PAČEJOV BOHUŽEL OPĚT POTVRDIL, ŽE NA KŘIMICE JE KRÁTKÝ

ŽICHOVICE NEZKLAMALY A V TLUČNÉ ZÍSKALY PRVNÍ BODY

MOCHTÍN PO TŘECH ZÁPASECH JEN STÁLE BEZ BODŮ
HORAŽĎOVICE SE PROSTŘÍLELY OPĚT DO ČELA TABULKY

Třetí kolo 1.A třídy přineslo první radost do tábora příznivců TJ Žichovice. Po dvou těžkých bitvách v Kralovicích a doma s Horažďovicemi ustál na jedničku duel na hřišti nováčka v Tlučné a jako odměnu si odvezl první body do nového ročníku této soutěže. Na jedničku také válí Horažďovice, které válcují dosavadní soupeře a přes Košutku se doma opět prostřílely do čela tabulky. Dosavadní lídr Sokol Křimice tradičně se nevrátil ze hřiště z Pačejova s prázdnou. Bohužel na úkor domácích, kteří po dvou výhrách venku doma své příznivce opět nepotěšili a potvrdili, že tento soupeř jim od postupu do 1.A třídy doma vůbec nevoní. To osamé platí i o Sokolu Mochtín, který již třetí duel v tomto ročníku prohrál , když na body doma nedosáhl v zápase se Slavojem Žihle a do vzájemné neúspěšné bilance s tímto soupeřem si zapsal další prohru.

VEB :   Pačejov      -  facebook web :  Křimice  - facebook

ZKUŠENÝ SOUPEŘ VYUČOVAL Z PRODUKTIVITY!!!

Utkání dvou neporažených týmů přineslo rušný a zajímavý fotbal, ve kterém hosté udělili domácím lekci z produktivity. Za celý zápas se dostali do tří příležitostí a ty 100% využili!

Pačejov byl od začátku aktivnější a ve 12.minutě si vypracoval první gólovou příležitost, když se za obranu doslal Jarda Kubaň, technickou střelou přehodil vyběhnuvšího brankáře Václava Hinterholzingera, ale bohužel i branku. Na druhé straně se Křimice dostaly do prvního vážnějšího zakončení ve 39.minutě a Adam Augustin umístěnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Pačejov mohl vyrovnat ve 45.minutě, ale Hinterholzinger nadvakrát zlikvidoval zakončení J.Kubaně.

Po změně stran se v 52.minutě dostal do brejku křimický Josef Kovačič, ale jeho tvrdá přízemní střela těsně minula Kozlíkovu branku.  V 59.minutě po zbytečné ztrátě míče ve středovém kruhu šli hosté do přečíslení dva na jednoho, které museli domácí zastavit až za cenu faulu před šestnáctkou. K míči se postavil zkušený Václav Bezdička, obstřelil zeď a umístěnou střelou k tyči poslal hosty do dvoubrankového vedení. Domácí nesložili zbraně a odměnou jim bylo snížení v 64.minutě. Vašek Klásek uvolnil Jardu Kubaně, ten vyhrál souboj s gólmanem a střelou do prázdné dal Pačejovu naději na obrat. Domácí pak zredukovali hru na tři obránce a v 85.minutě si vypracovali gólovou šanci na vyrovnání. Pepa Ticháček poslal z pravé strany míč do pokutového území, kde nabíhající Franta Štěpán střelou z první trefil Hinterholzingera a jím vyražený míč následně napálil těsně nad.  V těchto fázích zápasu hrál Pačejov vabank, čehož hosté v 90.minutě využili Václavem Kunešem k pojištění svého vítězství.

Domácí tak v utkání, ve kterém rozhodně nebyli horší, nenavázali na dvě úvodní výhry na hřištích soupeřů. Před stovkou diváků řídila trojice rozhodčích Stanislav Sladký, Radim Koura a Lukáš Hucl. Delegátem zápasu byl Josef Vyhnálek.  ŽK  1 : 1.

