KP muži 12. kolo 24.-25. 10. 2015

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI

SUŠICE NAŠLA POSLEDNÍCH KOLECH NOVÉHO KANONÝRA

Po 12.kolech krajského přeboru je stále nejvýše v tabulce z týmů z Pošumaví TJ Sušice. Na třetím místě týmů z města na Otavě má v posledních zápasech rovněž nemalý podíl třiadvacetiletý   Jaroslav Králík, který rozhodl také svojí osmou brankou na podzim o výhře Sušice ve Zruči. Vypadá to, že trenér Jan Staněk může mít radost, že má v týmu pro nejlepšího střelce krajského přeboru Miroslava Vrhela  dalšího konkurenta . Jaromír Králík od osmého kola (mimo utkání 10.kola ve Lhotě, kde byl po hodině hry střídán) vždy skóroval, z toho v domácích zápasech s Vejprnicemi a s H.Týnem se vždy trefil do branky hostů dvakrát . V tabulce produktivity je z TJ Sušice nejlepší Miroslav Vrhal (11 gólů, 2 z toho z PK), průměr 85 minut na jeden vstřelený gól, druhý je Jaroslav Králík  8 branek, 98 minut na l branku. Další pořadí sušických střelců: , Jakub Szedmák  (5 branek, 186 minut) Radek Kočí (4 branky 217), Petr Matějka (3 -311) , Martin Kalný (2 -360), Jakub Melka (1-394) minut. U Jaroslava Králíka je třeba dodat, že z osmi dosažených gólů to byla plná polovina, které přísluší přívlastek branek vítězných.  Nicméně návod na to jak střílet branky má nejzkušenější Pavel Hubáček. Ten má ve své bohaté kariéře tituly nejlepšího střelce divize, krajského přeboru i jiných soutěží v kapse). Starty v sušickém týmu sbírá pouze jako střídající hráč. Zatím nastoupil v 6 utkáních, v nich odehrál 34. minut a s jedním gólem je  v produktivitě  přesto nejlepší!

Oba nováčkové z Pošumaví v KP v tomto kole měli na hřištích prvního a druhého celku tabulky velmi těžkou úlohu . Jak Luby v Rozvadově kde na půdě lídra uhrály velmi těsný výsledek, tak Svéradice v Přešticích na body nedosáhly.

TJ ZRUČ - TJ SUŠICE  0:1 (0:1)

Branky: 27. Králík Jaromír.

Rozhodčí: Kříž Lukáš - Lego Jan, Šimek František. ŽK 3:2. Diváků 120.

SESTAVA:

TJ Sušice: K. Gill – P. Matějka (79. T. Fuchs), M. Kalný, J. Kysilka, J. Králík, J. Melka, J. Skála (ŽK) (64. F. Hrach), J. Szedemák, M. Vrhel (ŽK) (90. M. Bachroň), O. Skrbek, R. Kočí (89. T. Klíma).

Zápis (sestavy) ZDE

TJ ROZVADOV - START LUBY   2:1 (1:0)

Branky: 1. Šácha Martin, 52. Žemlička Jaroslav – 83. Čipera Pavel.

Rozhodčí: Štökl Jiří - Křen Jiří, Kohout Miroslav. ŹK 1:1. Diváků 80.

SESTAVA:

TJ Start Luby: J. Kalaš – F. Sýkora, K. Křížek, M. Havlovic (72. J. Nešpor), M. Vejskal, P. Kvítek, P. Čipera (ŽK), J. Cole, K. Švárora (72. P. Voráček), M. Sysel, M. Pivoňka.

PŘEŠTICE A - FK SVÉRADICE  4:0 (1:0)

Branky: 20. Duchek Jan, 52.,66. Lambor Patrik, 90. Zdeněk Michal.

Rozhodčí: Hodek Jakub - Havránek Martin, Bogdan Gabriel. ŽK 1:1. Diváků 120.

SESTAVA:

FK Svéradice: J. Rojík – L. Petřík (ŽK), J. Vonášek, J. Šimsa, V. Beránek, J. Lávička, M. Chaloupka (73. M. Klas), S. Krejčiřík, M. Heřman, V. Brůha, R. Kába.