KP mladší dorost 11.kolo 5.-6.11.2016

PO DVOU VYSOKÝCH PROHRÁCH OPĚT SLAVILI VÍTĚZSTVÍ

Předcházející dva zápasy klatovský mladší dorost vysoko prohrál a inkasoval v nich po sedmi brankách. Ve 13.kole KP doma chtěli tuto smolnou sérii prolomit a s kvalitním soupeřem získat plný počet bodů, což se jim ve vyrovnaném zápase podařilo. Sušický mladší dorost ve Vejprnicích ve Vejprnicích nedokázal proměnit vytvořené šance a po šesté se vrátil z venku opět s prázdnou.

SK KLATOVY - SK RAPID PLZEŇ 2:0(0:0)

Konečně opět domácí vítězství

(převzato z web.stránek SK Klatovy)
Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém byli hosté lepší a nebezpečnější v prvním poločase a domácí zase v poločase druhém. Klatovští hráči měli sice míč od začátku více na kopačkách, ale nebezpečnější v koncovce byli v prvním poločasu hosté. Domácí vlétli do druhé půle s větší chutí a snahou a brzy se dočkali gólové odměny díky akci Barborky a gólové střele Vacka. Pak se hra přelévala od branky k brance, ale konečné slovo měl Havlíček, který rozhodl po akci Barborky o konečném výsledku. Domácí již své vítězství nepustili ani po sérii střídání.

Sestava: O.Mareš, P.Berka, F.Mareš, M.Kapusta, T.Daněk, T.Partyngl, K.Koliha, A.Vacek, J.Kolerus, J.Šimek, M.Barborka.Střídající hráči: T.Barhoň, Z.Krejčiřík, D.Homolka, O.Javorský, J.Havlíček

Trenéři:„Konečně jsme zase zvládli těžký zápas. Soupeř byl fyzicky i fotbalově vyspělý a donutil nás ke hře na hranici našich možností. V okamžiku, kdy jsme se zlepšili v důrazu v osobních soubojích a začali je vyhrávat, měli jsme šanci zvítězit. Nakonec rozhodly dvě akce Barborky, po kterých jsme dvakrát skórovali a rozhodli o svém vítězství. Snad si kluci uvědomí cestu, která vede ke zlepšení a k dalším vítězstvím. Není sice až tak složitá, ale je náročná a někdy trochu bolí."

Branky: 45. Vacek Adam, 69. Havlíček Jan. Rozhodčí: Petrželka František, 40 diváků, ŽK 3:2.

Slavia Vejprnice - TJ Sušice 4:1(2:1)

(převzato z web.stránek TJ Sušice)

Mladší kdyby ve Vejprnicích  proměnili své šance, přivezli by minimálně bod!

Sestava: Hanč - Sobotka, Míka, Gajdečka, Soumar - Valenta, Krouský, Němec, Špička - Rauner, Kavale. Střídali: Macháček, Kaliský, Kojzar, Frolík
Branky: 25. Kotva Tomáš, 30. Davídek Pavel, 50. Soumar Ondřej (vl.), 57. Kotva Tomáš - 35. Rauner Václav. Rozhodčí: Kanta Vlastimil,