VIII. ROČNÍK ZIMNÍHO TURNAJE TJ SUŠICE „O POHÁR STAROSTY MĚSTA SUŠICE BYL ROZLOSOVÁN

V tomto týdnu byl rozlosován VII. ročník zimního turnaje "O pohár starosty města Sušice".

Sekretář TJ Sušice a předseda klubu Vratislav Krilich v závěru rozlosování uvedl : "Věřím, že letošní ročník této dnes již tradiční akce proběhne bez větších potíží a že plně splní vaše představy o kvalitní části zimní přípravy všech přihlášených týmů. Těšíme se na přátelská setkání."

SYSTÉM TURNAJE :

Základní část - zúčastněné družstva rozdělení do dvou skupin. Každé družstvo sehraje ve skupině tři utkání systémem každý s každým.

Nadstavba o umístění:  O 1.místo  - družstva  z prvních míst ve skupinách, o 3.místo družstva  z druhých míst ve skupinách , o 5.místo - družstva  z ze třetích míst ve skupinách, o 7.místo - družstava  ze čtvrtých  míst ve skupinách.

Hrací doba 2x45 minut, 10.min. přestávka, střídání 6 hráčů v poli + brankář. Vítěz utkání získává tři body, v případě nerozhodného výsledku získají oba týmy po jednom bodu, střelby o další prémiový bod z PK se neprovádí.

O pořadí rozhoduje:

1. Počet bodů, 2. Vzájemný zápas, 3. Lepší brankový rozdíl, 4. Větší počet vstřelených branek, 5. Los

IV.   KOLO

sobota 18.03.2017 17:00  a 18:45 hodin neděle 19.03.2017 12:00 (Klatovy „B“)  a 17:00 hodin