1.B třída B 11. kolo 31.10. – 1.11. 2015

1. B TŘÍDA „B“

MĚČÍN SI VÝHROU V HRÁDKU POLEPŠIL A JE TŘETÍ

Los 11.kola 1.B třídy svedl  ke vzájemné konfrontaci čtyři týmy  z Pošumaví. Překvapením skončilo derby v Hrádku. V tabulce druhý domácí Svatobor , který byl dosud doma  stoprocentně úspěšný podlehl Měčínu, který si tak připsal po výhře v Dlouhé Vsi další tři body za těsné vítězství 0:1 brankou z první minuty tohoto duelu.

Strážovu se na podzim dosud výsledkově vůbec nedařilo. Před domácím utkáním s Dlouhou Vsí byl po deseti kolech s pěti body v tabulce poslední. Nicméně statistiky vzájemných duelů na hřišti ve Strážově výrazně hovořily  ve prospěch domácích a  ti to také přesvědčivou výhrou  také potvrdili. Druhou podzimní výhrou se Strážov zbavil černého Petra a to také velkou zásluhou chanovických hráčů, kteří v Merlíně deklasovali domácí a posunuli ho touto prohrou na samé dno tabulky.

TJ SOKOL MERKLÍN - TJ HAAS CHANOVICE   1:7 (0:4)

Branky: 23. Wild Dominik, 71. Liška Jaromír – 3. Petřík Jiří, 6. Pavlovský  David, 44. Polena Josef, 59.,88. Malý Jaroslav, 66. Polena Michal.

Rozhodčí: Rubáš Jaroslav. ŽK 2:1. Diváků  60.

SESTAVA

Haas Chanovice: Přibyl – J. Prýmas, J. Šulc, O. Srb (20. L. Kilián), J. Šebek, D. Pavlovský, M. Polena (68. P. Soukup), J. Polena, J. Petřík (ŽK) (54. L. Rada), J. Malý, J. Chalupný.

TJ SVAT. HRÁDEK - TJ SOKOL MĚČÍN 0:1 (0:1)

Milan Brabec st.

Další okresní derby mezi Hrádkem a Měčínem mělo jednu pikantnost. V bráně hostujícího mužstva kraluje Jarolím a na opačné straně je oporou Ryba, jež spojují velmi dobré kamarádské a také příbuzenské vztahy. Mezi oběma rodinami panuje rivalita, kdo bude uznáván jako brankářská jednička a toto utkání odpověď nedalo.

Hosté z Měčína předvedli v dnešním utkání alespoň velkou bojovnost a gólem z 1. minuty rozhodli zápas. Hrádečtí si nezasloužili vyhrát, když za celý zápas ani jednou nenasměrovali míč mezi tyče soupeře. V posledních 15. minutách měl možnost vyniknout domácí brankář  Ryba a ani dvě jasné šance hostů již nezměnily konečný výsledek 0:1.

Trenér domácích Jiří Brabec: „Na Hrádek dolehla krize a poslední dva zápasy budou těžké. Hráče jsem před zápasem upozorňoval na začátek zápasu a přesto se stalo to, co se událo v Chanovicích a Dlouhé Vsi, branka krátce po zahájení utkání. Soupeř se po vstřelení branky soustředil na bránění výsledku a nebezpečnými brejky hrozil. Pokusíme se v krátké době něco s mužstvem udělat a nemůžeme se vymlouvat na zraněné hráče“.

Branky: 1. L. Drmola

Rozhodčí: Mazán Jan; ŽK 3:2; ČK 1:0 (J. Oliva za dvě ŽK), Diváků 90

SESTAVY

Hrádek: V. Ryba – J. Oliva, L. Kutil, V. Skála, M. Brabec - M. Kolář (73. T. Adamec), T. Harant, J. Brabec, L. Šoural (46. A. Štěpán, 84. D. Kojzar)- R. Holeček(K), P. Franěk.

Měčín: F. Jarolím - J. Duchek (70. R. Šindelář), O. Jareš, D. Gajdůšek, R. Kojan,L. Čejka, J. Krotký, D. Němec(K)(84. J. Vlček), J. Klíma (88. J. Benda), L. Drmola, M. Malán.

SK KOVODRUŽSTVO STRÁŽOV - TJ T. DLOUHÁ VES   3:0 (1:0)

Branky: 25. Kološ David, 51. Presl Aleš, 54. Plíhal Martin

Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK 2:4. Diváků 80.

SESTAVY

SK Kovodružstvo Strážov: M. Javorský – M. Denk, M. Chaluš (ŽK), J. Franc, D. Kološ, V. Čížek (73. A. Bouberle), O. Uruba, M. Plíhal (74. T. Volf), L. Janka, J. Hosnedl, A. Presl (67. O. Jánský (ŽK)).

Tatran Dlouhá Ves: R. Hanzl – O. Goby, S. Valvoda (ŽK), P. Šperl (56. P. Švajka (ŽK)), M. Krůs (ŽK), P. Pechek (ŽK), F. Blažek, J. Hubený, P. Švec, M. Kulhánek, F. Dryje.