Žák – Kubaň M. – Polena - Panuška - Pavelec – Klásek – Hlůžek – Ticháček - Bokr /46.min. Hosnedl, 83.min. Sedláček/ - Štětina /75.min. Fiřt/

Rozhodčí: DOKSANSKÝ Tomáš, diváků 50.

KOŠUTKA PLZEŇ - FK HORAŽĎOVICE  3:1 (2:0)

Branky: 18. Chabr Jakub, 41. Bartheldy Václav (vl.), 90. Triner Daniel - 84. Forman Michael
Rozhodčí: Kulhánek Milan, 80 diváků, ŽK 1:3.

SK Kdyně 1920 - FK Nepomuk  0:0 (0:0) PK 4:3

Rozhodčí  RUDA Daniel , diváků 66, ŽK 2:3

SK Horní Bříza -  Město Touškov  6:3 (3:2)

Branky: 2. a 66.Macháček Martin,18.,76. a 81.Čermák Václav, 30.Chocholatý Pavel

Rozhodčí: JÍLEK Aleš , diváků 70, ŽK 1:3

Start Tlumačov - Slavoj Mýto 1:3 (1:1)
Branky:31.Copák František  - 45.Abrt Jiří, 54. a 67.Švejda Martin. Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav , diváků 80, ŽK 0:1

Keramika Chlumčany - Sokol Kralovice 2:1 (2:0)

Branky: 20. Tomášek Lukáš (pen.), 23. Milota Libor - 62. Bulín Petr

Rozhodčí: Koura Radim.