Krajská soutěž dorostu A 14. kolo 9.-10.4.2016

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU A

S TÝMY Z DOMAŽLICKA OPĚT TAHALI ZA KRATŠÍ KONEC

Ve 14.kole krajské soutěže dorostu došlo k další konfrontaci sil mezi týmy s Pošumaví a z Domažlicka. Úspěšný byl pouze Mochtín, který si vítězstvím doma vzhledem k tomu, že celky Horažďovic a Nezamyslic měly volno  uhájil třetí místo.

Vedoucí tandem tabulky této soutěže z Chodska si  upevnil první dvě místa, když podle papírových předpokladů vedoucí  H.Týn vyhrál na hřišti posledních N. Hor a druhý Chodov obral o body  domácí Luby. Předposlední Nýrsko nebodovalo již čtyři zápasy za sebou venku a jinak tomu nebylo ani na hřišti v Mrákově.

START LUBY - TATRAN CHODOV 0:5 (0:3)

Branky: 25. Kobes David, 35. Lorenz David, 37. Kobes David, 55. Cuhra Tomáš (PK), 83. Václavovic Tomáš

Rozhodčí: Koura Radim,  40 diváků.

SOKOL MOCHTÍN - FK STAŇKOV 1:0 (1:0)

Domácí měli šancí na tři zápasy, ale v koncovce se jim nedařilo. Hlavně ve II. poločase mohli své vedení několikráte navýšit. Kapitán Jiří Peleška trefil tyč, pět tutovek vychytal výborný golman hostů Filip Gabriel, další zakončení mochtínských útočníků končilo mimo tyče. A tak v bojovném utkání nakonec rozhodla penalta ze 40.minuty, kterou bezpečně proměnil Jaroslav Pretzelmayer.  S přehledem rozhodoval Václav Pressl, ŽK 1:1.

Branky: 40. Pretzelmayer Jaroslav (PK)

Rozhodčí: Pressl Václav,10 diváků .

SOKOL MRÁKOV - SK O. NÝRSKO 3:0 (0:0)

Branky: 50. Váchal Pavel, 53. Váchal Pavel, 72. Váchal Pavel (PK)

Rozhodčí: Rada Jiří, 25 diváků.

S. NALŽ. HORY - FC DYNAMO H. TÝN 0:5 (0_2)

Branky: 26. Votava Ladislav, 44. Ebenhöh Radim, 61. Votava Ladislav, 66. Vavřička Petr, 85. Vaněk Vojtěch.

Rozhodčí: Pena Miroslav,20 diváků.