Divize 13. kolo 6. -6.11.2016

V ČÍŽOVÉ NADĚJE NA BODY VYHASLA PO NECELÉ HODINĚ HRY ,
ANI NA SEDMÝ POKUS DOMA SUŠICE NA PODZIM BODY NEZÍSKALA

Klatovští divizní fotbalisté po podzimních výsledcích jako na houpačce na hřišti druhého týmu tabulky si svoje dosavadní renomé nicméně nevylepšili. Na domácí druhý tým tabulky sice začali pěkně od podlahy, hráli důrazně, nešetřili tvrdostí a to na úkor čtyř žlutých karet a důraz takto kartou označených hráčů se tak z obav z vyloučení značně otupil, ale bezbrankové skóre bylo pro ně při odchodu k poločasové přestávce velmi příjemné. Pokud přijeli hosté do Čížové pro bod, pak tento záměr jim vydržel pouze do první inkasované branky. Domácí za to vzali rázněji, postupně dostali svého soupeře pod tlak, ze kterého vytěžili dvoubrankové vedení a v závěru zápasu dalšími dvěma ho pojistili v a zasloužené vítězství.
     Ani sedmý pokus Sušice doma a třináctý celkem třináctý v tomto ročníku divize o zisk prvních bodů nevyšel. Nepodařilo se to ani v duelu dvou nováčků, ve kterém sušičtí hráči již počtvrté svému soupeři nevstřelili ani jedinou branku a tak se jejich příznivci musejí dosud spokojit se třemi góly ve zbývajících doma odehraných zápasech . To je pro ně špatná odměna za klubovou věrnost a je jen otázkou, jak  dlouho s ní bude sušický tým hazardovat.

TJ Sokol Čížová - SK KLATOVY 1898 4:0(0:0)

Zasloužené vítězství domácích, kteří o zisku bodů rozhodli po bezbrankovém poločase lepší střeleckou produktivitou ve druhé části zápasu. V 57.minutě po rozehrání přímého kopu téměř od půlící čáry našel v pokutovém území hostů nepokrytého zkušeného Radima Nečase a ten obloučkem přes brankáře Rojíka poprvé poslal za jeho záda. Šance domácím přibývaly , v 73.minutě  po závaru v pokutovém území Klatov ještě skončil míč vedle jejich branky, ale vzápětí z kopačky Jandy Čížová zvýšila na 2:0. V 83. minutě z přímého kopu vystřelil Dvořák, střela proletěla zdí hráčů  a v ní  tečovaný míč skončil v proti pohybu brankáře Rojíka v jeho brance. Domácí uzavřeli skóre o dvě minuty po té, kdy z rychlého protiútoku po pravé straně a následném centru do pokutového území pohotově uklidil míč počtvrté do klatovské branky pohodlně domácí Zahrádka.

Branky: 57. Nečas Radim, 74. Janda Petr, 83. Dvořák Lukáš, 85. Zahrádka Roman

Rozhodčí: Šob Aleš - Hůlka Lukáš, Svoboda Radek. Delegát: Havránek Václav, 110 diváků, ŽK 2:7.

TJ Sušice - FC Mariánské Lázně 0:4 (0:2)

(Převzato z web.stránek TJ Sušice)
Gill - Kysilka, Skuhra, Vichr, Fuchs - Klíma, Čanecký, Skála - Vrhel, Varga , Králík.Střídal: Brabec, Hubáček, Hájek, Bachroň
Sušice si nepohlídala začátek utkání a dvě standardní situace, při kterých se hosté prosadili. Nejprve jednoduše na zadní tyči nikým nehlídaný Kravar, poté Lukáš uprostřed vápna opět hlavou na 2:0. V druhé půli hosté zvyšovali na 3:0 po jednom z brejků a to kombinací až do prázdné branky a čtvrtý gól padl opět po standardní situaci z hlavy Sadílka. Branky: 10. Kravar Matěj, 18. Lukáš Martin, 11. Šilhán Tomáš, 79. Sadílek Jaroslav

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Machýček Lukáš, Hádek Jaroslav. Delegát: Ploch Robert, 95 diváků.

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

FK MOTORLET PRAHA - 1.FC KARLOVY VARY 1:0(1:0)

Branky: 29. Hájek Jakub

TJ MALŠE ROUDNÉ - TJ TATRAN SEDLČANY 3:2 (2:0)

Branky: 4. Tušer Martin, 19. Tušer Martin, 91. Píša Jakub - 68. Brotánek Lukáš (pen.), 83. Soldát Luboš

MFK DOBŘÍŠ - SK ARITMA PRAHA 2:3 (1:1) PEN: 2:4

Branky: 6. Rychlík Jiří, 73. Karas Jan - 33. Turák Robert, 80. Turbák Filip

FK OSTROV - FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV 1:2 (0:0)

Branky: 66. Pachta Jindřich - 58. Persán František, 87. Carda Jiří

SK SENCO DOUBRAVKA - FK ADMIRA PRAHA 1:2 (1:2)

Branky: 15. Krejčí Pavel - 10. Mošna Jiří, 13. Nádeníček Bohumil

SK JANKOV - FC ROKYCANY 1:3 (0:1)

Branky: 84. Pořádek Roman - 42. Černý Michal, 60. Hereit Jan, 68. Procházka Jan