IV. TŘÍDA B 4. kolo 17.-18.9.2016

VE B SKUPINĚ IV.TŘÍDY HLÁSÍ , MÁME ODEHRÁNO  !
      Účastníci IV. třídy, skupiny B po odehrání dalšího kola této soutěže hlásí, mále odehráno ! I přes nepříznivá vývoj počasí v posledních dvou dnech proběhla  sobotu dle rozlosování všechny utkání tohoto kola a všechny byly odehrány . Klobouk dolů!
        Přesto všechno se hrálo jak v Milčicích , tak i v Nalžovských Horách,  a na obou hřištích se o druhém bodu rozhodovalo v penaltách ve kterých byli úspěšnější hosté. Jednoznačné to bylo v Soběšicích, kam si soupeři jezdí pro body a ty si stejně jako první podzimní vítězství odvezl tentokráte Myslív. Bez nároku na body bylo v Kvaseticích odkud si sušické céčko odvezlo sedm gólů.
       Úplně jasné to nebylo ve Veřechově. Domácí, kteří na jaře bojovali o postup na podzim jsou v problémech, které jim dělají zranění a mimo to mají na marodce i  brankáře. Hosté z Pačejova toho využili, vedli v poločase o branku, ale  Veřechov po poločase nejen stav srovnal,  ale a i přes vzpomínané problémy strhnout v pořadí již třetí podzimní vítězství na svojí stranu.

Sokol Nalž. Hory  H. M. Boží 3:3 (1:2) PK 3:4

Branky: 22. Cisler Jiří, 48. Kareš Kamil, 52. Adamec Pavel - 30. Jedlička David (vl.), 33. Chudý Tomáš, 58. Halas Pavel

Rozhodčí: Mácal Roman, 40 diváků, ŽK 1:1.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STŘELCI - KARTY

TJ Soběšice - Sokol Myslív 1:5 (0:3)

Branky: 53. Vaněk Jaromír - 13. Vavřička Dominik, 90. Strolený Václav, 29. Kolářík Adam, 35. Vavřička Dominik, 85. Vavřička Dominik

Rozhodčí: Kurc Lubomír, 30 diváků, bez karet.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

TJ Milčice - Sokol Hradešice B 2:2 (0:2) PK 4:5

Branky: 70. Brejcha Miroslav, 87. Vladař Tomáš - 2. Hlaváč Václav, 39. Buchta Lukáš.  Rozhodčí: Veverka Jan, 20 diváků, ŽK 1:0.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

Sokol Veřechov - Sokol Pačejov B 3:1(0:1)

Branky: 56. Šíp Petr, 64. Richter Milan, 84. Šíp Petr - 21. Suda Vojtěch, 35 diváků. Rozhodčí Rubáš Jakub, ŽK 1:3.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

Sokol Kvasetice - TJ Sušice C 7:1 (4:0)

Branky: 9. Bouzek Petr, 15. Vojta Lukáš, 20. Vojta Lukáš, 29. Ballý Pavel, 65. Ballý Pavel, 71. Ballý Pavel, 73. Bouzek Petr - 47. Kratejl Petr. Rozhodčí: Lojík Václav, 20 diváků, ŽK 2:2.