KP žáci starší 14. kolo: 7.-8.11. 2015

KP ŽÁCI STARŠÍ

V DERBY NEDOŠLO K PŘEKVAPENÍ

V předposledním kole krajského přeboru starších žáků z pětice účastníků z Pošumaví čtyři střetla ve vzájemných zápasech. Obě derby v Nýrsku Sušice a Klatov v Horažďovicích skončila podle papírových předpokladů, nicméně v obou se oproti minulému ročníku +se poražené celky zlepšily. Jen pro srovnání.  Na jaře prohrála Sušice v Nýrsku 7:0, a Horažďovice doma podlehly SK Klatovy 2:8.

V posledním domácím utkání podzimu přišli starší žáci Startu Luby o svoji neporazitelnost na domácím hřišti, když v oslabené sestavě podlehli lídrovi soutěže z Vejprnic.

TJ START LUBY - SK SLAVIA VEJPRNICE 0:5 (0:0)

V posledním domácím utkání podzimu přišli starší žáci o svoji neporazitelnost na domácím hřišti, když v oslabené sestavě podlehli lídrovi soutěže z Vejprnic. Pouze s jedním náhradníkem do pole nastoupili domácí do utkání a během celé první půle drželi krok se svým soupeřem, svým důrazem a bojovností mu nedovolili ohrožovat vlastní branku a vytvořili si několik standardních situací, ze kterých ohrožovali branku soupeře. Ve druhé půli jim ale začaly docházet síly, umožnili soupeři kombinovat a fyzicky vyspělejší soupeř toho dokonale využil. Ve 41. minutě se ujal vedení 0 : 1 zásluhou umístěné střely Vojtěcha Formánka. Domácí se ještě snažili o vyrovnání, ale soupeře vedoucí branka uklidnila, pozorně bránil a vytvořil si převahu. V 59. minutě zvýšil na 0 : 2 brankou Lukáše Sochora, která domácí definitivně srazila na kolena a do konce utkání obdrželi ještě 3 branky, z nichž dvě byly vlastní. Hosté si tak po vítězství 0 : 5 udrželi první příčku v tabulce krajského přeboru.

Branky: 41. Formánek Vojtěch, 59., 65.,68.  Sochor Lukáš, 60. Žďárský František

Rozhodčí: Hájek Zdeněk. Diváků 50.

SESTAVA

Start Luby: Schejbal David, Strolený Petr, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Hajšman Daniel, Petrželka Jaroslav, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Pikhart Hynek, Holý Jan, Janda Leon, Votava Tomáš a Přibyl Ondřej.

Zápis (sestavy) ZDE

SKP OKULA NÝRSKO - TJ SUŠICE  3:1 (1:0)

Branky: 11. Irlbek Filip, 58. Jarko Martin, 62. Mašat Filip – 46. Němec Václav.

Rozhodčí: Frgal Lukáš. ŽK 1:0. Diváků 50.

SESTAVY

O.Nýrsko: J. Jiřík – A. Keřlík, M. Jarko, Š. Švec, A. Keřlík, M. Jarko, A. Vacek, P. Gondek, F. Mašat, F. Irlbek, L. Kamenský – D. Vítovec, K. Karlovský.

TJ Sušice: P. Hanč – O. Soumar, T. Kutil, V. Němec, V. Rauner, M. Krouský, M. Kramár, Š. Krůs, A. Václ, L. Trš, T. Mika, L. Kavale – J. Myslík, M. Potužák, P. Potužák, O. Macháček, M. Mach.

FK HORAŽĎOVICE - SK KLATOVY 1898   0:4 (0:3)

Branky: 22. Kapusta Martin, 28. Barborka Matyáš, 32. Marek Lukáš, 68. Jirotka Jakub

Rozhodčí: Kulhánek Milan. Bez karet .Diváků 30.