Okresní přebor mužů 11. kolo 5.-6.11.2016

VRHAVEČ UDĚLALA PRVENSTVÍM V PRVNÍ ČÁSTI PŘEBORU PRVNÍ KROK K POSTUPU, černý PETR před zimu zůstane VE VELKÉ BORU

Již před závěrečným kolem podzimní části okresního přeboru bylo rozhodnuto o tom, že na čele tabulky přezimuje Sokol Vrhaveč. Výsledek derby dvou Borů ještě přidala odpověď na druhou otázku, komu zůstane do jara černý Petr a tím je Sokol Velký Bor, který nedokázal ani jedenkrát zvítězit doma. Přesto se mu to jednou podařilo v Dešenicích, což ale bylo nakonec málo.

Na rozdíl od minulého ročníku OP překvapily svými vyrovnanými výkony a bodovými zisky B týmy Sušice a Startu Luby. Shodou okolností se oba celky střetly v posledním podzimním kole v souboji o třetí místo v Lubech a palmu vítězství získali a  přezimování na 3.místě si zajistili hráči sušické rezervy.
        Úspěšný závěr podzimu má za sebou také TJ Měcholupy. Po předcházejících dvou kolech ve kterých vyhrál tento tým na penalty nad Sokolem Hartmanice a v Nezamyslicích zakončil podzim jako první z účastníků OP v sobotu doma výhrou nad Startem Dešenice

TJ Měcholupy -  TJ START DEŠENICE  2:0 (1:0)

Branky: 18. Zedník Martin, 78. Reitmaier Michal

Rozhodčí: Stach Vladislav - Petličarovský Ivan, Rubáš Jakub, ŽK 2:1, 30 diváků

Start Luby B - TJ Sušice B 1:3(1:2)

(převzato z web.stránek TJ Sušice)
Závěr podzimu nemohl dopadnou líp. V posledním zápase podzimu hrála rezerva o třetí místo na hřišti v Lubech, které nebylo zrovna vhodné pro kvalitní kombinační fotbal o který se hlavně náš tým snažil. V první půli jsme se dostali do vedení 0:2, když se prosadili Mára Halas a náš nejlepší střelec Rico. Luby se do poločasu prosadily jednou a tak druhý poločas sliboval zajímavou podívanou. Všechny tyto prognózy ukončil Lukáš Blažek, který proměnil nařízenou penaltu a definitivně rozhodl o tom, že rezerva přezimuje na třetím místě tabulky!!!!
Sestava: Konečný, Bachroň, Blažek, Marek, Klíma V., Hubáček, Halas, Vítovec, Žežulka, Rico, Farták. Střídali: Hubáček Patrik, KindlemannBranky: 38. Pivoňka Michal - 29. Badarau Stefan-Aurel, 33. Halas Marek, 47. Blažek Lukáš (PK). Rozhodčí: Habada Vladislav, ŽK 0:3, ČK 0:1(88.Vítovec Filip),
50 diváků.

SK Bolešiny - S. HartmanicE 3:3(2:2) PK 9:8

Branky: 9. Slováček David, 38. Šindelář Radek, 89. Šindelář Radek - 6. Šimek Michal, 20. Šimek Michal, 47. Šimek Michal. Rozhodčí: Jakš Jan, ŽK 2:3, 50 diváků.

S. Velký Bor- SK Malý Bor 1929 0:3(0:1)

Branky: 11. Trubač Lukáš, 80. Hlaváč Milan, 89. Sládek Ladislav.  Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK 1:1, 80 diváků.

Dukla Janovice - FK Budětice 2012 8:4 (2:2)

Branky: 4. Josefík Jiří (vl.), 34. Hájek Matěj, 50. Hájek Matěj, 55. Šlegl Jan, 67. Urban Miroslav, 68. Diviš Roland, 83. Hájek Matěj, 90. Slivoň Václav (pen.) - 25. Chmelík David, 38. Novotný Martin, 75. Melka Roman, 89. Melka Roman.Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ČK 0:1 (90.Adamec Jiří), 120 diváků.

S. Běšiny- S. Vrhaveč 0:4 (0:2)

Branky: 12. Mundl Karel, 42. Mundl Karel, 69. Malenka Lukáš, 84. Reitmajer Petr

Rozhodčí: Abraham Josef, 45 diváků .

Foto z utkání Milan Kilián - Klatovský deník

S. Hradešice - TJ Nezamyslice 4:1(2:0)

Branky: 28. Melka Jakub (pen.), 38. Šmrha Lukáš, 79. Mareš Lukáš, 90. Mareš Lukáš (pen.) - 55. Šatra Pavel. Rozhodčí: Koura Radim - Panušková Aneta, Rubáš Jakub, 80 diváků.