KP žáci starší 28. kolo 4. - 5.6. 2016

KP ŽÁCI STARŠÍ

ŽÁKOVSKÉ DERBY LUBY – SUŠICE SE NEHRÁLO

První červnový víkend zajížděli na hřiště soupeře pouze starší žáci SK Klatovy do Přeštic, kde se mohli po první jarní prohře z minulého kola, vrátit do bojů o medailové příčky. To se ale nestalo a po prohře 3:0 musí v posledních dvou kolech Klatovy odrážet útok na čtvrté místo od FK Tachova. Horažďovice po nepříliš výsledkově vydařeném průběhu tohoto ročníku úspěšný závěr. Potřetí za sebou v tabulce bodovaly, tentokráte doma se vypořádaly s plzeňskou Košutkou. Na bodový zisk z očekávaného derby Luby – Sušice si vzhledem k tomu, že byl odložen pro nezpůsobilý terén si musíme do náhradního termínu který je stanoven na základě obou klubů na  17.6.  počkat.

FK HORAŽĎOVICE - TJ KOŠUTKA PLZEŇ 5:2 (4:0)

Branky: 6. Boček Jakub, 29. Boček Jakub, 34. Hnídek Tomáš, 35. Hnídek Tomáš, 43. Hnídek Tomáš - 51. Ulrych Jan, 16. Janča Vítězslav

Rozhodčí: Pena Miroslav, 25 diváků.

TJ PŘEŠTICE - SK KLATOVY 1898 3:0 (2:0)

Radimír Bilíček

Na silně podmáčeném hřišti si po úvodním oťukávání domácí díky výbornému pohybu a rychlé kombinaci vynutili tlak, který korunovali dalekonosnou střelou do břevna branky hostů. Tato situace donutila hosty trochu zvýšit tempo hry a i oni se začali prosazovat na polovině domácích. Svoji nadějnou příležitost nevyužil M.Barborka a rovněž střela T.Partyngla skončila na břevně domácí brány. Závěr I. poločasu však patřil opět domácím a po dvou standardních situacích v rozpětí pěti minut šli do zaslouženého dvoubrankového vedení.

Hlasitá a důrazná slova si kluci do II. půle vzali k srdci a určitě jim patřil její začátek. Zvýšili důraz v osobních soubojích a zlepšili pohyb. Bohužel naráželi na dobře zorganizovanou domácí obranu, která je do velkých šancí nepouštěla. Tato optická převaha nevedla ani ke vstřelení kontaktní branky a s přibývajícím časem začali domácí hrozit z rychlých protiútoků. Ten jim vyšel v 63. minutě a třetím gólem překonal rozhozenou obranu V.Jindřich. Ve zbytku utkání se už pouze dohrávalo a po závěrečném hvizdu rozhodčího J.Škardy se tak mohli domácí radovat ze zcela zaslouženého vítězství.

Branky: 30. Kubeš Radek, 34. Hejhal Petr, 63. Jindřich Václav

Rozhodčí: Škarda Jiří, 80 diváků.

START LUBY - TJ SUŠICE  (nehráno)

Utkání nebylo možné sehrát z důvodu nezpůsobilosti hrací plochy pro hru, neboť ta byla v důsledku intenzivního deště pokryta souvislou vrstvou stojící vody a neumožňovala tak regulérní průběh utkání a v důsledku jejího stavu by mohla přivodit zranění hráčů. Družstva se dohodla na náhradním termínu utkání a to dne 16. 6. 2016 od 17.00 hod.

Rozhodčí: Koura Radim.

SKP OKULA NÝRSKO - JISKRA DOMAŽLICE 1:4 (0:2)

Branky: 45. Vacek Adam - 8. Černý Vojtěch, 33. Černý Vojtěch, 52. Korelus Lukáš, 68. Fořt Vojtěch.

Rozhodčí: Petrželková Kateřina.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

Baník Stříbro - SK Slavia Vejprnice 3:2 (3:1)

Branky: 6. Hrad Miroslav, 28. Demeter Aleš, 35. Klimeš Lukáš - 21. Davídek Pavel, 56. Davídek Pavel. Rozhodčí: Krauz Jan.

Dynamo H. Týn - FK Nepomuk 3:1 (1:0)

Branky: 19. Němec Dominik, 52. Škudrna Jaroslav, 54. Šopík Jakub - 36. Agapkin Vladyslav

Rozhodčí: Šálková Helena.

FK Tachov - SK Senco Doubravka 3:2 (1:0)

Branky: 11. Holeta Vladimír, 38. Holeta Vladimír, 61. Brejcha Jan - 67. Eliášek Jiří, 69. Jedlička Ladislav. Rozhodčí: Fanfule Ladislav, 30 diváků.