Divize 15.kolo 14. -15.11.2015

DIVIZE MUŽI A

KLATOVY ZAKONČILY PODZIM NEJVYŠŠÍ PODZIMNÍ PROHROU

Pátou prohrou v tomto divizním soutěžním ročníku, z toho druhou za sebou a čtvrtou venku ukončily podzim Klatovy. Čtyři branky na hřišti  pražské Admiry v síti klatovského gólmana Jana Rojíka znamenaly pro hráče z Pošumaví také jejich nejvyšší podzimní prohru. To je výsledek, kterým si určitě svěřenci trenéra Dejmka zakončení jinak pro ně bezesporu velmi úspěšné sezóny nepředstavovali.

ARITMA PRAHA - KLATOVY  4:0 (2:0)

Martin Janda

První šanci zápasu měli hosté, když na dobře kopnutý roh si naskočil Janda a hlavičkoval kousek od zadní tyče domácí. První branku utkání vstřelili domácí po prvních patnácti minutách, kdy využili ztráty balónu uprostřed hřiště a dobře vyřešili rychlý protiútok zakončený přesným pasem před prázdnou branku a vstřeleným gólem. Po další dějství hrozili domácí především ze standardních situací, ze kterých vznikaly nepřehledné závary. Ve 32. minutě posoudil hlavní rozhodčí zápasu souboj obou kapitánů v šestnáctce jako penaltový a domácí šli do dvoubrankového vedení. Snížit mohl o pár minut Říšský, ale Lukešův přízemní pas před prázdnou branku byl příliš prudký. Začátek druhého poločasu byla vidět snaha Klatov se zápasem něco udělat, jenomže v 53. minutě po dlouhém autu do vápna propálil propálil úplně volný Volek vše co mu stálo v cestě a vstřelil důležitou třetí branku Aritmy. Čtvrtý gól a zároveň svůj druhý v zápase přidal Bogár a podtrhl zmar Klatov a vysoké vítězství domácí Aritmy. Posledních deset minut se zápas dohrával v pomalém tempu a oba týmy se asi už viděli v kabině.

Jedna z opor SK Klatovy Martin Janda zhodnotil poslední zápas svého týmu takto : "Špatný výkon bez pohybu, ale hlavně bez nasazení. S přístupem a myšlením, že se každý tým porazí sám, se fotbal hrát nedá a výsledek zápasu to jen potvrzuje!"

Branky: 14.,53. Volek Tomáš, 32.,77. (PK) Bogár Igor

Rozhodčí: Poživil Jaroslav – Ginzel Ondřej, Trešlová Adriana. DS : Židík Miloš. ŽK 3:3. Diváků: 150.

SESTAVA

SK Klatovy 1898: J. Rojík – D. Žáček, D. Pavlovič, M. Mészáros, O. Kadlec, D. Chirinciuc (46. T. Lhotka), D. Řiský (ŽK), Kotrba (ŽK) (60. T. György), K. Krejčí (75. J. Cihlář), M. Lukeš, M. Janda.