Zimní příprava - program utkání a výsledky z 3. - 5.2. 2017

Branky za Sušici: Hubáček, Vrhel, Varga a Skála

sobota  4.2. 14:00 HODIN

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - UMT  Plzeň

viktoria plzeň U21 - sk klatovy 1898  2:0 (0:0)

Ján Gašpár
Domácí byli aktivnější, pohyblivější a především jistější v práci s míčem. I když dlouho se hrálo bez branek, několikrát se zaskvěli oba strážci svatyně hostů . V prvním poločase držel čisté konto  Rojík  a ve druhém střídající Sklenář držel čisté konto  až do  68. minuty , kdy  situaci řešil vyběhnutím mimo pokutové území, u míče byl dřív než hráč domácích, ale jeho slabý odkop zachytil Kulhánek a s přehledem z 25 m přeloboval klatovskou  obranu, 1 : 0.  V 80 minutě se domácím vydařila útočná kombinace po levé straně hřiště, následovala přihrávka do prostoru pokutového kopu, kde byl zcela volný Skála  a jeho zakončení bylo naprosto pohotové, 2 : 0.
Sekretář SK Klatovy Ján Gašpár: " Utkání splnilo přípravný charakter, hra měla spád a kvalitní tempo. Do utkání nezasáhli zranění a nemocní Mészáros, Lukeš, Vojtko a Kaas."
Sestava Klatov :  Rojík  -  Žáček,   Janda, Stetsenko, Cibulka - Mychalčuk, Kotrba, Dolanský, Lucák, Pavlovič - Bezděk. Střídání :  46. Rojík - Sklenář,  Cibulka - Rybák, Krásný - Bezděk,  Lucák - Kovčar, 65. Stetsenko - Bošek,  Dolanský  - Marek, 70.  Kotrba -  Sojka, Bezděk - Lucák
Branky : 68.  Kulhánek,  80.  Skála

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - HŘIŠTĚ Velké Hydčice

FC OTAVAV katovice  - FK horažďovice  14:1 (1:0)

Po vyrovnaném prvním poločase se první zimní přátelák změnil v naprostou exhibici. V domácím dresu se představili David Dumský a Petr Listopad, o jejichž příchodu se jedná.
Góly Zoubek 4, Uher 4, Repa 3, Miklas 2, Horejš.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

TJ sušice - Košutka plzeň 1:0

Povedený návrat na trávník zažívá Kuba Szedmák, který se do sestavy Sušice vrátil po těžkém zranění paty, po necelém roce pauzy vstřelil hned vítěznou branku.
Branka: Jakub Szedmák