1. A TŘÍDA 11.kolo 17.-18.10.2015

1.A TŘÍDA

NÝRSKO SE PROSTŘÍLELO ZPĚT DO ČELA TABULKY

Z výsledků 11.kola 1. A třídy  nejvíce zaujalo konečné skóre z pošumavského derby  Nýrsko- Žichovice. Domácí v něm smetli hosty již po prvním poločase , kdy si zajistili sedmibrankové vedení , kterým se prostříleli opět do čela tabulky a poslední osmá branka v druhém poločase byla jen třešničkou na dortu  na výsledku , který si budou domácí příznivci asi hodně dlouho pamatovat . Nový lídr tabulky  Sokol Křimice, který den před vysokou výhrou Nýrska ztratil po remíze v Pačejově bod a také proto vydržel na čele 1.A třídy jen do nedělního podvečera. Velké drama si prožili diváci v Mochtíně. Domácí po prohraném poločase v druhé části zápasu úspěšně dohnali jednobrankový náskok hostů a v penaltovém rozstřelu pak v duelu dvou nováčků vybojovali další cenný bod. Na vítězné vlně se nyní vezou Horažďovice a ta je vynesla po dvou výhrách na hřištích soupeřů i k bezpečné výhře doma.  Foto z utkání Nýrsko - Žichovice Tomáš Kanta Klatovský deník

SOKOL PAČEJOV  -  SOKOL KŘIMICE 0:0 (0:0) PK 13:14

První poločas přinesl poměrně vyrovnaný fotbal. Domácí zahrozili především ze vzduchu, ale jejich nebezpečné hlavičky mířily mimo. Křimice měly největší šanci ve 31.minutě, kdy dostaly příležitost zahrávat pokutový kop. Střela Josefa Voleny mířila mimo tyče Kozlíkovy branky. Po změně stran působili hosté fotbalovějším dojmem, ale bez většího efektu. A tak zápas dospěl k tradiční pačejovské penaltové nadstavbě. Ta přinesla neuvěřitelné drama. Prvních 11 exekutorů na každé straně mířilo do černého. Ve 12.sérii kryl Kozlík penaltu křimického Adama Pauma a domácí Honza Dytrt měl na svých kopačkách mečbol. Jeho střela však skončila na břevně a pokračovalo se dál. Ve 14.sérii vystihl křimický gólman Václav Hinterholzinger střelu Pepy Ticháčka a bylo rozhodnuto. Penaltové rozstřely jsou letos pro Pačejov prostě zakleté!

Rozhodčí: Kulhánek Milan - Kohout Miroslav, Velíšek Jiří. Delegát: Lecjaks Ladislav. ŽK 2:4. Diváků 100.

SESTAVA

Sokol Pačejov: J. Kozlík – M. Kubáň, F. Pelouch, J. Ticháček (ŽK), J. Dytrt, J. Kubáň, V. Klásek, L. Šmrha (80. V. Šeba), P. Polena (ŽK), J. Hlůžek, V. Panuška.

Zápis (sestavy) ZDE

FK HORAŽĎOVICE  - CHODSKÝ ÚJEZD  5:2 (3:0)

Branky: 4. Janouškovec Jiří, 21. Nauš Josef, 45. Forman Michale, 68. Vrzal Václav, 87. Květoň Rudolf – 64. Pikl Josef, 73. Trejbal Martin.

Rozhodčí: Ruda Daniel - Duda Václav, Jílek Aleš. Delegát: Pastyřík Vladimír. ŽK 3:1.     Diváků 90.

SESTAVA

FK Horažďovice: D. Macoun (ŽK) – T. Greger, J. Forman (ŽK), J. Janouškovec (86. O. Stulík (ŽK)), M. Šafanda (56. M. Boř), R. Květoň, T. Jůda, J. Sova, V. Vrzal, J. Nauš, M. Forman (56. J. Boček).

SOKOL MOCHTÍN - SOKOL RAKOVÁ  4:4 (1:2) PK 8:7

Branky: 40. Babka Tomáš, 56.,66.,79. Dolejš Jiří – 4. Vrba Alois, 37-,49. Bartoš Jaroslav, 71. Lerbletier Jakub.

Rozhodčí: Plzák Martin - Červený Václav, Pohančeník Pavel. Delegát: Havlík Václav. ŽK 3:2. Diváků 90.

SESTAVA

Sokol Mochtín: P. Reitmajer – T. Dolejš, J. Dolejš, Z. Toman, P. Šveňha, J. Žiak, J. Čeleda, T. Babka, J. Cihlář (ŽK), Z. Plánička (62. D. Kotlan), Z. Smolík.

OKULA NÝRSKO - TJ ŽICHOVICE  8:0 (7:0)

Stanislav Steiner

Domácí mužstvo předvedlo v prvním poločase výborný výkon. Hráči své akce dokázali přesně zakončit a postupně navyšovali skoré zápasu.Rychlé branky v úvodu utkání znamenaly uklidnění mužstva po dvou nevydařených utkáních.

Hosté se celý první poločas nedostali k ohrožení nýrské branky. Hru  jakou domácí předváděli si přihlížející diváci dlouho nepamatují.

Ve druhé poločase došlo v domácím mužstvu k několika  změnám, hráči po vysokém vedení, ztratili motivaci a tak umožnili hostům sehrát důstojnější roli než v prvním poločase. Vítězství domácího mužstva je jednoznačné a snad si hráči nechali v zásobě nějakou branku na příští kolo, kdy zajíždí k utkání na hřiště druhého celku tabulky, do Křimic.

Branky: 2.,26. Výtisk Petr, 11. Kalivoda Karel, 14.,30. György Tomáš, 37. Šnour Daniel, 45. Kohout Tadeáš, 78. Trefanec Michal.

Rozhodčí: Pressl Václav - Mazán Jan, Mazanec Marek. Delegát: Bartošek Zdeněk. ŽK 1:2.