Fortuna divize -skup. A 17. kolo 18.-19.3.2017

ZÁPISY

VÝSLEDKY

STŘELCI

GÓL MICHALA LUKEŠE NA PŮDĚ FAVORITA MĚL HODNOTU TŘECH BODŮ

Dva zápasy venku, šest získaných bodů, to je bezesporu vynikající vstup hráčů divizních Klatov do jarní části této soutěže! Pokud body Klatov za výhru úvodním letošním kole v Sedlčanech na hřišti soupeře, který dokázal v tomto kole vyhrát v Ostrově nad Ohří měly velkou cenu, pak zle označit body získané na půdě třetího týmu tabulky za body zlaté! Vizitku k těmto bodům přidal autor vítězného gólu osm minut před koncem Michal Lukeš.
       Statečný boj  s druhým v tabulce pražským Motorletem svedla doma Sušice, nicméně na první body do tabulky to přesto nestačilo.

FK ADMIRA PRAHA - SK KLATOVY 1898 1:2 (0:1)

Branky: 52. Nádeníček Bohumil - 43. Dolanský David, 82. Lukeš Michal

Rozhodčí: Štěrba Václav , 140 diváků.
Sestava : Rojík - Lukeš, Žáček, Janda, Rybák (62. min. Cibulka)  - Pavlovič, Mészáros, Dolanský ( 77. min. Lucák), Krásný (84. min. Kaas) - Kotrba - Bezděk

Ján Gašpár
      Začátek utkání patřil domácímu mužstvu a v první čtvrthodině si vytvořilo dvě velmi dobré příležitosti ke skórování. Nejdříve v 6.min. po získání míče těsně za polovinou hřiště využili přečíslení a rychlého přechodu do protiútoku, v koncovce střelu domácího hráče zastavila tyč Rojíkovy branky. Následně pak Rojík chvíli zaváhal s odkopem, dostal se pod tlak útočníka domácích, přišel o míč a následnou střelu před brankovou čárou vyrazil skluzem Žáček.
Další pasáž hry již byla vyrovnanější, dokázali jsme míč podržet, zakombinovat a také ohrožovat branku domácích. Velmi dobrou příležitost nevyužil Pavlovič, následně po přihrávce Bezděka v bezprostřední blízkosti branky netrefil míč Krásný. Přišla však 43. min. hry, Bezděk ve zdánlivě těžké pozici vybojoval rohový kop, po jeho zahrání míč letěl ven z pokutového území, Dolanský se do něj opřel bez přípravy a nádherně trefil horní růžek branky domácích, 0 : 1.
     Druhý poločas domácí zahájili náporem, přišla série standartních situací a v 52. min. jsme si nepokryli hráče na zadní tyči, který lehký centr  hlavou usměrnil do branky, 1 : 1. Domácí mužstvo se snažilo o vítěznou branku, mělo územní převahu, nám se však naskytala možnost brejkových situací. Několik jich bylo velmi slibných. Ale ta pravá přišla v 82. min., Bezděk svedl souboj s obránci, v pokutovém území se uvolnil a předložil zpětnou přihrávku nabíhajícímu Lukešovi. Ač tísněn dvěma obránci, míč umístil k tyči do horní poloviny  branky, 1 : 2. A tento výsledek již se musel uhrát, ubojovat, neboť na Admiře se zase často nevyhrává. Velmi dobrý výkon, tomu i odpovídající výsledek. A do třetice vše dobré v sobotním utkání na domácím hřišti s TJ Rokycany.

TJ SUŠICE - FK MOTORLET PRAHA 1:3 (1:2)

Branky: 21. Vichr Tomáš - 16. Sodoma Jiří (pen.), 38. Sodoma Jiří, 86. Lukič Tomáš

Rozhodčí: Novotný Miroslav ,120 diváků.
Zápas, který hosté definitivně rozhodli až v 87. minutě vypadal pro domácí celkem nadějně. Po proměněné penaltě hostů, se podařilo vyrovnat gólem Tomáše Vichra. Hosté stačili do poločasu vstřelit ještě jednu branku. Ve druhé půli byla vidět na domácích touha získat body, ale hosté v čele s Janem Rajnochem rozhodli v 87. mimutě po povedené akci.
Sestava Sušice: Gill, Bachroň, Vichr, Kodýdek, Fuchs, Klíma, Skála, Čanecký, Szedmák, Varga, Vrhel.Střídali: Brabec, Hájek, Hubáček, Rico

Slavoj Český Krumlov - TJ Sokol Čížová 1:4 (1:1)

Branky: 26. Carda Jiří - 34. Zikmund Filip, 56. Jirouš Martin, 68. Zahrádka Roman, 75. Jirouš Martin

1.FC Karlovy Vary - MFK Dobříš 5:0 (3:0)

Branky: 21. Geňo Marian, 25. Psohlavec Martin, 30. Geňo Marian (pen.), 55. Geňo Marian, 75. Geňo Marian

FK Ostrov - TJ TATRAN SEDLČANY 1:3 (0:2)

Branky: 81. Tolar Jan - 14. Haas Petr, 18. Němec Dominik, 50. Vystyd Jan. Rozhodčí: Paták Viktor.

FC VIKTORIA Mariánské Lázně - SK SENCO Doubravka 2:0 (0:0)

Branky: 50. Štěpán Zdeněk, 83. Sadílek Jaroslav

Rozhodčí: Klupák Petr.

FC Rokycany - SK Aritma Praha 0:3 (0:2)

Branky: 2. Rybka Ondřej, 30. Rybka Ondřej, 66. Junek Jiří.Rozhodčí:

Malše Roudné - SK Jankov 3:0 (2:0)

Branky: 3. Růžička David, 19. Markytán Matyáš, 53. Otepka Ondřej.ČK: Maršán, Lošek

Rozhodčí: Simbartl Václav.