Krajská soutěž dorostu A 9.kolo 17.-18.10.2015

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU „A“

NEUVĚŘITELNÝ OBRAT V DERBY HORAŽĎOVICE - MOCHTÍN

O tom, že se i neuvěřitelné obraty ve výsledcích fotbalových utkání dějí, svědčí výsledek z 9.kola krajské soutěže dorostu. V pošumavském derby Horažďovice – Mochtín vedli v tabulce drzí domácí po raketovém nástupu již v desáté minutě nad Mochtínem 2:0, a v poločase 2:1. To bylo ale nečekaně ze strany domácích vše. Po přestávce začali úřadovat střelecky disponovaní hráči hostů, kteří do 82. minuty otočili výsledek na 2:7 a konečný stav 3:8 znamenal pro domácí zcela nečekaný debakl! Také v dalších zápasech tohoto kola se dařilo hostům. Nezamyslice vyhrály souboj dvou sousedů v tabulce v Mrákově a Luby si podle papírových předpokladů zcela bez problémů poradili na hřišti poslední v tabulce Sokola Nalžovské Hory. Polepšil si také dorost Okuly Nýrsko , který debaklu v Nezamyslicích uhrál na domácím hřišti remízu s třetím celkem tabulky Tatranem Chodov.

SOKOL MRÁKOV - TJ NEZAMYSLICE  0:2 (0:1)

Branky: 35.,57. Šatra Libor.

Rozhodčí: Plzák Martin. ŽK 3:2. Diváků 30.

SESTAVA

Sokol Nezamyslice: M. Žemlička – M. Věneček, D. Pavelec, F. Trejbal, L. Šatra, J. Kubovec, L. Kindelman (54. D. Klaus), P. Šatra (ŽK), M. Novosad (ŽK), P. Věneček, d. Podskalský.

Zápis (sestavy) ZDE

FK HORAŽĎOVICE - SOKOL MOCHTÍN   3:8 (2:1)

Branky: 2.Mičúch Tomáš, 10. Boček Jan, 83. Michelini David – 32-.48.,82.,,86. Pretzelmayer Jaroslav, 55.,67. Žiak Jan, 58.,65. Velek Tomáš.

Rozhodčí: Šimek Luboš. ŽK 1:1. Diváků 20.

SESTAVY

FK Horažďovice: J. Forman – J. Stulík (62. M. Masopust), M. Kovář, T. Pikeš, J. Boček (ŽK), T. Mičúch (46. F. Fuščič), M. Šašek, T. Macoun (46. M. Vítovec), K. Pivnička (46. O. Němec), D. Michelini, L. Sládek.

Sokol Mochtín: Hadáček – T. Řeřicha, O. Šot, M. Fürbacher (77. D. Janda), J. Pletzermayer, S. Stejc, P. Šveňha, T. Velek (ŽK), J. Šafránek, J. Žiak, J. Nebeský.

Neděle

SOKOL N. HORY - START LUBY  1:6 (0:3)

Branky: 63. Adamec Pavel (PK) - 6.,21.,86.  Šleis Karel, 26. Svoboda Martin, 52. Černý Dominik, 61. Plánička Václav

Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK 0:3. Diváků 30.

SESTAVA

Sokol N. Hory: J. Kovařík – P. Adamec, V. Adamec, L. Hudlička, F. Polena, R. Roub, D. Sládek, D. Sobotka, M. Zdeněk, R. Kupka, K. Malát.

VD Luby: P. Jiřinec – O. Toman (ŽK), J. Lysek, R. Kalista (ŽK), A. Gebel, A. Hosnedl (46. V. Plánička), T. Flax (46. M. Pivoňka), R. Šilha, M. Svoboda, K. Šleis, F. Petlan (ŽK) (46. D. Černý).

SKP OKULA  NÝRSKO - TATRAN CHODOV  2:2 (1:1) PK ???

Branky: 15. Malát Filip, 52. Irlbek Marek – 30. Cuhra Tomáš , 74. Holar Martin .

Rozhodčí: Petrželka František. ŽK 4:2. Diváků 35.

SESTAVA

Okula Nýrsko: M. Toul – F. Hoidn (ŽK), J. Toman, M. Šmíd (46. M. Irlbek), K. Pukač (ŽK), M. Bastl (ŽK), D. Vávra (ŽK), M. Valenta, Z. Mašek, J. Pavlík (70. M. Jarko), F. Malát (80. D. Simeonov).