KP žáci starší 24. kolo 7.-8.5.2016

KP ŽÁCI STARŠÍ

LUBŠTÍ STARŠÍCI DOSTALI V DERBY LEKCI Z PRODUKTIVITY

V dalším, již ve 24. kole krajském přeboru starších žáků přivítali v tabulce šesté Luby na svém hřišti třetí tým přeboru SK Klatovy 1898. V místním derby chtěli domácí odčinit porážku z podzimu na půdě soupeře, kde prohráli 0 : 3. Ve vyrovnaném a dramatickém utkání nakonec odešli znovu poraženi 1 : 2, když nedokázali využít několik vyložených šancí a od soupeře dostali lekci z produktivity. Sušice ani Nýrsko nedokázali využít domácího prostředí a jsou opět bez bodů. Bez nich zůstaly po prohře 7:3 na hřišti lídra tabulky SK Petřín Horažďovice za které se v Plzni  blýskl hattrickem nadějný fotbalista, žák  Tomáš Hnídek.

START LUBY - SK KLATOVY 1898 1:2 (0:1)

V dalším mistrovském utkání přivítali domácí na svém hřišti družstvo SK Klatovy 1898. V místním derby chtěli domácí odčinit porážku z podzimu na půdě soupeře, kde prohráli 0 : 3. Ve vyrovnaném a dramatickém utkání nakonec odešli znovu poraženi 1 : 2, když nedokázali využít několik vyložených šancí a od soupeře dostali lekci z produktivity. V první půli padl jediný gól, kdy ve 33. minutě hostující Matyáš Barborka prostřelil domácího brankáře Přibyla a hosté vedli 0 : 1. Domácí měli několik vyložených šancí na srovnání skóre, ale střela Tomáše Votavy i hlavička Víti Maňase skončily mimo branku hostů. Také ve druhém poločasu se hrál fotbal plný nasazení a bojovnosti, domácí si vytvořili mírnou převahu, ale nedařilo se v koncovce, většina akcí končila chybnou přihrávkou nebo narážela na dobře organizovanou obranu soupeře. Hosté byli přesnější v kombinaci, ale domácí si vytvářeli více šancí na skórování. Do velké šance se dostal, po rohovém kopu, Petr Strolený, ale jeho hlavička mířila přesně do místa, kde stál hostující brankář a ten ji reflexivně vyrazil. V 60. minutě se domácím po vydařené akci podařilo srovnat na 1 : 1, když střelcem vyrovnávacího gólu byl Kamil Gajdoš. Další střelecké příležitosti, zejména po standardních situacích, se již neujala a tak přišel trest z ojedinělé šance hostů ve druhé půli, kdy v 65. minutě po standardní situaci hostující Martin Kapusta využil zaváhání domácí obrany a střelou z bezprostřední blízkosti dostal hosty znovu do vedení 1 : 2. Do konce zápasu se již domácím nepodařilo skórovat a tak utkání skončilo vítězstvím hostů z Klatov.

Sestava domácích: Přibyl Ondřej, Schejbal David, Strolený Petr, Holý Jan, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petrželka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel,  Gajdoš Kamil, Mužík Radek, Maňas Vít, Janda Leon, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Kaiser Ondřej, Pikhart Hynek, Šmíd Jakub a Málek Vladimír.

Branky:60. Gajdoš Kamil  -  33. Barborka Matyáš, 65. Kapusta Martin

Rozhodčí:        Jakš Jan;ŽK: 2 : 1;Diváků :  60.

Branky: 60. Gajdoš Kamil - 33. Barborka Matyáš, 65. Kapusta Martin

Rozhodčí: Jakš Jan, 60 diváků .

TJ SUŠICE - TJ JISKRA DOMAŽLICE 0:5 (0:4)

Branky: 2. Hoang Minh Kien Martin, 5. Vogeltanz Petr, 10. Soupír David, 15. Vogeltanz Petr, 41. Hoang Minh Kien Martin

Rozhodčí: Mazanec Marek, 40 diváků .

SKP OKULA NÝRSKO - TJ KOŠUTKA PLZEŇ 0:1 (0:0)

Branky: 52. Walter Michal

Rozhodčí: Koura Radim, 50 diváků .

SK PETŘÍN PLZEŇ – FK HORAŽĎOVICE  7:3 (3:2)

Branky: 15. Tětek Jakub, 33. Tětek Jakub, 34. Ledvina Jan, 44. Salvět Patrik, 47. Tětek Jakub, 61. Vodrážka Dan, 67. Vodrážka Dan - 7. Hnídek Tomáš, 19. Hnídek Tomáš, 69. Hnídek Tomáš. Rozhodčí: Šlauf Jiří. 40 diváků..

OSTATNÍ VÝSLEDKY

SK Slavia Vejprnice - SK SENCO Doubravka 9:0 (5:0)

Branky: 0. Bayer Jan, 16. Bayer Jan, 22. Davídek Pavel, 28. Davídek Pavel, 34. Bayer Jan, 37. Davídek Pavel, 46. Vodrážka Daniel, 61. Davídek Pavel, 65. Vodrážka Daniel

Rozhodčí: Krauz Jan.

FC Dynamo H. Týn - TJ Přeštice 1:2 (0:1)

Branky: 47. Sloup Ondřej - 19. Jánský Matyáš (pen.), 58. Kubeš Radek

Rozhodčí: Štěpán Zdeněk.

FK Tachov - FK Nepomuk 4:1 (3:1)

Branky: 5. Brejcha Jan, 17. Landrgott Petr, 15. Jócsik Ondřej, 55. Jócsik Ondřej - 19. Červenka Aleš

Rozhodčí: Šiška Pavel.