Okresní přebor mužů 10. kolo 29.-30.10.2016

VRHAVEČ VYHRÁLA PODZIMNÍ ČÁST OKRESNÍHO PŘEBORU

Před posledním kolem podzimní části okresního přeboru je již rozhodnuto o tom, že vítězem první poloviny okresního přeboru je tým Sokola Vrhaveč, který přezimuje na čele tabulky. K tomu úspěchu vrhavečké kopané přispěl Sokol Hartmanice, který na domácím hřišti přesvědčivě porazil druhé Hradešice i přesto, že dohrával  celou hodinu po vyloučení Zetochy tento duel pouze o deseti. Z ostatních výsledků zaujala druhá výhra Startu Luby B za sebou venku. Rezerva Lub po zisku třech bodů v Bolešinech uspěla v Malém Boru proti týmu, který prokazoval v druhé polovině podzimu výbornou formu.

Dešenice , které v minulém kole klesly na dno tabulky   se rychle černého Petra tabulky po výhře nad Duklou Janovice zbavily  a to ve prospěch po tomto kole posledního Velké Boru. V přímém souboji o třetí místo si doma hravě poradila sušická rezerva s SK Bolešiny, které tak opouští pomyslné stupně vítězů.

S. Hartmanice - S. Hradešice 3:0(2:0)

Branky: 19. Koryťák Ondřej, 23. Sládek Josef, 53. Sládek Josef

Rozhodčí: Rubáš Jakub, 60 diváků , ŽK 3:2, ČK 1:0 (30. Zetocha František)

S. Vrhaveč - S. Velký Bor 5:0(3:0)

Branky: 4. Reitmajer Petr, 6. Vonášek Dominik (vl.), 13. Vejskal Tomáš, 50. Skřivánek Matěj, 68. Reitmajer Petr . Rozhodčí: Stach Vladislav, 40 diváků, ŽK 0:1.

SK Malý Bor 1929 - Start Luby B 0:1(0:0)

Branky: 58. Blohmann Tomáš. Rozhodčí: Říha Zdeněk, 60 diváků, ŽK 1:6, ČK 0:1 (80.Raišl Dominik 2x ŽK )

FK Budětice 2012 - S. Běšiny 3:2(1:1)

Zbyněk Chmelík
Beze sporu nejzajímavější utkání Budětic v tomto ročníku viděli diváci na hřišti v Rabí tuto sobotu. Ovšem negativní emoce tentokrát nevytvářeli hráči ani jednoho z týmů, spíše naopak. Nejprve Budětice vedly 1:0.
Vzápětí ovšem korigoval skóre rozhodčí Zdenda Hájek penaltou, které se podivovali i hráči hostů -1:1. V 69. minutě poslal rozhodčí přísným verdiktem, po druhé žluté kartě, domácí do deseti. Na to ovšem Budětice reagovaly dvěma brankami na 3:1. Ani to však nebyl konec zápasu. V 88.
minutě opět rozhodčí odpískal diskutabilní faul na hranici PÚ a ten hosté využili ke snížení na 3:2. Ani tohle nebyl konec. V 92. minutě rozhodčí odpískal další penaltu pro hosty. Tu domácí brankář chytil a porazil všech dvanáct hráčů hostů. Víme, že role rozhodčích je složitá, je jich v současné době málo a měli bychom k ni chovat určitý respekt, ale na druhou stranu přehlédnout tak trapné situace také nejde. Z pořízeného video záznamu části utkání (zřejmě umístíme na youtube) nechť si každý, koho to zajímá, udělá vlastní úsudek.
Branky: 10. David Chmelík, 77. Korda Václav, 80. Petr Janečka - 24. Vališ Jaroslav, 88. Kolář Zdeněk. Rozhodčí: Hájek Zdeněk, 100 diváků ,ŽK 3:2, ČK 1:0 (69. Švehla František 2xŽK)

TJ Nezamyslice - TJ Měcholupy 1:1(0:1) PK 2:4

Branky: 78. Krejčí Jaroslav - 12. Zedník Martin. Rozhodčí: Poklop Luboš, 45 diváků, ŽK 1:2.

TJ START DEŠENICE - Dukla Janovice 4:2(3:2)

Branky: 30. Poupa Michal, 33. Šteiner Rostislav, 34. Poupa Michal, 73. Lehečka Jiří - 9. Urban Miroslav, 12. Šlegl Jan . Rozhodčí: Habada Vladislav, 40 diváků, ŽK 1:3.

TJ Sušice B - SK Bolešiny 5:0 (2:0)

Branky: 26. Skála Jan, 41. Farták Josef, 52. Farták Josef, 58. Badarau Stefan-Aurel, 81. Pojar Jakub.  Rozhodčí: Pena Miroslav - Marek Pavel, Petrželková Kateřina, 75 diváků .