Okresní přebor mužů 13.kolo 31.10. -1.11. 2015

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

STŘELCŮM KLATOVSKÉ REZERVY SE V SUŠICI DAŘÍ

Hřiště SK Klatovy 1898 má již v závěru podzimu pro jeho enormní  vytížení hodně šrámů. Také proto vyměnil již jistý vítěz podzimní části okresního přeboru SK Klatovy B v posledním kole v zápase s TJ K. Hory domácí trávník za trávník s umělým povrchem III. generace  v Sušici. Do města na Otavě zajížděly Klatovy B již podruhé za sebou. V minulém kole zde sehrály úspěšný duel s domácí rezervou, kterou porazily 0:4. O tom, že se klatovským hráčům v Sušici střelecky daří, napovídá i vysoká výhra nad nováčkem z Kašperských Hor. Lídr tabulky v tomto duelu ještě do přestávky v pořadí čtvrtou brankou v zápase jako jediný tým soutěže překročil hranici padesáti vstřelených branek. Autorem této jubilejní branky byl ve 39. minutě Daniel Matějka.

Poslední kolo OP mimo přesvědčivé výhry lídra tabulky bylo výsledkově jedno z nejzajímavějších z průběhu celé sezóny. V případě domácí výhry mohly pomýšlet Měcholupy v tabulce teoreticky i na umístění na druhém místě. Vítr z plachet jim vzal Sokol Vrhaveč, který byl již třetím soupeřem, který si z měcholupského hřiště odvezl v průběhu podzimu tři body a to jsou pro Měcholupy ztráty, které jim nebudou chybět pouze na podzim.

Obdobně jako Měcholupy mohly v tabulce pomýšlet ještě výše než na 6.místo Janovice. V ve 47.minutě, kdy dvě minuty po přestávce zvýšily své vedení nad sušickou rezervou doma na 4:1 to ještě vypadalo s Duklou hodně dobře. V dalším průběhu ale stačili hosté nejen vyrovnat, ale minutu před koncem gólem Luďka Marka z pokutového kopu domácím vzali tři body.

Na nevydařený závěr svého týmu si určitě nemohou stěžovat ve Velkém Boru. Velkovorští bodovali v posledních třech zápasech z toho dvakrát za tři body doma a poměrně v klidu mohou zazimovat. Lubská rezerva prohrou ve Velkém Boru znovu potvrdila svojí bezradnost na hřištích soupeřů, když vedle pěti černých puntíků znamenající prohru je pouze jedna světlá výjimka v podobě zisku jediných třech bodů venku na hřišti v K. Horách.

Svůj cíl, minimálně bodově ztratit na hřišti nevyzpytatelného soupeře v Nezamyslicích se nakonec po srovnání skóre v 80. minutě na 2:2 a vítězném penaltovém rozstřelu podařilo splnit druhému celku tabulky SK Bolešiny.

TJ MĚCHOLUPY - S. VRHAVEČ 1:2 (0:2)

Branky: 76. Bečka Stanislav  - 6.,33. Jandečka Tomáš.

Rozhodčí: Stach Vladislav. ŽK 1:2. ČK 1:0 (76. Tvrdík Ivan). Diváků 40.

SESTAVY

TJ Měcholupy A: D. Jakubec – V. Čížek (ŽK) (65. T. Javorský) (88. J. Červený), I. Gašpar, J. Netrval, M. Kanta, J. Podraský, I. Tvrdík (ŽK) (ČK 76), O. Brož, O. Červený (57. M. Kučera) (79. J. Valečka), J. Kaňák, S. Bečka.

Sokol Vrhaveč: O. Pressl – L. Lorenc, J. Skřivánek (ŽK), V. Hrach, K. Mundl, J. Potužník (46. O. Důlovec) (89. V. Mayer), A. Krýsl, P. Reitmayer, T. Jandečka, Z. Fait (ŽK), L. Malenka.

DUKLA JANOVICE - TJ SUŠICE B 4:5 (3:1)

Branky: 14.,20. Urban Miroslav, 30. Petruška Patrik, 47. Müller Jan  - 10.,62.,70.  Varga Imrich, 52. Marek Tomáš, 89. Marek Luděk (PK).

Rozhodčí: Habada Vladislav. ŽK 1:1. ČK 1:0 (88. Petruška Patrik- úmyslné vrážení do soupeře v přerušené hře).  Diváků 50.

SESTAVY

FK Dukla Janovice: M. Martínek – R. Holý, V. Špindler, V. Slivoň, J. Müller (ŽK), R. Diviš, P. Mikulec (65. P. Šveňha), M. Urban, P. Petruška, J. Kotlan, R. Mandák.

TJ Sušice B: J. Volák – P. Hubáček, I. Varga, T. Klíma, M. Bachroň, L. Marek (ŽK), L. Blažek, V. Klíma, J. Farták, T. Marek, M. Halas (65. J. Čanecký).