Sestava Pačejov:

Kozlík  – Žák – Kubáň M. -  Pavelec – Štětina /81.Hosnedl/ -  Panuška – Ticháček – Klásek  -  Milfort -  Kubaň J.  -  Kliment /65. Štěpán/

Branky: 65. Kubaň Jaroslav - 37. Adam Augustin, 60. Bezdička Václav, 90. Kuneš Václav.

Rozhodčí: Sladký Stanislav - Koura Radim, Hucl Lukáš. Delegát: Vyhnálek Josef. ŽK 1:1, 100 diváků.

S.MOCHTÍN

Sl.ŽIHLE

0:3

(0:2

Branky: 22. Masopust Jiří, 45. Romanovskyy Markiyan, 49. Otcovský Robert
Rozhodčí: Duspiva Václav - Schneider Josef, Kulhánek Milan. Delegát: Kopřiva Karel, Ž 1:1,  70 diváků.

Jiří Mazuch, trenér FK Horažďovice

Domácí tým v tomto utkání vyjádřil svojí kombinační převahu i gólově. Ve 13. minutě výkop brankáře Boře prodloužil hlavou M. Forman na T. Jůdu, který z hranice velkého vápna překvapil brankáře hostů přesnou střelou k tyči - 1:0. Druhou branku přidal J. Nauš, který nejdříve neproměnil několik šancí, ale ve 38. minutě po skvělé přihrávce L. Zdichynce se již nemýlil – 2:0. Nutno podotknout, že v 1. poločase měli několik šancí i hosté, ale skvělého M. Boře v brance domácích nedokázali překonat.

Také ve 2. poločase domácí předváděli pohledné kombinace, ale opět několik gólových šancí bohužel neproměnili, navíc skvělá střela J. Janouškovce z hranice velkého vápna skončila na tyči. V 64. minutě oplatil J. Nauš gólovou přihrávku z prvního poločasu L. Zdichyncovi a ten se nemýlil – 3:0. Gólovou nadílku v závěru zápasu dokonali zkušení hráči O. Stulík v 89.min. – 4:0 a T. Jůda v 91.min. – 5:0.

Branky: 13. Jůda Tomáš, 38. Nauš Josef, 64. Zdichynec Lukáš, 89. Stulík Ondřej, 91. Jůda Tomáš

Rozhodčí: Schwarz Petr - Plzák Martin, Fanfule Adam. Delegát: Havlík Václav, ŽK 2:3, 80 diváků .

13. Branky: Jůda Tomáš, 38. Nauš Josef, 64. Zdichynec Lukáš, 89. Stulík Ondřej, 91. Jůda Tomáš. Rozhodčí: Schwarz Petr - Plzák Martin, Fanfule Adam. Delegát: Havlík Václav, ŽK 2:3, 80 diváků .

web .  tlučná    - facebook web:  žichovice

Branky: 62. Černý Radek - 20. Černý Radek (vl.), 59. Chalupa Ondřej, 69. Bálek Pavel, 75. Bálek Pavel
Rozhodčí: Fillinger Miloš - Liškutín Antonín, Hucl Lukáš. Delegát: Rauch Pavel, bez karet, 100 diváků.

Ostatní výsledky:

Město Touškov - SK Horní Bříza 0:0 (0:0) PK 3:4

FK Nepomuk - SK Kdyně 1920 7:1 (4:0)

Branky: 4. Rous Radek, 9. Zajíc Luboš, 26. Baran Michal, 34. Baran Michal, 63. Baran Michal, 73. Rous Jan, 79. Větrovec Zdeněk (PK) - 83. Hamor Kolja

Sokol Kralovice - Keramika Chlumčany  4:3 (0:2)

Branky: 53. Řenč Martin, 65. Purkar Jan, 75. Purkar Jan, 80. Purkar Jan (PK) - 4. Milota Libor, 43. Milota Libor, 70. Nohava Lukáš (PK), 126 diváků.

Slavoj Mýto - Start Tlumačov 2:0 (0:0)

Branky: 48. Hereit Jiří, 78. Kotnauer Josef, 202 diváků