1.B třída B 10. kolo 29.-30.10.2016

DLOUHÁ VES A HRÁDEK VENKU ŠESTKRÁT SKÓROVALY

MĚČÍN DOSTAL DOMA NÁŘES OD HRÁDKU

STRÁŽOV NEZVLÁDL ZÁVĚR ZÁPASU A PODRUHÉ ZA SEBOU DOMA PROHRÁL

Ve dvou zápasech 10.kola 1.B třídy sk. B nastřílely celky z Pošumaví svým soupeřům šest branek. Když k tomu přidáme, že se jednalo o utkání na hřištích soupeřů, pak to znamená na tuto krajskou soutěž z pohledu poražených pořádný nářez. V první případě se to Tatranu Dlouhá Ves. Tým, který horko těžko v minulém kole doma vyhrál nad Strážovem  prohrával od jedenácté minuty ve Spáleném Poříčí 1:0 a v této době to s ním nevypadalo vůbec růžově. Nicméně opak byl pravdou. O poločasu bylo z pohledu D.Vsi srovnáno a po přestávce na kanonádu hostů v podobě pěti gólů ve vlastní síti domácí nedokázali vůbec odpovědět.
Druhou  šestibrankovou výhru  na úkor domácích se prezentoval Svatobor hrádek v Měčíně. Domácí opět potvrdili, že kdyby se hrálo na výsledky prvních poločasů, pak by byli získanými body hodně vysoko. Jenže, druhé poločasy, to je bolavá pata Měčína a s Hrádkem nad kterým vedl ještě před zahájením druhé půle 2:1 to po hodině hry to šlo rychle s kopce a byl z toho nepříjemný debakl
I když to po průběhu prvního poločase zápasu Strážov - Přeštice B  nevypadalo, skončil nakonec tento duel rovněž debaklem domácích, kteří ve snaze vyrovnat se věnovali více ofenzivě a soupeř je za chyby v obraně dokázal v závěru zápasu dalšími třemi góly dokonale potrestal.
Mimo Měčína a Strážova neuspěl v tomto kole ani B tým SK Klatovy B, který měl silného soupeře, lídra tabulky a i když odjel bez bodů, uhrál na jeho hřišti čestný výsledek.
           Chanovice po debaklu v minulém kole s rezervou Přeštic si doma poradily s rezervou plzeňského Petřína, a jelikož druhé Černice na hřišti nováčka v Chotěšově nezaváhaly, zůstal HAAS na třetím místě s dvoubodovou ztrátou na první místo. Svatobor Hrádek má o další dva body méně a je čtvrtý.

Spálené Poříčí - Tatran Dlouhá Ves 1:6(1:1)

Branky: 11. Šefl Jiří - 23. Švec Pavel, 56. Kodýdek Jiří, 59. Kodýdek Jiří, 71. Hubený Jan, 74. Kodýdek Jiří, 83. Beránek Pavel . Rozhodčí: Sirový Václav, 100 diváků, ŽK 3:3.

Haas Chanovice - SK PETŘÍN PLZEŇ B 2:0 (0:0)

Branky: 57. Černohorský Lukáš, 62. Polena Michal

Rozhodčí: Komanec Petr - Kratochvíl Václav, Domanický Robert, 85 diváků., ŽK 3:4

SK Starý Plzenec - SK KLATOVY B 1:0 (1:0)

Branky: 41. Mertl Michal

Rozhodčí: Pálek Ondřej - König Michal, Ježek Petr, 85 diváků. ŽK 2:3, ČK: 0:1(86.Pitel Jakub 2 ŽK)

Sokol Měčín - Svatobor Hrádek 2:6 (2:1)

Branky: 7. Vondra Daniel, 28. Němec Dušan - 13. Šoural Luboš, 65. Brabec Milan, 70. Štěpán Antonín, 80. Brabec Jiří, 83. Harant Tomáš, 89. Kutil Libor (pen.)

Rozhodčí: Marek Pavel - Kulhánek Milan, Velíšek Jiří, 70 diváků, ŽK 3:2.

Kovodružstvo Strážov -  TJ Přeštice B 1:5 (1:2)

Branky: 41. Flodr Jiří - 16. Zoubek Michal, 21. Zoubek Michal, 72. Zoubek Michal, 85. Gruszka Jan, 89. Čížek Vladimír. Rozhodčí: Hálek Pavol, 65 diváků.