Divize 9. kolo 3.-4.10.2015

DIVIZE MUŽI A

SEN V PRAZE BODOVAT SE PO VYLOUČENÍ KAPITÁNA ROZPLYNUL

Velmi úspěšná  dosavadní bilance z utkání na hřištích soupeřů i sympatický výkon v pohárovém utkání s ligovou Mladou Boleslaví , to byly devize se kterými nastupovali klatovští divizní fotbalisté k dalšímu mistrovskému utkání v Praze proti Motorletu. To vše vycházelo do doby  než byl ve 31.minutě přísně vyloučen klatovský kapitán Milan Mészáros. Domácí toho využili a do konce první půle získali rozhodující dvoubránový náskok, který si po přestávce již pohlídali.

MOTORLET PRAHA - KLATOVY  3:0 (2:0)

Martin Janda

Duel dvou sousedů v tabulce, které dělil rozestup dvou bodů začal lépe pro domácí. Motorlet si vytvořil tlak, ze kterého vznikaly šance na vstřelení branek. Jenže hosty držel na remízovém stavu skvělý brankář Rojík nebo konstrukce jeho branky. Když už to vypadalo, že klatovští úvodní tlak přečkají bez inkasovaného gólu, přišlo přísné vyloučení kapitána Mészárose, který na polovině hřiště zastavil protiútok domácích. Vyloučení by bylo v pořádku, kdyby ovšem sudí nejdříve nepřehlédl faul na samotného Mészárose. Od třicáté minuty tak hosté hráli v deseti lidech. A Motorlet toho využil hned po pěti minutách, kdy nadvakrát tečovaný rohový kop skončil v síti. O chvilku později to bylo už 2:0, kdy centroval Pyšek a domácí hráč nekompromisně z voleje zavěsil.

Druhý poločas nenabídl takovou podívanou na šance jako ten první. Snížit mohl Lukeš, ale jeho průnik a následná střela k úspěchu nevedly. Skvělý zákrok předvedl domácí brankář proti střele Krásného a když domácí přidali z brejku třetí branku, bylo o vítězi rozhodnuto.

Branky: 35.Kučera Luboš, 45. Koukal Zdeněk, 89. Krolop Josef

Rozhodčí: Kapoun Michal - Teuber Ivan, Trska Adam. ŽK 3:2.ČK 0:1( 31. Mészáros Milan -zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva držením soupeře rukou za dres ve středovém kruhu). Diváků100 .

Sestava SK Klatovy 1898: J. Rojík – D. Řiský (63. L. Krásný), D. Žáček, D. Pavlovič (72. M. Wágner), M. Janda, M. Mészáros (ČK 31), T. Lhotka (37. D. Chirinciuc), Kotrba, K. Krejčí (ŽK) (82. T. Gyorgy), O. Kadlec, M. Lukeš (ŽK).