KS dorostu 7.kolo 8.-9.10.2016

Z DERBY VYŠLY VÍTĚZNĚ HORAŽĎOVICE

V dalším kole krajské soutěže dorostu si ziskem třech bodů polepšil v tabulce lubský dorost, který po prohře Nýrska ve Staňkově zvýšil svůj náskok na prvním místě na pět bodů. Polepšil si také dorost FK Horažďovice, který byl o branku úspěšnější v derby v Nezamyslicích a postoupil v aktuální tabulce této soutěže na 2.místo, Nýrsko kleslo na místo čtvrté.

start luby - Kasejovice  4:0 (2:0)

Kasejovice se představily v Lubech jako kvalitní tým, zejména v druhém poločase byly naprosto vyrovnaným soupeřem. Nedokázaly ale skorovat ani z penalty, kterou brankář Pavel Jiřinec dokázal v druhém poločase chytit.
Branky: 20. Pivoňka Matěj, 36. Pivoňka Michal (pen.), 47. Pivoňka Michal, 88. Černý Dominik. Rozhodčí: Mazanec Marek,
50 diváků, ŽK 3:2.

fk stańkov - okula nýrsko 6:2 (3:0)

Branky: 20. Drudík Denis, 31. Pitipáč Tomáš (pen.), 40. Záhoř Václav (pen.), 53. Gruber Mikuláš, 69. Bozděch Matěj, 87. Lukáč Milan - 66. Pavlík Jakub, 72. Malát Filip

Rozhodčí: Rubáš Jaroslav, 22 diváků , ČK 0:1 (33.Mašat Filip), ŽK 1:3.

FK Nepomuk - Nalžovské HorY 8:3 (2:1)

Branky: 15. Šmíd David, 44. Šmíd Jiří, 46. Šmíd Jiří, 50. Šmíd David, 56. Šmíd Jiří, 60. Šmíd Jiří, 63. Šmíd Jiří, 80. Štutika Dušan - 26. Kovanda Jan, 67. Hudlička Lukáš, 85. Adamec Pavel. Rozhodčí: Křen Jiří, 30 diváků .

TJ Nezamyslice - FK Horažďovice 3:4 (1:2)

Branky: 2. Podskalský David, 49. Šatra Pavel, 56. Pichler Daniel - 34. Hnídek Tomáš (pen.), 37. Hnídek Tomáš, 76. Boček Jan (pen.), 83. Boček Jan . Rozhodčí: Pena Miroslav, 30 diváků, ŽK 3:1 .