IV. TŘÍDA A 4. kolo 17.-18.9.2016

V MĚCHOLUPECH A NÝRSKU SE BUDE HRÁT NA STÁTNÍ SVÁTEK

V minulém kole spoluhráli  B týmy Nýrska a Měcholup za ideální fotbalového počasí proti sobě v Nýrsku. To ještě ale oba soupeři netušili, že v příštím  kole budou mít vynucenou pauzu. Pro nezpůsobilost hracích ploch v Měcholupech a v Nýrsku se jejich zápasy nehrály a po vzájemné dohodě se soupeři se tato utkání budou hrát 28.9.

Další tři sehrané zápasy přinesly zajímavé výsledky. Z předcházejících třech zápasů  odehraných venku dvakrát za sebou přivezl Týnec šest bodů ze hřišť svých soupeřů. Doma jeho podzimní premiéra již tak úspěšná nebyla a body z derby si z Týnce odvezla rezerva Vrhavče. Ta navíc využila klopýtnutí dočasného lídra tabulky béčka Měčína prohrou v Dlažově a do příštího kola půjde v roli vedoucího týmu tabulky. Vzhledem k tomu, že do Vrhavče přijede rezerva Nýrska (ta má o dva zápasy v tabulce méně), pak tento duel bude šlágrem kola.

V Křenicích kde domácí hostili celek ze Spůle se hrálo o nepopulárního černého Petra tabulky. Tento boj vzaly oba celky vážně, domácí vedli po poločase o dvě branky, hosté po přestávce vyrovnali, ale výhru domácím zařídil osmnáct minut před koncem Jakub Lössch.

FK Okula Nýrsko B - S. Neznašovy

NEHRÁNO

Rozhodčí: Blaheta Josef: „Před zahájením utkání jsem zjistil že stav hrací plochy neumožňuje regulérní průběh utkání a mohl by přivodit zranění hráčů . Hřiště je po vydatném dešti značně podmáčené. Kluby se domluvily na náhradním termínu 28.9.2016 v 15:30 hod.“

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STŘELCI - KARTY

TJ Měcholupy B - FC Švihov

NEHRÁNO

Rozhodčí: Javorský Josef: „Utkání nebylo sehráno z důvodu nezpůsobilé hrací plochy. Po nočním dešti a průtrži před utkáním hrací plocha zcela pod vodou . Oddíly se dohodly na novém termínu dne 28.9.2016 od 16,00.Je to podmíněno schválení STK Klatovy “.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

S. Týnec - S. Vrhaveč B 1:5 (0:3)

Branky: 56. Jandoš Václav (pen.) - 13. Ryba Karel, 30. Potužník Jan, 34. Reitmajer Jan, 65. Lorenc Libor. Rozhodčí: Orlík Vladimír, 40 diváků

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

S. Křenice - TJ Spůle 1994 3:2 (2:0)

Branky 31.,41.Schwarz Marek, 72. Lösch Jakub - 56. Štefan Petr, 60. Zeman Lukáš Rozhodčí Petličarovský Ivan, ŽK 1:1, diváků 20.