KP dorost starší 11. kolo 31.10. -1.11.2015

KP DOROST STARŠÍ

DOMAŽLICKÝ DOROST SI JEZDÍ DO KLATOV PRO BODY

Krajský přebor staršího dorostu v posledních pěti ročnících dává příležitost ke vzájemné konfrontaci mezi kluby Domažlic a Klatov, které vzhledem k dobré práci s mládeží patří trvale k TOP týmy v kraji. Dosavadní vzájemná bilance utkání sehraných v Klatovech o mistrovské body se po posledním prohraném duelu Klatov doma přehoupla ve prospěch Domažlic, které dokázaly v Klatovech zopakovat vítězství 1:6 z roku 2011 a opět se nevrátily domů s prázdnou. Přitom před tímto posledním duelem měli v tabulce oba soupeři stejný počet bodů. Faktem je, že domácí nezvládli úvod zápasu, do 15. minuty prohrávali 0:3 a do konce první půle již bylo o výsledku rozhodnuto.

Vzhledem k tomu, že i druhý zástupce Pošumaví v KP TJ Sušice se vrátil ze hřiště v tabulce třetích Vejprnic s dvouciferným přídělem branek, nelze jen konstatovat, že již horší závěr podzimu si asi nelze ani představit.

SK KLATOVY 1898 - TJ JISKRA DOMAŽLICE  1:6 (1:5)

Branky: 21. Skýpala Jakub – 4.,15. Major Ivan, 5. Svoboda Lukáš, 26.,71.  Lucák Milan

Rozhodčí: Pálek Ondřej. ŽK. Diváků.

SESTAVA

SK Klatovy 1898: D. Šít – J. Sojka, M. Kapusta (30. J. Kolerus (ŽK)), J. Skýpala, J. Lysek, L. Urs (ŽK), O. Karásek (ŽK), J. Pitel, M. Marek, B. Shklyarskyy (48. M. Tumpeš), M. Vlček (48. M. Pivoňka).

SK SLAVIA VEJPRNICE - TJ SUŠICE   10:0 (7:0)

Branky: 5.,66.,74.  Kýček Kryštof, 8.,22.  Rozboud Karel, 11.,13.,14.,41. Schleis Karel, 62. Reisching Josef.

Rozhodčí: Bogdan Gabriel. ŽK 0:2. Diváků 40.

SESTAVA

TJ Sušice: L. Stupka – P. Hubáček (ŽK), F. Vítovec, J. Brabec (46. L. Homolka), J. Čanecký, Š. Gajdečka, L. Hájek, J. Löffelmann (46. M. Krouský), J. Kutil, F. Miškovič (23. J. Gerčák), F. Svoboda.