II. kolo IV. ročníku zimního turnaje EL - WETL REALITY Sušice

VE DRUHÉM KOLE SE BODY BOJOVALO AŽ DO KONCE

Průběh druhého kola  4.ročníku zimního turnaje EL-WEST Reality v Sušici v obou skupinách  bylo  charakteristické tím, že se o zisku bodů bojovalo až do poslední minuty.

Ve skupině A nejprve favorizovaný Hrádek v duelu soupeřů z 1.B třídy přišel o vítězství tři minuty před koncem, kdy srovnal  na konečných 2:2 svojí druhou brankou v tomto zápase strážovský David Kološ. Také druhé zápas dvou účastníků okresního přeboru přinesl konečné rozhodnutí až s samotném závěru, kdy v 88. minutě Valečka z Měcholup vzal domácí rezervě naději na první bodový zisk.

Ve skupině B  po dvou kolech vládne Dlouhá Ves, která i ve druhém turnajovém zápase získala v klání se Sokolem Hradešice plný počet bodů. Rovněž účastník III.třídy ARBO Velhartice se nedal a s favorizovanou divizní rezervou Klatov držel statečně dvě třetiny utkání remízový výsledek.

SKUPINA „A“

HRÁDEK – STRÁŽOV  2 : 2 (1 : 1)

Branky: 43´ Jiří Brabec, 67´ Milan Brabec – 1´ a 87´ David Kološ

Rozhodčí Veverka.
Sestava Strážova: Vaněk Luboš, Janka Luděk, Presl Aleš, Hosnedl Jiří, Janský Ondřej, Uruba Ondřej, Chaluš Michal, Faltín Tomáš, Flodr Jiří, Kološ David, Plíhal Martin, Volf Tomáš.

Svatobor Hrádek:

Václav Ryba, Milan Brabec, Zdeněk Kodýdek, Václav Pojar, Radek Holeček, Luboš Šoural, Jiří Brabec, Václav Skála, Antonín Štěpán, Tomáš Harant, Pavel Franěk, Miroslav Kolář, Josef Bureš, Karel Mareš a Libor Kutil

MĚCHOLUPY -  SUŠICE  B  2 : 1 (1 : 1)

Branky: 20´ Stanislav Bečka, 88´ Jan Valečka    10´ Tomáš Klíma

Rozhodčí: Roman Bína

TJ  Měcholupy:

David Jakubec, Zdeněk Zadražil, Jan Červený, Michal Kanta, Martin Zedník, Ivan Tvrdík, Jan Brož, David Novák, Ondřej Červený, Jan Kaňák, Stanislav Bečka, David Maršálek, Tomáš Vondřička a Jan Valečka

TJ Sušice „B“:

David Konečný, Václav Klíma, Miroslav Bachroň, Tomáš Marek, Jakub Pojar, Tomáš Klíma, Pavel Vinický, Lukáš Blažek, David Hanula, Petr Sotona, Jan Čanecký, Radek

Tatran Dlouhá Ves:

Jiří Kodýdek, Ondřej Goby, Stanislav Valhoda, Martin Krůs, Jakub Mirvald, Petr Pechek, František Bažek, Jan Hubený, Pavel Švec, Pavel Beránek, Filip Dryje, Pavel Šperl, Václav Hrach, Jindřich Šmíd, Lukáš Soudek a Radek Hanzl

Sokol Hradešice:

František Míček, Václav Panuška, Miroslav Šmrha, Patrik Melka, František Melka, Lukáš Melka, Tomáš Nováček, Lukáš Mareš, Jiří Kopal, Pavel Nauš, Václav Metlička, Alexandr Čugujev a Miroslav Panuška

VELHARTICE -  KLATOVY  B  1 : 4 (0 : 1)

Branky: 48´ Ondřej Brůha – 13´ a 76´ Václav Kaas, 83´ Karel Šleis, 90´ Jakub Pitel

Rozhodčí: Zdeněk Říha