KP muži 20 . kolo 9.-10.4.2016

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI

SVÉRADICKÁ RADOST A SUŠICKÉ ZKLAMÁNÍ

Svéradice a Sušici po vzájemném bezbrankovém duelu v minulém kole, čekaly ve 20. kole krajského přeboru hratelní soupeři. Proto se očekávalo, že z nich nevyjdou s prázdnou.  I když to neměli Svéradičtí v Horšovském Týně lehké, tak se jim to podařilo a i v šestém utkání za sebou nenašli přemožitele.

Sušice doma s Bolevcem začala dobře, tak jako v celé řadě zápasů se ujala poměrně rychle vedení, které neudržela a vedoucí branku Bolevce v závěru první půle již nedokázala v průběhu druhé části zápasu najít odpověď, aby body zůstaly v městě na Otavě.

Lubští  na hřišti plzeňského Rapidu nebyli bez naděje na úspěšný výsledek. S domácími drželi krok, bojovali a domácí se museli až do předposlední minuty, kdy zvýšili své vedení na rozdíl dvou branek se obávat o výsledek.

DYNAMO H.TÝN - FK SVÉRADICE 1:1 (0:1) PK 2:4

Branky: 68. Novák Tomáš - 16. Klas Martin

Rozhodčí: Šauflová Jana - Štökl Jiří, Šiška Pavel.  60 diváků, ŽK 1:2, ČK 1:0 ( 13.min. Mach David -podražení soupeře zezadu v nepřerušené hře bez možnosti hrát míčem)

Sestava FK Svéradice: M. Soukup – J. Sova (ŽK), M. Jiřinec, V. Beránek, M. Chaloupka (64. J. Lávička), M. Heřman, M. Klas (62. S. Krejčík (ŽK)), S. Makovec, L. Petřík, V. Brůha, R. Kába.

SK RAPID PLZEŇ - START LUBY 4:2 (2:1)

Branky: 24. Davídek Tomáš, 31. Čupalka Miroslav, 74. Čupalka Miroslav, 89. Pavlíček Lukáš - 34. Voráč Jan, 82. Voráč Jan

Rozhodčí: Burda Miloš - Červený Václav, Pohančeník Pavel. Delegát: Šnajdr Milan, 60 diváků .

Sestava TJ Start Luby: V. Hromada – J. Voráč, V. Koželuh, M. Vejskal, J. Nešpor, P. Čipera (ŽK), J. Cole (ŽK), M. Sysel, A. Čížek, M. Pivoňka, R. Švec.

Neděle

TJ SUŠICE - SSC BOLEVEC 1:2 (1:2)

Branky: 14. Varga Imrich - 29. Šanoba Jan, 38. Soukup Marek

Rozhodčí: Vocelka Milan - Mazán Jan, Mazanec Marek. Delegát: Lecjaks Ladislav, 100 diváků, bez karet.

Sestava TJ Sušice: K. Gill – O. Skrbek, J. Skuhra, J. Melka, J. Králík (88. T. Vichr), M. Vrhel, J. Skála, T. Fuchs, I. Varga, J. Szedemák (3. J. Kysilka), P. Hubáček.

OSTATNÁ VÝSLEDKY

OSTATNÍ VÝSLEDKY

SOKOL LHOTA - SLAVOJ MÝTO A 3:2 (3:1)

Branky: 13. Černý Zbyněk, 34. Zelenka Václav, 40. Čejka Lukáš - 16. Hereit Jiří, 83. Světlík Martin

Rozhodčí: Šimek František - Křen Jiří, Kříž Lukáš. Delegát: Hamouz Jaroslav.

TJ ZRUČ - PŘEŠTICE A 1:4 (0:3)

Branky: 69. Křen Daniel - 22. Bešta Pavel, 29. Zdeněk Michal, 45. Pavlík Jan, 54. Bešta Pavel

Rozhodčí: Janda Marek - Havránek Martin, Bína Roman. Delegát: Bláha Vladimír.

SK SLAVIA VEJPRNICE - FC CHOTÍKOV 1932 1:2 (1:2)

Branky: 43. Puhlovský Vladimír - 16. Míka David, 36. Kadlec Martin

Rozhodčí: Lhoták Luděk - Volf Michal, König Michal. Delegát: Kopřiva Karel.

FC ROKYCANY - TJ ROZVADOV 1:1 (1:1) PK 4:3

Branky: 42. Černý Michal - 45. Viterna Jan

Rozhodčí: Pálek Ondřej - Šiška Pavel, Šimek František. Delegát: Paták Michal.

FK HOLÝŠOV - JISKRA DOMAŽLICE B  2:1 (1:1)

Branky: 8. Černohorský, 72. Valachovič - 43. Bláha.

Rozhodčí: Špoták Rudolf - Křen Jiří, Štökl Jiří. Delegát: Mareška Ladislav.