Okresní přebor mužů 2 . kolo 3.- 4.9.2016

VE ŠLÁGRU KOLA PORAZILA VRHAVEČ BOLEŠINY A JE NOVÝM LÁDREM PŘEBORU
NOVÁČEK Z BUDĚTIC ZÍSKAL PRVNÍ BODY V LUBECH
Před sehráním čtvrtého kola okresního přeboru byly ještě tři týmy, které v tabulce nezískaly ani jeden bod. Po tomto kole již ani toto neplatí.  Hartmanice doma porazily Nezamyslice a nováček z Budětic si získal překvapivě první dva body na hřišti rozjeté rezervy Startu Luby. V tabulce překvapivě na druhém místě figurující Sokol Malý Bor  tuto pozici musel opustit, když poměrně nečekaně o tři další body přišel v domácím duelu s janovickou Duklou.

Magnetem kola v okresním přeboru  byl nedělní duel na hřišti lidra tabulky v Bolešinech. Hostující Vrhaveč , která patří mezi horké kandidáty na souboj o prvenství v tomto ročníku OP  .

Šlágrem kola byl nedělní duel na hřišti lidra tabulky v Bolešinech. Hostující Vrhaveč , která patří mezi horké kandidáty na souboj o prvenství v tomto ročníku OP pro kterou to byla první příležitost jak se vrátit na první místo, které po  remíze doma se Sokolem Hradešice musela opustit. A jak ukázal výsledek, pokus to byl úspěšný. Došlo k němu v přímém souboji o první místo, na hřišti soupeře a rozdíl skóre o tři branky nepotřebuje dalšího komentáře. Vrhaveč znovu vévodí přeboru , i když jen díky lepšímu skóre  před Sokolem Hradešice.

S. HARTMANICE - TJ NEZAMYSLICE 4:3 (2:1)

Branky: 5. Matoušek Rudolf, 35. Zetocha František, 50. Sládek Josef, 77. Šimek Michal - 30. Kubovec Josef, 74. Pánek Jaromír, 80. Kubovec Josef

Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK 3:4, 70 diváků.

ZÁPISY

VÝSLEDKY

TABULKY

STŘELCI - KARTY

TJ MĚCHOLUPY - S. BĚŠINY 2:1 (2:1)

Branky: 7. Bečka Stanislav, 25. Zedník Martin (pen.) - 45. Petrželka František (pen.)

Rozhodčí: Bureš Jiří, ŽK 1:0, 50 diváků.

S. MALÝ BOR - DUKLA JANOVICE 1: 3 (0:2)

Branky: 65. Hlaváč Milan - 21. Hájek Matěj, 37. Urban Miroslav, 60. Hájek Matěj

Rozhodčí: Javorský Josef - Lojík Václav, Panušková Aneta, ŽK 0:3, 90 diváků .

START LUBY B - FK BUDĚTICE 2012 1:1 (0:0) PK 3:4

Branky: 64. Blohmann Tomáš - 70. Paroubek Marek

Rozhodčí: Habada Vladislav, ŽK :0, 150 diváků.
(Převzato z web.stránek Startu Luby)
 V prvním domácím zápase letošní sezony OP přivítala lubská rezerva Budětice, nováčka soutěže. Budětice se představily jako nadšeně bojující tým, se sympatickou podporou svých fanoušků. První poločas byli Budětice určitě pohyblivějším a nebezpečnějším týmem, Luby toho směrem dopředu mnoho nepředvedli vyjma několika standartních situací. V druhém poločase se "Béčko" už probudilo vynutilo se převahu, kterou po několika předchozích šancích korunoval v 64. minutě krásnou hlavičkou po rohovém kopu Tomáš Blohmann. V těchto fázích zápasu držel Budětice jejich výborně chytající brankář Vinter. V 70. minutě ale přišlo vyrovnání, když se dokázal opět hlavou prosadit Paroubek po dlouhém centru. Do konce zápasu se přes velkou snahu lubských hráčů už branku vstřelit nepodařilo, a tak utkání skončilo asi spravedlivou remízou. Penalty vyšly lépe Buděticím a získaly tak první body do tabulky OP.

S. HRADEŠICE - S. VELKÝ BOR 3:1 (3:0)

Branky: 15. Mareš Lukáš, 21. Melka Jakub, 42. Kopal Jiří - 48. Beránek Daniel

ČK 0:1 (44. Vonášek Daniel), ŽK 2:4, 110 diváků. Rozhodčí: Bína Roman - Hofmeisterová Marie, Rubáš Jakub.

TJ SUŠICE B - TJ START DEŠENICE 4:2 (3:2)

Branky: 13. Farták Josef, 29. Halas Marek, 32. Vítovec Filip, 72. Badarau Stefan-Aurel - 34. Mazánek Josef, 43. Loos Martin (pen.). Rozhodčí: Koura Radim, 85 diváků .
(převzato z web.stránek TJ Sušce)

Sušický B tým dnes zachraňoval špatný víkend a zaslouženě dosáhl vítězství. Mezi střelce se premiérově zapsal "Rico" a svou formu potvrdil opět Vítovec. Za týden nás čeká derby na Rabí.

SK BOLEŠINY - S. VRHAVEČ 1:4 (1:1)

Branky: 4. Matějka Pavel - 13. Mundl Karel (pen.), 48. Krýsl Alois, 65. Jandečka Tomáš, 83. Reitmajer Petr. Rozhodčí: Bureš Jiří - Pressl Václav, Petličarovský Ivan, 120 diváků .