KP muži 23. kolo 30.4. – 1.5. 2016

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽI

ROZDÍLNÉ CESTY LUB A SUŠICE ZA TŘEMI BODY

Vzhledem k pestrosti překvapivých jarních výsledků v krajském přeboru TJ Sušice a Startu Luby visel nad jejich výsledky ve 23. kole další otazník. Otazník, který se po odehrání jejich zápasů změnil na slova chvály, jak to zvládli a za tím vším velký vykřičník!

Cesty jakými oba kolektivy  došly k plnému bodovému zisku byly poměrně rozdílné.

Luby doma své příznivce napínali celý první poločas, který skončil bez branek. Tři minuty po přestávce ale již jejich náladu zvedli vedoucí brankou a pojistku třech bodů udělali druhým gólem. Nejdůležitější ovšem je, že šest bodů získaných za sebou v duelech se soupeři ohroženými sestupem lubští hráči dokázali úspěšně zvládnout a z okrsky vjeli již na silnici I. třídy, tak jen nikam neodbočovat!

Sušice na krajský přebor před bídnou diváckou kulisou čekal ve Vejprnicích těžký zápas a to se také potvrdilo. První velké vzrůšo přinesla 27. minuta, ve které nejprve šla Sušice brankou Skuhry do vedení, ale v téže minutě ještě domácí z penalty srovnali na 1:1 a začínalo se znova. Do přestávky Jakub Melka ještě poslal Sušici znovu do vedení. I když od 55. minuty po 2 ŽK po vyloučení Vargy dohrávali hosté o deseti a přesto své vítězství uhájili. Po prohře Rozvadova v Domažlicích se Sušice posunula v tabulce na druhé místo a má ztrácí  vedoucí Přeštice jediný bod.

V neděli v duelu Svéradice – Rokycany B byla prolomena jarní neporazitelnost FK Svéradice. Každá série někdy skončí a ta nováčka přeboru započala v posledním podzimním kole remízou v Lubech a byla na nejvyšší krajskou soutěž nebývale dlouhá a skončila po osmi kolech.

SK SLAVIA VEJPRNICE - TJ SUŠICE 2:3 (1:3)

Branky: 27. Rada Libor (pen.), 58. Paul Lukáš - 27. Skuhra Jiří, 37. Melka Jakub, 44. Varga Imrich

Rozhodčí: Volf Michal - Burda Miloš, Vocelka Milan. Delegát: Harmady Miloš, 40 diváků, ˇK 0:5, ČK 0:1 (55.Varga 2 ŽK).

Sestava TJ Sušice: K. Gill (ŽK) – O. Skrbek, M. Kalný (ŽK), J. Melka (ŽK), T. Fuchs, J. Kysilka (88. J. Čanecký), J. Skuhra (79. P. Matějka), J. Králík (42. P. Hubáček) (90. P. Hubec), J. Skála, I. Varga (2 ŽK) (ČK 55), M. Vrhel.

START LUBY - TJ ZRUČ 2:0 (0:0)

Branky: 48. Pivoňka Marek, 70. Křížek Karel

Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Janda Marek, Ruda Daniel. Delegát: Havránek Václav, 160 diváků, ŽK 5:2.

Sestava TJ Start Luby: J. Kalaš – M. Křížek, V. Koželuh, M. Vejskal (ŽK), J. Nešpor (84. Z. Rückl), P. Čipera (ŽK) (84. P. Sysel), J. Cole, K. Švárora (ŽK) (90. R. Švec), F. Sýkora (ŽK), A. Čížek (ŽK), M. Pivoňka

FK SVÉRADICE - FC ROKYCANY B 2:5 (1:4)

Branky: 16. Kába Roman ,  89. Jiřinec Michal - 6.,32.Kohout Daniel, 22.Pfeifer Patrik, 42. Šafář Jaroslav, 47. Kalaš Jan.

Rozhodčí: Lego Jan - Šimek František, Křen Jiří. Delegát: Aubrecht Josef, 80 diváků, ŽK 0:1..

FK Svéradice: K. Soukup (46. M. Soukup) – J. Sova, M. Škyrta, M. Jiřinec, V. Beránek, S. Krejčík (46. M. Chaloupka), M. Klas (55. P. Pružinec), S. Makovec, L. Petřík (70. J. Lávička), V. Brůha, R. Kába (71. D. Klas).

OSTATNÍ VÝSLEDKY

SSC Bolevec - FK Holýšov 0:3 (0:1)

Branky: 2. Lukáš Martin, 65. Černohorský Miroslav, 69. Valachovič Jan (PK)

Rozhodčí: Štökl Jiří - Homr Michal, Šiška Pavel. Delegát: Jirsa Petr.

FC Chotíkov 1932 - FC Dynamo H.Týn 6:1 (3:1)

Branky: 10. Lopata Miroslav, 36. Šlajs Martin, 39. Rozboud Karel, 52. Vacek David (pen.), 53. Míka David, 89. Vacek David - 24. Šindelář Radek

Rozhodčí: Havránek Martin - Hodek Jakub, Žák Ondřej. Delegát: Rauch Pavel.

Přeštice A - Slavoj Mýto A 3:1 (1:0)

Branky: 45. Bešta Pavel, 84. Vacík Milan, 85. Klokan Václav - 49. Zikmund Filip

Rozhodčí: Pálek Ondřej - Šlajs Jakub, Mazanec Marek. Delegát: Sádovský Peter.

Jiskra Domažlice B - TJ Rozvadov 3:0 (0:0)

Branky: 50. Tumpach David, 81. Buršík Martin, 83. Buršík Martin

Rozhodčí: Kleffmann Robert - Baumgartner Joseph Stephan, Bach Markus. Delegát: Cihlář František.

Rapid Plzeň - TJ Sokol Lhota 1:5 (0:2)

Branky: 66. Davídek Tomáš - 10. Strejček Matěj, 26. Ritschel Daniel, 62. Čejka Lukáš, 78. Strejček Matěj, 88. Křelina Vojtěch

Rozhodčí: Kříž Lukáš - Lhoták Luděk, König Michal. Delegát: Svoboda Miroslav.