Okresní přebor mužů 6. kolo 1.-2.10.2016

LUBSKÁ REZERVA POLOVINU PODZIMNÍCH ZÁPASŮ ZAKONČILA POKUTOVÝMI KOPY

Z výsledků osmého hraného kola okresního přeboru výrazně vyčnívá vysoké vítězství Hartmanic, které hostující Velký Bor vyprovodily ze svého hřiště kanárem. V tomto kole spolu změřili  síly oba nováčkové, kteří spolu bojovali  v minulém o postup ve III.třídě. Budětice ještě v Dešenicích na body nedosáhly a rovněž jako letos na jaře zde prohrály stejným výsledkem 2:1, když o jejich prohře rozhodla úspěšná trefa domácího Jiřího Poupy.

Ještě větší pozornost byla upřena na derby Bolešiny – Měcholupy: Měcholupy v Bolešinech naposledy vyhrály na podzim před sedmi roky ve III.třídě a od té doby na další výhru čekají. Nedočkaly se ani tentokrát, když o jejich těsné prohře rozhodl deset minut před koncem vítězným gólem domácí Dominik Vraný. Béčko Startu Luby je v OP po odehrání osmi kol králem remíz. Po nerozhodném výsledku doma s Duklou Janovice se jedná již čtvrtou remízu a k tomu o třetí bod k dobru po vítězství na penalty. Vedoucí Vrhaveč i bez své opory kapitána týmu Františka Hracha (chyběl z důvodu zastavení činnosti na jedno utkání) o zisku dalších třech bodů dvěma brankami v průběhu úvodních jedenácti minut svého duelu v Nezamyslicích.

S. Hartmanice - S. Velký Bor 6:0 (2:0)

Branky: 15. Šimek Michal, 43. Sládek Josef (pen.), 71. Hasenöhrl Vít, 72. Koryťák Ondřej, 81. Šimek Michal, 83. Hasenöhrl Petr. Rozhodčí: Simbartl Václav, 50 diváků, ŽK 0:1.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STATISTIKY

TJ START DEŠENICE - FK Budětice 2012 2:1 (0:1)

Branky: 60. Šteiner Rostislav, 72. Poupa Jiří - 29. Janečka Petr

Rozhodčí: Stach Vladislav, 80 diváků ,ŽK 4:4, ČK 1:0(45. Prechtl).

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STATISTIKY

START LUBY B - DUKLA JANOVICE A 1:1 (1:0) PK 5:4

Branky: 36. Štastný Jakub –  48. Petruška Patrik. Rozhodčí: Habada Vladislav. 80 diváků, ŽK 3:5.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STATISTIKY

SK Bolešiny - TJ Měcholupy 3:2 (1:1)

Branky: 40. Hodl Petr, 50. Juřina Roman, 80. Vraný Dominik - 6. Bečka Stanislav, 57. Zedník Martin. Rozhodčí: Cihlář Jan, 80 diváků, ŽK 1:1.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STATISTIKY

TJ Nezamyslice - S. Vrhaveč 0:2 (0:2)

Branky: 6. Vejskal Tomáš, 11. Mundl Karel

Rozhodčí: Říha Zdeněk, 30 diváků, ŽK 0:2.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STATISTIKY

SK Malý Bor 1929 - S. Hradešice 0:4 (0:0)

Branky: 61. Nauš Pavel, 65. Starec Oldřich, 82. Novák David, 90. Metlička Václav

Rozhodčí: Špindlerová Zuzana - Mazanec Marek, Hofmeisterová Marie, 150 diváků, ŽK 1:0.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STATISTIKY

TJ Sušice B - S. Běšiny 6:1 (4:0)

Branky: 3. Blažek Lukáš (pen.), 12. Čanecký Jan, 17. Badarau Stefan-Aurel, 44. Čanecký Jan, 53. Hanula David, 65. Hanula David - 84. Petrželka František

Rozhodčí: Lojík Václav - Pena Miroslav, Marek Pavel,40 diváků,ŽK 1:2, ČK 1:0 (69. Halas Marek).