IV. TŘÍDA A 11. kolo 5.-6.11.2016

vrhavečská rezerva se bodově dotáhla na béčko okuly, které po prohře na týnci ztratilo první body v soutěži,
Křenice si v derby vyšláply na fotbalově slavnější Švihov

Poslední podzimní kolo IV.třídy sk. A přineslo jedno velké překvapení. Postaral se o ně Sokol Týnec domácí výhrou nad lídrem tabulky nýrskou Okulou B. Hosté o svém osudu rozhodli v prvním poločase, který prohráli 5:1 a ani finiš v druhém poločase kdy třemi slepenými góly mezi 66. a 69.minutou se vrátili do zápasu, nicméně na body to tentokrát nestačilo.    I přes tuto porážku si udrželo Nýrsko B lepším skóre první místo před B týmem Vrhavče.

Překvapením je také výsledek z derby Křenice – Švihov ve kterém si domácí fotbalový trpaslík vyšlápl na daleko slavnější FC Švihov a pěti góly si vytvořil dobrý základ pro příjemné chvíle při závěrečném posezení na zakončení sezóny.

K těm méně příjemným překvapením byly podzimní výsledky Sokola Dlažov. Tým zdecimovaný zraněním a v závěru i distancovaných hráčů, který v minulém ročníku se umístil na výborném třetím místě  na podzim skončil rovněž třetí, ale od konce.

SK Ježovy - S. Neznašovy 1:1(1:0)PK 3:4

Branky: 30. Voráček David - 65. Mundl Martin. Rozhodčí: Blaheta Josef, 30 diváků.

S. Dlažov - TJ Měcholupy B 3:4(:3)

Branky: 55. Černý Miroslav, 77. Linkeš Tomáš (pen.), 87. Černý Miroslav - 14. Gašpar Ivan, 29. Červený Ondřej, 39. Kanta David, 56. Kaňák Jan. Rozhodčí: Stach Vladislav, 30 diváků .

S. Týnec - FK Okula Nýrsko B 6:4(5:1)

Branky: 6. Frous Michal, 13. Jandoš Václav (pen.), 23. Frous Michal, 32. Ceplecha Martin, 44. Jandoš Václav, 88. Ceplecha Martin - 10. Nový Jiří, 66. Raiser Jakub, 68. Taušek Petr, 69. Taušek Petr.  Rozhodčí: Panušková Aneta, ŽK 1:0, 20 diváků.

TJ Spůle 1994 - S. Vrhaveč B 0:1(0:0))

Branky: 76. Reitmajer Petr.  Rozhodčí: Rubáš Jakub, ŽK 1:1, 40 diváků.

S. Křenice - FC Švihov 5:1 (3:1)

Branky: 17. Rejthar Vlastimil, 20. Lösch Jakub, 31. Lösch Jakub, 73. Rejthar Vlastimil, 85. Lösch Jakub - 22. Kašpárek Václav. Rozhodčí: Petličarovský Ivan, ŽK 2:1,30 diváků.