KS dorostu 8.kolo 15.-16.10.2016

LUBSKÝ DOROST VÁLCUJE SOUPEŘE DOMA I VENKU

Po osmi kolech krajské soutěže dorostu je pohled na aktuální tabulku této soutěže velmi příjemná. Tři týmy z Pošumaví obsadily v pořadí Luby, Horažďovice a Nýrsko první tři příčky tabulky .

Dominantní postavení mezi všemi účastníky má dorost Startu Luby. Ten válcuje své soupeře doma i venku a  mimo to zdobí jejich umístění v tabulce i impozantní skóre 46:4 a také to, že v posledních čtyřech zápasech tento tým z Lub ani jednou neinkasoval !

Mimo proher v Nýrsku a doma s lídrem tabulky si vede velmi úspěšně také  tým z Horažďovic, což dokumentuje stoprocentní úspěšností v posledních čtyřech utkáních.

Okula Nýrsko , která výborně začala v posledních dvou zápasech na body nedosáhla a i po prvním poločase v  duelu s Nepomukem kdy prohrávala o tři branky  to nevypadalo, že na body dosáhne. Ve druhé půli se jí podařil skvělý obrat a tím si udržel nýrský dorost  v tabulce třetí místo.

Po vítězném derby v Nalžovských Horách si polepšily také  Nezamyslice , čímž ale odsoudily  domácí k dalšímu pobytu  na posledním místě.

FK Horažďovice - SOKOL MRÁKOV 5:1 (3:1)

Branky: 21. Boček Jan (pen.), 25. Boček Jan, 39. Boček Jan, 77. Štěch Jakub, 89. Hnídek Tomáš - 36. Váchal Pavel. Rozhodčí: Velíšek Jiří, 25 diváků, ŽK 1:2.

Nalžovské Hory - TJ Nezamyslice 0:5(0:1)

Branky: 10. Šatra Pavel, 53. Pavelec Daniel, 64. Klaus David, 69. Mareš Michal, 75. Klaus David. Rozhodčí: Koura Radim, 19 diváků .

FK Okula Nýrsko - FK Nepomuk 5:4(1:4)

Branky: 37. Vávra Dominik, 57. Malát Filip, 58. Irlbek Marek, 67. Vávra Dominik, 77. Květon Jaroslav - 4. Pavelka Petr, 14. Šmíd Jiří, 20. Šmíd David, 42. Pavelka Petr

Rozhodčí: Petrželková Kateřina, 30 diváků .

FK Holýšov - START LUBY 0:8(0:5))

Branky: 9. Svoboda Martin, 14. Pivoňka Michal (pen.), 28. Černý Dominik, 33. Flosman Pavel, 35. Pivoňka Michal, 50. Mašek Michal, 55. Bíško David, 85. Petlan František

Rozhodčí: Kříž Lukáš, 30 diváků.