KP starší žáci 5.kolo 10.-11.9.2016

PODRUHÉ ZA SEBOU NA KOŠUTCE NEUSPĚLI

V 5.kole krajského přeboru starších žáků pokračovali ve slibných podzimních výsledcích staršíci Startu Luby. Po dvou vítězstvích doma si další, v pořádá již jedenáctý bod do tabulky připsali výhrou v H.Týně. V tabulce po tomto kole třetí Luby se bodově srovnaly s 11 body s druhými Klatovy. Tento jejich rival hrál v Plzni na Košutce. Zde klatovským žákům zkazil radost z předcházejících úspěšně zvládnutých zápasů jim zkazil tým domácích, který stejně jako před rokem na svém hřišti dokázal zopakovat dvoubrankové druhé historické vítězství nad svými klatovskými vrstevníky.

Druhé podzimní vítězství, první na domácím hřišti vybojovali žáci TJ Sušice , kteří si poradili čtyřbrankovou výhrou s nováčkem přeboru Rapidem Plzeň. Po třech bodech doma sahala Okula Nýrsko, která o  nad Nepomukem dvakrát vedla a podruhé o své vítězství přišla šest minut před koncem gólem odchovance myslívské kopané Ondřejem Havlíkem.

FK Horažďovice - Jiskra Domažlice. 0:4 (0:2)

Branky: 5. Baumann Petr, 28. Chodora Matěj, 54. Chodora Matěj, 58. Chodora Matěj

Rozhodčí: Kulhánek Milan, 80 diváků.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STŘELCI - KARTY

Okula Nýrsko - FK Nepomuk 2:2(1:1) PK 3:1

Branky: 3. Szmolen Patrik, 39. Jarko Marek - 31. Viktora Antonín, 64. Havlík Ondřej

Rozhodčí: Bína Roman, ŽK 1:0, 30 diváků .

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

TJ Sušice - Rapid Plzeň 4:0( 4:0)

Branky: 3. Kadlec Josef, 28. Podlipský Marek, 52. Treml Jan (vl.), 63. Šašma Filip

Rozhodčí: Mazanec Marek, ŽK 0:1,40 diváků .

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

Košutka Plzeň - SK Klatovy  2:0 (2:0)

KLATOVY NA PODZIM POPRVÉ PADLY

Radimír Bilíček

Po úspěšně zvládnutém zápase s lídrem tabulky zajížděli klatovští staršíci po sérii tří domácích zápasů na půdu ne příliš oblíbeného soupeře, plzeňské Košutky. Na velmi tvrdém hřišti a za velkého vedra tak bylo k vidění zajímavé utkání.

Začátek utkání byl oboustranně velmi opatrný a poznamenaný i díky terénu, velkou spoustou nepřesností. Přesto se už v 15. min. měnilo poprvé skóre utkání. Hosté zahrávali z pravé strany volný přímý kop a svým nedůrazným zakončením nabídli domácím rychlý brejk, následovala chyba v komunikaci mezi stopery a brankářem, té dokázal využít J.Trylč a pohodlně se jako první zapsal do listiny střelců. Domácí vedoucí branka hodně povzbudila, a proto si v další fázi utkání vynutili díky jednoduché a důrazné hře mírnou převahu. Ve 21. min. zahrávali rohový kop, ten hostující obrana odvrátila pouze k M.Walterovi a ten z bezprostřední blízkosti zvyšoval na 2 : 0. K poločasové přestávce tak odcházeli podstatně spokojenější domácí.

Do II. půle vstoupili hosté s jasným cílem co nejdříve vstřelit kontaktní branku. Bohužel místy až výrazná územní převaha žádné ovoce nepřinesla a to i díky obětavému výkonu domácích. V závěru utkání hostům velmi rychle docházeli síly a proto se po závěrečném hvizdu rozhodčího V.Orlíka mohli ze zaslouženého vítězství radovat domácí.

Branky: 15. Trylč Jakub, 21. Walter Michal. Rozhodčí: Orlík Vladimír, ŽK 1:0, 30 diváků.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

FC Dynamo H. Týn  Start Luby  1:4 (1:2))
Branky: 27. Svoboda Aleš - 6. Hajšman Daniel, 11. Hajšman Jan, 59. Hajšman Jan, 70. Votava Tomáš. Rozhodčí: Rada Jiří, ŽK 3:3, 55 diváků .