S. VELKÝ BOR - START LUBY 2:1 (2:0)

Branky: 21. Němec Jan, 30. Kliment Ladislav – 87. Šůs Miroslav

Rozhodčí: Šmrha Miroslav. ŽK 0:1. Diváků 50.

SESTAVY

Sokol Velký Bor: J. Václavík – J. Netušil, D. Vonášek, J. Němec, L. Kliment, V. Turek, D. Vonášek, F. Nováček, P. Lávička, O. Kulhánek, J. Ouda.

Start VD Luby B: K. Vlach – R. Švec, T. Blohman, M. Šůs, J. Nový, F. Sýkora, K. Šleis, M. Křížek (ŽK), R. Pikahart, T. Flax (77. V. Plánička), A. Gebel (55. A. Čížek).

SK KLATOVY B - KAŠPESKÉ HORY  8:0 (4:0)

Branky:11.,39.  Matějka Daniel, 17. Kotrba Petr, 28.,61. Sýkora Václav, 71. Kozák Jaromír, 77. vlastní (Schmid Michal), 85. Lukeš Michal.

Rozhodčí: Petržílka Jiří. ŽK 0:3. ČK 1:0 (66. Herman Jan - zmařil zjevnou brankovou příležitost soupeře).  Diváků 50.

SESTAVY

SK Klatovy 1898 B: Herman (ČK 66) – L. Homolka, Kotáb Z. (ŽK) (61. J. Kozák), Z. Cibulka, V. Sýkora, S. Vítovec, D. Dolanský, V. Vacovský, D. Matějka (42. J. Votípka), P. Kotrba, M. Lukeš

TJ Kašperské Hory: M. Kolář – D. Kůs (ŽK), M. Schmid, P. Tomek, V. Šuba, J. Staněk, A. Kůs, D. Rejšek (ŽK), T. Kašák (ŽK), J. Voldřich, M. Podzemský.

NEZAMYSLICE - BOLEŠINY   2:2 (1:1) PK 0:3

Branky: 42. Hlaváč Jaromír, 79. Hupka Michal – 35. Slováček David, 80. Jandík Zdeněk.

Rozhodčí: Staněk Luděk. ŽK 1:2. ČK 0:1 (25. Varga Mikuláš – kopnutí soupeře ze strany v nepřerušené hře). Diváků 50.

SESTAVY

Sokol Nezamyslice: J. Kubů – J. Kubovec (81. D. Pichler), J. Pánek, F. Dlouhý, M. Hupka, J. Bartouš (56. J. Hozman), P. Šatra (25. L. Šatra), M. Šlais, V. Kubovec (75. D. Pavelec), J. Hlaváč, J. Burda (ŽK).

SK Bolešiny: M. Varga – P. Bošek, D. Slováček, P. Matějka, R. Farný  ml., D. Matoušek, T. Stupka (ŽK), P. Hodl, P. Hess (86. J. Koželuh), Z. Jandík, D. Kolář (ŽK).

BĚŠINY – HRADEŠICE  1:1 (1:0) PK  3:5

Branky: 11. Kolář Zdeněk – 69. Hnojský Jan.

Rozhodčí: Hessová Tereza. ŽK 2:3. Diváků 40.

SESTAVY

Sokol Běšiny: M. Šedivý – T. Novák (73. D. Hrach), Z. Kolář ml., F. Mayer, M. Lorenc, T. Matějka, V. Matějka (ŽK), K. Vítovec (ŽK) (36. R. Bulka), J. Vališ, V. Stach, M. Vališ.

Sokol Hradešice: M. Šůs – J. Kopal, M. Hlaváč (ŽK), V. Panuška, F. Melka (ŽK) (77. P. Melka), L. Melka, J. Hnojský, D. Vaněček, T. Nováček (38. P. Nauš), M. Buchta, M. Šmrha (ŽK).

S. MALÝ BOR - S. HARTMANICE  4:0 (2:0)

Branky: 30. Šipla Miroslav, 36. Petřík Jiří, 66. Melka Vojtěch , 88. Polena Martin.

Rozhodčí: Šmrha Miroslav. ŽK 4:3. Diváků 90.

SESTAVY

Sokol Malý Bor: D. Petržilka – F. Ladman (ŽK), M. Sládek, M. Šipla (ŽK), P. Kocum (ŽK), F. Chodl (46. V. Melka), J. Petřík, M. Polena (ŽK), K. Jára (60. L. Rada), L. Černohorský, R. Patsch (80. V. Petřík).

Sokol Hartmanice: J. Koryťák – M. Ferenčík, J. Koryťák (ŽK), J. Kolář, P. Hasenöhrl (ŽK), L. Soudek, R. Matopušek, L. Mačuda, M. Šimek (ŽK), P. Sládek, J. Sládek.