Divize 16.ko 12.-13.3.2016

DIVIZE MUŽI A

KLATOVY SE ZE HŘIŠTI LÍDRA VRÁTLY  S PRÁZDNOU

V jarní premiéře divize čekal  na klatovský divizní tým těžký soupeř. Přestože s domácími měli svěřenci trenéra Dejmka v minulém roce úspěšnou bilanci, kdy oba domácí duely vyhráli na jaře 3:2  a na podzim 2:0, tentokráte nastupovali Středočeši k zápasu v roli favorita. Byli v divizi na podzim nejlepší, a tuto roli také  v tomto úvodním jarním zápase znovu potvrdili!

HOŘOVICKO -  KLATOVY  2:0 (1:0)

Úvod zápasu patřil domácím  , ale do koncovky se příliš nedostávali. Šanci skórat nakonec nabídl po půlhodině hry soupeř, když po minele centrovaného míče brankářem Rojíkem  dorážel  Hájek  do prázdné brány. Hosté do konce poločasu výrazně přidali , ale své dvě  gólovky ve vyrovnání Kadlecem a Řivským  nevyužili.
Po změně stran byly Klatovy domácím vyrovnaným soupeřem ,ale v této části hry se domácím přesto podařilo v 66.minutě své vedení pojistit a přes více než dvacetiminutový tlak hostů lídr tabulky si vítězství pohlídal.
Branky: 31. Hájek Daniel, 66. Nademlejnský Martin

Rozhodčí Duchoň Ivo, ŽK 1:1, diváků 250.

Sestava Klatovy : . Rojík – D. Řiský, D. Žáček, P. Rybák, M. Janda, M. Mészáros, I. Vojtko (75. D. Dolanský), D. Chirinciuc (67. L. Krásný), P. Kotrba (64. D. Pavlovič), O. Kadlec (ŽK) (83. Harmady), M. Lukeš.

Ostatní výsledky 16.kola:

Aritma Praha - Rokycany 3:1 (2:1)

Branky: 19. Volek Tomáš, 34. Podobský Filip, 90. Volek Tomáš - 42. Aubrecht Pavel, 100 diváků

Rozhodčí: Novotný Zbyněk - Šob Aleš, Šafránková Nikola. Delegát: Braun Karel.

Český Krumlov - Milevsko 3:1 (1:1)

Branky: 1. Klivanda Michal, 70. Beránek Václav (pen.), 76. Dudák Martin - 31. Vodňanský Jakub, 105 diváků .

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Dujsík Jiří, Šedivka Ondřej. Delegát: Vrzal Josef.

Čížová - Karlovy Vary 3:1 (1:0)

Branky: 18. Polodna Michal, 55. Jirouš Martin, 81. Rozhoň Martin - 65. Psohlavec Martin, 30 diváků.

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Hocek Petr, Navrátilová Pavla. Delegát: Sádovský Peter.

Doubravka - ZČE Plzeň 2:1 (1:0)

Branky: 41. Vyleta Patrik, 90. Trojanec Matěj - 66. Hartl Jiří, 150 diváků

Rozhodčí: Kubec Václav - Cihlář František, Kastl Jan. Delegát: Novotný Josef.

Motorlet Praha - Nové Strašecí 4:1 (3:1)

Branky: 17. Podzemský Martin, 20. Podzemský Martin, 27. Karbulka Jan, 77. Hájek Jakub - 8. Hartman Marek, 100 diváků

Rozhodčí: Cihlář Jan - Simbartl Václav, Špindlerová Zuzana. Delegát: Hanzal Jan.

Sedlčany - Třeboň  0:0 (0:0) PK 4:1

Malše Roudné - Jindřichův Hradec 2:0 (2:0)