Divize 2.kolo 20.-21.8.2016

SILNÉMU MOTORLETU SUŠICE POLOČAS STATEČNĚ ODOLÁVALA, KLATOVY DOMA ZACHRAŇOVALY BODY V ZÁVĚRU ZÁPASU

Možná, že nejtěžší soupeř celého ročníku divize na hřišti venku čekal Sušici již ve druhém kole. Motorlet, který trénuje bývalý trenér Slavie Praha Martin Poustka, má v sestavě většinu hráčů, která prošla ligovými kluby (Sparta, Slavia, Bohemians ...) byl vysokým favoritem do tohoto duelu a svojí roli také potvrdil . Hosté nastupovali do zápasu v Praze oslabeni o dalšího hráče, když jim v sestavě chyběl distancovaný Skrbek v roli outsidera. Poločas ještě snesl určité měřítko, ale ve druhé půli už nedokázala sušická obrana odolávat útokům Jana Rajnocha a dalších hráčů Motorletu.

Další divizní konfrontace mezi týmem  z Pošumaví a s pražským týmem byla k vidění v neděli v Klatovech . Pro domácí , kteří museli z závěru utkání dotahovat jednobrankové vedení Admiry nakonec měl tento duel dobrý konec, když druhý bod vydolovali do tabulky z penaltového rozstřelu.

Branky: 82. Lucák Milan - 67. Majer Tomáš
Rozhodčí: Duda Miroslav - Szikszay Ladislav, Špindlerová Zuzana. Delegát: Vrzal Josef, ŽK 3:3, 200 diváků.

Po bezbrankovém prvním poločase se ujali vedení hosté brankou  kterou  v 67. minutě vsítil Majer . Domácí svoje úsilí o vyrovnání korunovali v 82.minutě  Lucákem a když oba týmy se o změnu dalšího skóre nepříčinily, došlo na penaltový rozstřel . V něm to domácím vyšlo a  i dvou bodů si cení velmi.
Sestava: SK Klatovy 1898: J. Rojík - M. Lukeš , M. Lucák , D. Dolanský (61. L. Bezděk  , D. Chirinciuc , I. Vojtko , M. Mészáros  , M. Janda , D. Pavlovič  , D. Žáček  , L. Krásný

Zápisy

Hosté  šli do zápasu v Praze v roli outsidera. Motorlet, který trénuje bývalý trenér Slavie Praha Martin Poustka, má v sestavě většinu hráčů, která prošla ligovými kluby (Sparta, Slavia, Bohemians ...). Poločas ještě snesl určité měřítko, ale ve druhé půli už nedokázala sušická obrana odolávat útokům Jana Rajnocha a dalších hráčů Motorletu
Do vedení šli domácí ve 13. minutě , když se po závaru před brankou hostů  zorientoval útočník Štěpán Hájek a pohotově překonal brankáře Gilla. Stav prvního poločasu na 2:0 uzavřel v končící 20.minutě Martin Podzemský. Dvougólové manko však Sušické nesrazilo, ba naopak. Zpevnili svou defenzivu a hrozili nebezpečnými rychlými protiútoky, ke gólu je ale dotáhnout nedokázali.
Druhý poločas již Sušice nestačila s domácím favoritem držet krok. V 53.minutě  Motorlet zvýšil hlavičkou Ptáčka a když se o deset minut později podruhé v utkání trefil do černého domácí Hájek, bylo o výsledku rozhodnuto. Dílo domácích dokonali až v samotném závěru góly Martina Čáchy a Sebastiana Zdichynce.
Branky: 13. Hájek Štěpán, 20. Podzemský Martin, 53. Ptáček Jiří, 63. Hájek Jakub, 84. Čácha Martin, 88. Zdichynec Sebastian
Sestava Sušice : Gill- Pojar, Skuhra, Čanecký, Fuchs- Klíma, Hájek, Varga, Vrhel- Skála, Rico. Střídali: Brabec, Hubáček, Hrubec
Rozhodčí: Haleš Vladan - Šob Aleš, Lavrenčíková Jindra. Delegát: Martinec Lubomír.
ŽK 0:1, 200 diváků.
Trenér domácích M. Poustka:„Po slušném výkonu a dobrém herním projevu jsme utkání zvládli a zvítězili 6:0. Měli jsme další brankové příležitosti, které nebyly využité. Na druhou stranu nás soupeř určitě potrápil v první půli několika rychlými protiútoky, bohudík pro nás nebyly využity. Chtěl bych klukům poděkovat za předvedenou hru i výkon na hřišti.“

VIDEO

.

Ostatní výsledky :

SK Aritma Praha - FC Rokycany 2:1 (1:1)
Branky: 32. Macek Martin, 78. Bogár Igor - 40. Jindřich Petr

TJ Sokol Čížová - FK Slavoj Český Krumlov 6:0 (2:0)
Branky: 11. Janda Petr, 39. Nečas Radim, 57. Dvořák Lukáš, 59. Jirouš Martin, 72. Zahrádka Roman, 90. Jirouš Martin

MFK Dobříš - 1.FC Karlovy Vary  2:2 (1:1) PK 2:3
Branky: 41. Maryška Štěpán, 67. Valsa Martin - 23. Geňo Marian (pen.), 55. Maňák Pavel

SENCO Doubravka - FC Mariánské Lázně 1:2 (1:0)
Branky: 12. Sýs Daniel - 75. Petr Jan (vl.)

TJ TATRAN SEDLČANY - FK Ostrov  5:0 (4:0)

Branky: 8. Němec Dominik, 17. Němec Dominik, 27. Němec Dominik, 38. Soldát Luboš, 83. Haas Petr

SK Jankov - TJ Malše Roudné   1:1 (0:0) PK 1:3

Branky: 93.Zajíc Jakub -  87.Kössl Patrik