Divize 7. kolo 24.-25.9.2016

KLATOVY SVÉ VEDENÍ NEUDRŽELY, DOMÁCÍ MĚLI VÍCE ŠTĚSTÍ A   VÝSLEDEK OTOČILI

DO POLOČASU BYLO OPĚT ROZHODNUTO, ANI ZE ČTVRTÉHO ZÁPASU DOMA SUŠICE NIC NEVYTĚŽILA

V dalším divizním kole ani jeden tým z Pošumaví na body nedosáhl. Klatovy po kostrbatém výkonu v Roudné neudržely slibné jednobrankové vedení. Domácí dvěma brankami v posledních lěti minutách první půle výsledek otočili.  I po přestávce měli více štěstí, od vyrovnání je zachránilo břevno, ale šli zisku třech bodů více naproti a dotáhli zápas do vítězného konce.

V  tabulce poslední Sušice ani tentokráte nedokázala favorizované Pražany příliš svým výkonem zaskočit a hosté bez velkých problémů svojí roli favorita splnili a domácí zůstali i po čtvrtém utkání na svém hřišti bez bodů na poslední příčce tabulky.

TJ Malše Roudné - SK Klatovy 1898 3:1 (2:1)

KLATOVY SVÉ VEDENÍ NEUDRŽELY, DOMÁCÍ MĚLI VÍCE ŠTĚSTÍ A VÝSLEDEK OTOČILI

Vstup do utkání lépe vyšel klatovským hráčům, kteří se v 17.minutě gólem Dolanského ujali vedení. Domácím se v závěru poločasu podařilo dvěma brankami otočit výsledek a do druhé části zápasu nastoupili jako vyměnění . Přesto mohl útočník Klatov Krásný vyrovnat, když své sólo zakončil střelou, kterou mu domácí stoper tečoval a míč skončil na břevně domácí svatyně. Nedáš, dostaneš.  Domácí po hodině hry si  třetí brankou své vedení pojistili , nečinilo jim problém si toto dvoubrankové vedení  v pohodě do konce zápasu pohlídat.

Branky: 40. Píša Jakub, 42. Markytán Matyáš, 60. Markytán Matyáš - 17. Dolanský David

Rozhodčí: Cichra Matěj - Hurych Jan, Šafránková Nikola. Delegát: Řezáč Michal, 110 diváků, ŽK 2:1.

ZÁPISY

VŠECHNY VÝSl.

TABULKY

STATISTIKA

TJ Sušice - SK Aritma Praha 0:2 (0:2)

Po nepříliš urovnané hře v úvodních dvaceti minutách favorit poprvé udeřil. Ve 27.minutě hlavou po centru pravé strany vstřelil vedoucí branku Aritmy.  Gólem do kabin, kdy ve 43.minutě pohodlně do prázdné branky skóroval Bogár přidal ještě více klidu na kopačky hostů . Po přestávce si ho užívali až přespříliš a domácí měli možnost výsledek korigovat, ale koncovka nebyla opět jejich silnou zbraní a naopak na druhé straně musel domácí gólman Gill na poslední chvíli hasit  a jelikož byl vždy úspěšný, k další změně skóre již nedošlo. Hosté zvládli v tomto duelu roli favorita a domácí ani ve čtvrtém zápase na domácím hřišti na body nedosáhli a jsou v tabulce bez bodů stále poslední.

Branky: 27. Macek Martin, 43. Bogár Igor

Rozhodčí: Brda Jan - Hádek Jaroslav, Cupl Zbyněk. Delegát: Eibl Vladimír, 130 diváků, ŽK 2:1.