KP muži 7. kolo 19.-20.9.2015

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI

BODY ZŮSTALY NA HŘIŠTÍCH NOVÁČKŮ V LUBECH A VE SVÉRADICÍCH

Sedmé kolo krajského přeboru přineslo pro dvě cenné výhry obou nováčků z Pošumaví na domácím hřištích. Luby poprvé doma uhrály čistou nulu a dvěma góly Karla Švátory hlavou ze standardních situací  porazily H.Týn, který dosud na hřištích nováčků body raboval. Svéradice si připsaly po výhře v minulém kole ve Zruči do tabulky další tři body doma z duelu s Holýšovem. Sušice neuspěla na hřišti v Chotíkově v zápase dosud neporažených týmů a má po tomto kole na svém kontě první podzimní porážku.

FC CHOTÍKOV 1932 - TJ SUŠICE   3:2 (2:2)

Branky: 40. Levý, 44. Hartl, 73. Kluska Jaroslav – 17. Vrhel, 30. Kočí Radek

Rozhodčí: Vocelka Milan - Pálek Ondřej, Bogdan Gabriel. ŽK 3:1 ; Diváků120.

Sestava TJ Sušice: K. Gill – P. Matějka, M. Kalný, T. Fuchs, J. Králík (68. J. Melka), J. Skála (87. P. Hubáček), F. Hrach (79. T. Klíma), J. Szedemák (ŽK), M. Vrhel, O. Skrbek, R. Kočí.

Zápis (sestavy) ZDE

FK SVÉRADICE - FK HOLÝŠOV  3:1 (2:1)

Branky: 9.,42. Jiřinec Michal, 68. Beránek Vlastimil – 44. Černohoský Miroslav.

Rozhodčí: Černý Tomáš - Burda Miloš, Petržílka Jiří. ŽK 3:1; Diváků  120.

Sestava FK Svéradice: J. Rojík – M. Jiřinec (ŽK) (90. J. Vonášek), M. Herout, V. Beránek, J. Lávička (ŽK) (80. M. Klas), M. Chaloupka, S. Krejčiřík (85. D. Klas), M. Heřman, S. Makovec, T. Klíma (ŽK), V. Brůha.

START LUBY - FC DYNAMO H.TÝN  2:0 (2:0)

V dalším utkání KP mužů přivítali domácí na svém hřišti hosty z Horšovského Týna. Během první půle měli domácí převahu, která jim přinesla vedení 2 : 0. Obě branky vstřelil Karel Švátora hlavou po standardních situacích. Nejprve ve 20. minutě na 1 : 0 upravil po rohovém kopu, na 2 : 0 zvyšoval ve 45. minutě po přesném centru Honzy Voráče. Domácí měli ještě další šance, ale bombu Honzy Voráče vytáhl hostující brankář nad břevno a  tutovka Vojty Koželuha cíl nenašla. Ve druhé půli domácí polevili v nasazení, hosté hru vyrovnali a oba týmy si vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale ani jedno mužstvo se v koncovce neprosadilo a tak utkání skončilo výhrou domácích v poměru 2 : 0.

Sestava domácích: Kalaš Jan, Lysek Jakub (90. Voráček Přemysl), Křížek Karel (75. Sysel Marek), Voráč Jan (89. Havlovic Marek), Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Čipera Pavel, Švátora Karel (80. Raišl Dominik), Turner Václav, Čížek Aleš, a Pivoňka Marek.

Branky: 20. a 45. Švátora Karel

Rozhodčí: Lhoták Luděk - Havránek Martin, Jílek Aleš. ŽK 2:2 ; Diváků 90.

TJ ROZVADOV - TJ SOKOL LHOTA   2:1 (1:1)

PŘEŠTICE A - FC ROKYCANY  2:0 (1:0)

SSC BOLEVEC - TJ ZRUČ   0:1 (0:0)

SK SLAVIA VEJPRNICE - SK RAPID PLZEŇ   1:3 (1:1)

JISKRA DOMAŽLICE B - SLAVOJ MÝTO  5:2 (2:0)